Nieruchomości

238 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Rezydencja Wintera, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł85,56 m² 2 571,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż dwa niezależne lokale niemieszkalne w Nadolicach Wielkich w gminie Czernica. Lokale niemieszkalne położone na pierwszej kondygnacji w budynku z lat 30-tych. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 €5 000 m² 5,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn klasy A w regionie Alwerni przy A4. Dostępne powierzchnie od 5 000 mkw. lub więcej.

Szczegóły ogłoszenia

68 750 zł1 250 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż gm. Gołańcz, laskownica wielka Przedmiotem oferty są dwie działki o pow. 125 0m 2 każda położone w miejscowości Laskownica Wielka gm. Gołańcz. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Stan do remontu w Gminie Suszec centrum Stan do remontu ,lata 90 te. wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym częściowo podpiwniczony o powierzchni 160m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 000 zł153,09 m² 6 434,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Parterowy, 600m od Zalewu Zegrzyńskiego, działka 900m2! Nieruchomość położona 4km od ścisłego centrum Serocka, w podobnej odległości przedszkole i szkoła, w odległości 3km.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 371 m² 517,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 15 km od Warszawy, w miejscowości Nadma. Nieruchomość o powierzchni 1371 m ma wymiary ok 36 x 35 m. Wszystkie media (prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł53,52 m² 12 144,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stylowy lokal z witryną przy ul. Nowy Świat w Białymstoku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 53,52 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,59 m² 6 481,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik ul. Wyzwolenia Dwupokojowe mieszkanie M3 - 37,92 m + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,92 m z przynależną dużą piwnicą o powierzchni 6,67m. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 989 600 zł50 400 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa W nowej dąbrowie, otoczona lasem- - gmina kuślin, 50 km od Poznania Działka o powierzchni 5.04 ha, (klasa gleb: IV, V oraz VI,) MPZP 2023 r -tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł8 431 m² 1 304,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 8431m2 oddalona od morza 250m oraz od jeziora Sarbsko ok 450m.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł2 900 m² 42,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 2900 m , położoną w miejscowości Macharce, w gminie Płaska. Działka ma wymiary około 19,76 m szerokości oraz 145 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic z historią? Czy po prostu szukasz mieszkania, które całkowicie zaadoptujesz pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny drewniany z lat 60, zlokalizowany w Bratkowicach. Nieruchomość położona na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł61 m² 12 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe | Wrocław, ul. Lubomierska | 61 m Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygodna i wyjątkowa kawalerka z garderobą o pow. 31 m2, położona na II piętrze bloku z windą w Łodzi - Retkinia. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

34,55 zł/m²55 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o powierzchni około 55 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalnego, stanowiącego skrajny segment zabudowy szeregowej na Wzgórzu Mickiewicza, w Gdańsku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł56,82 m² 26 205,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna oferta komfortowy apartament nad wodą Z możliwością zakupu miejsca cumowniczego, jeden Z ostatnich 3 pokojowych apartamentów! 56,82 m | 2 sypialnie + salon z aneksem |.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,20 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie o powierzchni 61,2 m2 przy ul. Michałowskiego w Krakowie! Możliwość adaptacji na biuro! Jest to doskonała lokalizacja dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł150 m² 7 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest piękny dom z widokiem na las i łąki, blisko morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Karsino

Karsino,zachodniopomorskie

80 000 zł9 300 m² 8,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w sąsiedztwie lasów. W sprzedaży działka rolna o powierzchni 9 300, w kształcie prostokąta o długości boków ok. 190 m, i szerokości 50 m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, ciche i jasne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum miasta - dzielnica Śródmieście, blisko stacji metra centrum. Kawalerka idealna dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 008 m² 89,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka rolna zabudowana budynkiem mieszkalnym 2 lokalowym 5 kilometrów od Brojc. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

9 750 zł105 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Sarmacka 18 Miasteczko Wilanów. Adres, który nie jest przypadkiem. Jest wyborem stylu życia. Apartament 105 m dopracowanej przestrzeni, w której funkcjonalność spotyka się z estetyką.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł210,40 m² 2 842,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Przedstawiam Państwu kolejną nietuzinkową nieruchomość :) Prezentowana nieruchomość to dwie działki o łącznej powierzchni 8600m2 , na której posadowione są dwa budynki - dom mieszkalny (.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Elbląg,warmińsko-mazurskie

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Mieszkanie o powierzchni 94 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł730 m² 135,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ładna działka budowlana położona w Świerklanach. Powierzchnia działki wynosi 730 m2, o wymiarach 21 m x 35 m. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł2 036 m² 126,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki, w których zamiast hałasu ulicy słyszysz śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz z widokiem na ścianę zieleni. To właśnie tutaj w spokojnych Ławach możesz.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 025 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Zielonce - granica z lasem państwowym na całej długości jednego boku! Lokalizacja: zielonka, rejon ulic Grzybowych. Powierzchnia: 2025m 2 oraz sąsiednia, 1906m 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 534 m² 121,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości poprzemysłowej - działki gruntu w użytkowaniu wieczystym obszaru 0,4534 ha. Na terenie działki pozostałości budynków i budowli po dawnym zakładzie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł1 765 m² 4,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu/dzierżawy ośrodka wypoczynkowego znajdującego się w malowniczej Ochotnicy Górnej zlokalizowanej w Gorcach.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²83 m² 5 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 82,64m2 usytuowane na 5. piętrze w 7 piętrowym budynku z 1966 roku przy ulicy Czerniakowskiej (róg Czerniakowskiej i Chełmskiej). Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie przy ul. Paderewskiego, os. Górczyn, gorzów Wlkp. Mieszkanie 2 pokojowe, 48m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 2003r, na osiedlu Sady. Stan techniczny: ściany wytynkowane,.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł187 m² 4 192,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 737 m²

Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na działce ok 3737 m 784 000 zł Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej, kameralnej części Częstochowy przy ul. Komornickiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 184 m² 2 111,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: nowy Tomyśl, ul. Koszykowa/wiklinowa Działka:powierzchnia 1184 m (u.w.) Dojazd: utwardzony z dwóch stron (ul. Koszykowa i Wiklinowa) Ogrodzenie: murowane, 3 duże bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł926 m² 307,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 926 m , położona w Rostworowie, gmina Rokietnica. Szerokość frontu: 23 m. Media dostępne w ulicy przy działce: - prąd - woda - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

680 000 zł83,75 m² 8 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny segment 83,75m2, świetna lokalizacja Prezentuję Państwu na sprzedaż segment Osiedle Szafir2, w Inowrocławiu. Oferta dot. nowoczesnego segmentu w ramach inwestycji Osiedle Szafir2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,50 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanej dzielnicy Gdańska -ujeścisku. Autobusy i nowa linia tramwajowa pozwalają mieszkańcom poruszać się sprawnie bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł25,40 m² 39,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> krótki opis nieruchomości: oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 25,40 m , położoną na 3 piętrze w bloku przy ul. Kopernika w Jaśle. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł54 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Mokotowa - na Siekierkach. To idealna propozycja dla osób.