Nieruchomości

239 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z piwnicą Lidzbark

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

799 000 zł1 084 m² 737,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:2 713 m²

Dawny młyn nad rzeką wel - unikatowa inwestycja W sercu mazur - lidzbark! Są miejsca, które od pierwszej chwili opowiadają historię. Są nieruchomości, które się kupuje. i takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł134,80 m² 43,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

| ciche, 5 pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, chronionym osiedlu blisko Al. Jerozolimskich. Strefa dzienna mieszkania to pokój ok. 37m2 z jadalnią oraz kuchnia 12m2. Kuchnia całkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dąbrowa,świętokrzyskie

810 000 zł121,55 m² 6 663,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Nowoczesny dom 121,55 m | Forest Park Dąbrowa | ogród | pompa ciepła | blisko Kielc | las Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 121,55.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 935 m² 172,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługowo-przemysłową Parzęczew ul. Łęczycka 37 Powierzchnia 4935 mkw Numer działki 577 Sposób korzystania: bi inne tereny zabudowy Cena 850 000 zł Zabudowana budynkiem 120 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł83,10 m² 15 282,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English version below. Do sprzedaży nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w Podgórzu, ul. Henryka i Karola Czeczów. Wysoki Standard pod klucz! bez prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Strączno,zachodniopomorskie

470 000 zł26 300 m² 17,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 2,63 ha, położoną w miejscowości Strączno, zaledwie 6,8 km od Wałcza, 6,2 km od Nakielna, gdzie jest Klub Żeglarski.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł93 m² 5 860,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

0% prowizji! Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym(podwyższonym) w atrakcyjnej lokalizacji w powiecie tarnogórskim w gminie Świerklaniec w Nakle Śląskim. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzona działka przemysłowa z biurami - utwardzony plac o powierzchni 3,96 hektara ( 39 600 m2) - możliwość podziału działki i wynajęcia mniejszej powierzchni np. 1.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,88 m² 14 656 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania po remoncie urządzonego, funkcjonalnego i gotowego do zamieszkania w starej części Nowej Huty. Lokalizacja: os. Kolorowe/ Nowa Huta Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł27,45 m² 7 468,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Grójcu o powierzchni 27,36m2 W skład mieszkanai wchodzi: -pokój 12.97 -łazienka 3,69 -przedpokój 6,44m2 -garderoba 4,35 Mieszkanie do generalnego remontu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Własny dom z prywatnym ogrodem w cenie zbliżonej do dużego mieszkania w bloku? Tak, to możliwe już w 2026 roku. Co zyskujesz od razu: posadzki wylane, gładzie gotowe, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 487 m² 191,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaręby piękna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1487m2 i wymiarach 30x50, w kształcie regularnego prostokąta. Dojazd drogą asfaltową i ok. 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

DO sprzedania 2 domy stan surowy zamknięty w dynowie, powiat rzeszowski. Oferujemy do sprzedania 2 domy w Dynowie w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 99,98m2 , zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

762 000 zł867 m² 878,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 868m2 w doskonałej lokalizacji z warunkami zabudowy Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna miejscowość położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 300 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, które znajdują się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny, w sołectwie Stanowi ce. Parcela o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł552,65 m² 3 257,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:331 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż budynek inwestycyjny położony w ścisłym centrum miasta Września przy ul. Fabrycznej, bezpośrednio przy deptaku, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

119 210 zł1 703 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalziowana w Janczewie, gm. Santok, powiat gorzowski. Działka o powierzchni 1703 m2 w atrakcyjnej cenie 70 zł/m2 Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 800 zł9 986 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w super lokalizacji w miejscowości Księżyno Powierzchnia działki 9986 m2, w pełni uzbrojona, możliwość postawienia domów jednorodzinnych, bliźniaczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Sybiraków 10 w Fordonie na osiedlu Pod Skarpą. Nieruchomość o powierzchni ok 30 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł267,46 m² 7 402,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

Działający Pensjonat w Muszynie - Twoja inwestycja w sercu uzdrowiska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem: 9mu4 - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

180 400 zł902 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 396/10 o powierzchni 902m2, położonej w miejscowości Łaziska, oddalonej od Bolesławca 5km. Działka budowlana oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł223,28 m² 1 433,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeżeli szukasz lokalu "pod klucz", to. klucz leży gdzie indziej ;) Ale jeśli masz wyobraźnię, ekipię remontową na podorędziu i nie boisz się wyzwań, czytaj dalej :) Oto 223 m2 lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł39,28 m² 17 820,77 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 960 m² 6 122,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal usługowy w sercu Saskiej Kępy english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton prezentuje przestronny lokal usługowy w sercu Saskiej Kępy, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 463 zł60,24 m² 9 171,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Darłowo,zachodniopomorskie

729 000 zł50,14 m² 14 539,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,14 m , w pełni wykończone i kompletnie wyposażone, gotowe do zamieszkania. Odległość do morza 400 m, do Portu 150m.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,69 m² 58,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie na Naramowicach ul. Jasna Rola w sąsiedztwie Rezerwatu Żurawiniec. Osiedle z 2013 w świetnej lokalizacji, zaraz obok przystanku tramwajowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł304,50 m² 11 822,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący o podwyższonym standardzie, w doskonałej lokalizacji - dzielnica Jasień, ul. Włóczników 12, gdańsk. Nieruchomość została wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

<!-startfragment-> Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rurzyca,zachodniopomorskie

299 000 zł1 356 m² 220,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą na wyłączność. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Rurzyca, o powierzchni 1356 m , w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł51,23 m² 4 665,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 47,65 m - Doskonała lokalizacja z panoramicznym widokiem na miasto! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,65 m , zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł134,65 m² 20 423,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki segment z ogródkiem na kameralnym osiedlu Wilanovia w prestiżowej części Wilanowa. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy segment położony na cenionym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

927 750 zł123,70 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r. Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

24 900 000 zł14 432 m² 1 725,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjno-usługowym, z częścią biurowo-socjalną, położony w strategicznej części Torunia, w rozwiniętej strefie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 010 m² 242,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na jezioro | mpzp | Grzybno - gmina Kartuzy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1010 m położona w miejscowości Grzybno, gmina Kartuzy,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 000 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 2 działki rekreacyjno - budowlane z pomostem i prywatną linią brzegową w miejscowości Spalona. Prestiżowa lokalizacja - teren znajduje się nad głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Druga linia jeziora Kierskiego, duże mieszkanie ul. Wilków Morskich, poznań, kiekrz Do wynajęcia 120m2 na 1 piętrze w domu znajdującym się nieopodal Jacht Klubu , blisko jeziora Kierskiego. *.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł8 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy przedsiębiorcom, wolną powierzchnię w budynku o przeznaczeniu komercyjnym. Nieruchomość znajduje się w centrum Legnicy w bliskiej odległości od dworca pkp. Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 080 m² 832,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Czarny Młyn. Link do filmu - Czarny Młyn- osada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł135,55 m² 8 107,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ostatni dom! bliźniak W cudownym miejscu 200 M od linii jeziora. Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera domy posiadają duże ogrody. Ruszamy ze sprzedażą inwestycji, w topowej.