Nieruchomości

238 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

490 000 zł77 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: blok z miejskim co, okolice Urzędu Miasta, łatwa szybka droga do Centrum, w zasięgu cała infrastruktura; sklepy, szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe, urzędy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kraków-prądnik biały/ żabiniec Do sprzedaży 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie ok.80 m2 powierzchni całkowitej ( ok.68 m2 użytkowej) Blisko uczelni Rolniczej i Business Campus Opolska. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł9 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna położona blisko morza. W sprzedaży dwie działki rolne o łącznej powierzchni gruntów 9 500 mkw., w kształcie trapezu o szerokości ok. 95 m i długości ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł134 m² 8 134,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Nowa inwestycja - wiązowna kościelna ostatnie 2 domy W zabudowie bliźniaczej Są miejsca, do których wracasz z przyjemnością. Gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a wieczór ma swój rytm.

Szczegóły ogłoszenia

24 300 zł562 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo produkcyjno - magazynowy w bardzo dobrej lokalizacji. Na powierzchnię 562 m2 składa się: hala (420 m2) oraz powierzchnia biurowo-handlowa (130 m2), którą stanowi pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gardzień

Gardzień,warmińsko-mazurskie

8 231 000 zł738 m² 11 153,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:4 795 m²

Na sprzedaż poleca się dom wolnostojący o powierzchni 4795m2. Atuty: - duża posesja - wysoki standard wykończenia - 2 domy na jednej posesji - część wypoczynkowa - budynek gospodarczy - garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 963 zł33,66 m² 25 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 483 m² 193,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod wymarzony dom lub pewnej lokaty kapitału w najbardziej atrakcyjnej lokalizacji w okolicach Nowego Sącza? Przedstawiamy unikatowa działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

7 712 640 zł2 880 m² 2 678 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy na osiedlu Nowy Tarchomin w dzielnicy Białołęka. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł125,09 m² 6 235,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowe bliźniaki- rzeszów oś. Budziwój 0% prowizji od kupującego. Oferta dotyczy sprzedaży nowych bliźniaków znajdujących się w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój (pogranicze Rzeszów-Tyczyn).

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 119 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! 117.000zł -> 110.000zł Zapraszam do zapoznania się z działką zlokalizowaną w kompleksie 6 działek położonych w miejscowości Zwierki , gm. Zabłudów, ok. 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł851 m² 129,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w rekreacyjnym terenie blisko jeziora. Lokalizacja: mezoregion Wielkich Jezior Mazurskich, miejscowość Wydminy, działka położona blisko Jeziora Białego, pieszo około 1 km. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł257,62 m² 11 606,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Prezentowany dom w zabudowie bliźniaczej, ma 257,62 m powierzchni użytkowej, na którą składają się 4 kondygnacje. Parter (ok 83 m ) kuchnia z małą widną jadalnią jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł104 m² 7 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Rezerwacja Nowy rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł2 884 m² 60,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż: przestronna Działka w Bolestraszycach, ul. Kwiatowa (29 arów) Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 29 arów (2900 m ), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł236 m² 8 470,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:510 m²

Bliźniak | 8 pokoi | 6 sypialni | 254 m | działka 420 m | ul. Chudoby 95 : Dla kogo? Nieruchomość odpowiednia dla rodzin poszukujących przestronnego i funkcjonalnego domu, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

237 000 zł30,42 m² 7 790,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 765 000 zł1 100 m² 6 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 933 m²

Przedstawiam niepowtarzalną okazję inwestycyjną w sercu Krakowa Dworek - Willę Rogozińskich, która łączy w sobie bogatą historię i nieograniczone możliwości rozwoju. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł153 m² 4 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie funkcjonalność, dużą przestrzeń i bliskość natury, a jednocześnie pozwala na szybki dostęp do miasta? Ta propozycja to idealna odpowiedź.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80m2 zlokalizowane na 2 piętrze pięknej Kamienicy Z Windą w najlepszej okolicy śródmieścia Katowic. Mieszkanie posiada 2 Balkony!.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł37,97 m² 21 727,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,97m2 | Balkon [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł177 m² 67,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni prawie 180 m2 w cichej i spokojnej okolicy przy Parku Decjusza na Woli Justowskiej. Lokalizacja Wola Justowska uważana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 137 zł65,31 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł250 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 567 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż byłe gospodarstwo rolne położone na dużej, aż 35-arowej działce, zabudowane domem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 250 m .

Szczegóły ogłoszenia

56,25 zł/m²24 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niezależny lokal o powierzchni 24 m2, na 1 piętrze w budynku bezpośrednio przy Alejach Jerozolimskich. Dobra lokalizacja do prowadzenia działalności na trasie Warszawa - Pruszków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,70 m² 13 520,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,70m2 położone na I piętrze nowego 4-piętrowego budynku platan zlokalizowanego przy ul. Wojska Polskiego 2 w Świnoujściu. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł2 326 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 2326 m z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Więcej zdjęć, informacji oraz ofert znajduje się na stronie naszej agencji Home Direction Nieruchomości i Architektura Do wynajęcia wyjątkowy lokal mieszkalno-biurowy, położony na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom o powierzchni 117,5 m , w stanie deweloperskim, z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość jest położona jest na działce 3,08.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 029 m² 388,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy osiedlu domków Powierzchnia 1029m2, znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych na Radogoszczu Zachodzie. Szerokość frontu 24m, w ulicy prąd, woda, kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

269 999 zł30,30 m² 8 910,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Gotowa kawalerka po generalnym remoncie - pełne wyposażenie, reden Dąbrowa Górnicza, reden - ul. Korczaka Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontu i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

63,49 zł/m²63 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym centrum Gliwic, niedaleko Politechniki Śląskiej. Lokal z wejściem bezpośrednio z ulicy, duża witryna, podłogi kafle, ściany gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33 200 m² 12,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna w miejscowości Niewodna gm. Wiśniowa, powiat strzyżowski. Łączna powierzchnia działek to 3 ha 32 ary. Około 2,5ha w jednym kawałku - składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł55 360 m² 37,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka inwestycyjna o powierzchni 5,5ha zlokalizowana w miejscowości Gogolin, gmina Koronowo. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 236 m² 200,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.