Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Lokale galeria handlowa. 1 600 m2 / 128 m2 / 57 m2 poznań/skórzewo Przedmiotem Oferty jest Galeria Mallwowa, będąca nowoczesnym obiektem handlowo usługowym, znakomicie wpisanym w krajobraz.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł4 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka Przemysłowa 4000 m Gotowy Biznes Recyklingowy / Usługi Uciążliwe. Oferujemy na wynajem atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 4000 m , w pełni przystosowaną do.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł22,70 m² 8 458,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny! roi 8,00% Do sprzedaży mieszkanie o pow. 22,70 mkw po kapitalnym remoncie z kuchnią w zabudowie, łazienka po remoncie. Mieszkanie obecnie wynajmowane za 1400zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Enklawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł119,54 m² 10 206 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego lokalu użytkowego na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane 2 pokoje mieszkanie z oddzielną kuchnią w najbardziej popularnej dzielnicy Wrocławia- krzyki lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł582 m² 994,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: dzielnica Stara Rumia to cicha i spokojna okolica. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, tereny zielone i sportowo-rekreacyjne, niedaleko do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł121 m² 7 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zakup od dewelopera bez prowizji I pcc! Oddane do użytkowania! Domy w zabudowie bliźniaczej, wybudowane z wysokiej jakości materiałów w standardzie deweloperskim. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł90 m² 29 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Podwale budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:184 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż, jeden z sześciu domków rekreacyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku - oferta na wyłączność homfi. O inwestycji: obiekt noclegowy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł166 m² 4 512,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Umowa przedwstępna Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - Malbork, czwartaki, os. Królów Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipowo,mazowieckie

70 000 zł581 m² 120,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lipowie z linią brzegową rzeki Świder. Szerokość ok.10m, długość ok.60m Dojazd do działki bezpośredni, drogą asfaltową. Wodociąg w działce, energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł104,39 m² 7 366,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Szybka Decyzja Kredytowa u Naszego Doradcy Kredytowego zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu bliźniaka o powierzchni całkowitej 150 mkw., z przestronnym ogródkiem, położonego w dzielnicy Wawer. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł140 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   ! Drzwi otwarte 13 maja w godzinach 15:00 - 18:00! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 979 zł46,77 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,77 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Funkcjonalny rozkład i świetne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 018 000 zł54,84 m² 18 563,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w uzdrowisku Dąbki, tuż przy plaży. Dąbki to niewielka miejscowość wypoczynkowa koło Darłówka. Niezwykła bo bez wielkich hoteli, z czystymi szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

1 731 210 zł88,78 m² 19 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 88,78 m , zlokalizowany w inwestycji Avenir przy ul. Wschodu Słońca 6, w dzielnicy Włochy w Warszawie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł3 490 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malinowice, gmina Psary, na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3490m2. Wymiary: od ulicy 16,4m, długość 180m, na końcu rozszerza się do 22m. Media: woda jest po stronie działki, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł698,20 m² 9 166,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

NA sprzedaż willa W stylu zakopiańskim, położona W malowniczej lokalizacji, nad potokiem młyniska, zaledwie 15 minut od krupówek! Widok na Giewont | Granica Tatrzańskiego Parku Narodowego |.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gołębiewie, gmina Trąbki Wielkie. Wspaniałe miejsce na wymarzony dom za miastem, jednocześnie blisko aglomeracji trójmiejskiej. Działka niezabudowana posiadająca pośredni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł60 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość znajduje się w kompleksie Sun Towers, są to budynki o podwyższonym standardzie w bardzo dobrej lokalizacji w Świnoujściu. Obiekt charakteryzuje się pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł11 600 m² 25,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Siedlisko z dużą działką i potencjałem - Jania Góra (gmina Świekatowo) Na sprzedaż nieruchomość siedliskowa położona w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Jania Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł654 m² 2 750,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony w miejscowości Kopce (gm. Huszlew, pow. łosicki). Ta nieruchomosć to nie tylko budynek, to idealna propozycja dla firm transportowych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł152,01 m² 8 677,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Niedalino koło koszalina! Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem - niedalino 15 minut do koszalina! Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości - dostępną wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 393 zł55,86 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ludowa park - etap II - M05 ludowa park - doskonała lokalizacja - blisko centrum, miejsc rekreacyjnych i zielonych. Ludowa Park to nowoczesna inwestycja deweloperska, gdzie kameralność, elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł10 900 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem cisza, przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-rolna o powierzchni 1,09 ha, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

451 200 zł1 128 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11,28 ar z pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu o powierzchni 195m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie! Budynek z 2006r. Oferowane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem, oraz miejscem parkingowym na poziomie -1 - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

32,12 zł/m²450 m² 14 455 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do dyspozycji jest: - powierzchnia ponad 400m2, - dwa poziomy, - dwa wejścia - elektryczność trójfazowa - wejście z ulicy - parking na 20 aut w lokalizacji najlepszej w Łomży! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 354 880 zł1 856 m² 730 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży nieruchomość pod działalność 1p/u składającej się z działki działki o pow. 1856m2 Uzbrojenie (woda, prąd już na działce). Kanalizacja,gaz w ulicy. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 475 m² 122,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Zawadzie Prezentujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1475 m2 położoną w Wodzisławiu Śl. (obręb Zawada). Działka zgodnie z mpzp leży w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł109 m² 12 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę domu zlokalizowaną w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom w stanie deweloperskim. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł60 m² 816,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Suwałki, ulica Kościuszki 10, śródmieście; na sprzedaż udział 1/32 części W nieruchomości zabudowanej położonej w Śródmieściu Suwałk przy ul. Kościuszki. Nieruchomość ta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,80 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mickiewicza Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł65,97 m² 6 290,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 66m, w pożądanym rozkładzie pomieszczeń, na osiedlu Michałów. Dwustronne, z dużym balkonem w pokoju dziennym. Osobna widna kuchnia, oddzielnie łazienka i wc. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł1 950 m² 2 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:604 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Kamienica zlokalizowana w śródmieściu w Bydgoszczy, w zwartej zabudowie ulic Sienkiewicza i Chrobrego. Wybudowana w latach 1891-1892 według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł39,17 m² 5 616,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,19m2 położone na II piętrze ocieplonej kamienicy w Jaśle przy ul. Sokoła. > układ pomieszczeń obejmuje: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 50 m w apartamentowcu. Lokal znajduje się w uroczym osiedlu w stylu japońskim; sakura. Znajdziesz tu 2 pokoje, które są umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-05-25! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Nyska 28 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł179 m² 4 106,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy z funkcją mieszkalną o łącznej powierzchni 152,32 m , zlokalizowany w miejscowości Wanaty. To.