Nieruchomości

238 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 000 zł2 000 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy położona w miejscowości Longinówka w gminie Rozprza. Działka bardzo kształtna posiadająca powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85,50 m² 46,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng description bellow] Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - biuro nieruchomości livado nie pobiera prowizji! livado zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

662 400 zł1 104 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w północnym Milanówku, położona w odległości 1,7km od stacji pkp w Milanówku. Działka narożna o prostokątnym kształcie, z wymiarami: 40m x 28m.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł10 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z własnym stawem i bezpośrednim dostępem do rzeki Stara Tuja w malowniczej części Żuław. Działka rolna o pow. 1ha położona nad dopływem Szkarpawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 399 000 zł226,70 m² 14 993,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Najważniejsze informacje Wolnostojąca Willa miejska 212 m z ogrodem 300 m w prestiżowej, kameralnej inwestycji zaledwie 5 rezydencji na Górze Borkowskiej. 7 pokoi, 3 kondygnacje, garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł56,27 m² 12 599,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m . Lokalizacja: warszawa, bielany, osiedle Piaski. Bielany są jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Opis mieszkania: przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł832 m² 239,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji! Działka budowlana na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych w odległości ok. 6 km od Pucka i Zatoki Puckiej, malowniczo położona w otulinie Puszczy Darżlubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,40 m² 5 818,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Lokal usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

193 960 zł1 492 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki na Kociewiu, idealne pod rodzinny dom. Atuty: komfortowy metraż lokalizacja wśród lasu i pól,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 089 zł39,88 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł23 016 m² 65,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/mp81/2022 Mamy do zaoferowania teren w doskonałej lokalizacji na pograniczu Łodzi i Andresopla (w granicy administracyjnej miasta Łodzi). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł45,50 m² 19 758,24 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na warszawskich Odolanach, w spokojnej części Woli, gdzie miasto zwalnia tempo (ale tylko na tyle, by dało się złapać oddech), czeka 45 metrów dobrze przemyślanej przestrzeni. Idealnej dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł34,77 m² 9 778,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie- kawalerka o powierzchni 34,77m2 na osiedlu Warszów. Mieszkanie na parterze z piwnicą w bloku przy lesie. Nieruchomość z wielkimi możliwościami. Można tu stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

93 720 zł3 124 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy na obrzeżach Pajtun, w pobliżu lasu w otoczeniu malowniczych łąk i pól. Działka oddala 15 kilometrów od Olsztyna, położona w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

274 999 zł33 m² 8 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania, które łączy klimat odrestaurowanej kamienicy z nowoczesnym standardem i niskimi kosztami utrzymania? Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 500 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 15 arów w Złotniku, okolice kościoła. Działka płaska, sucha, na wzniesieniu, woda i prąd przy granicy działki. Cena 129 tys. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 612 zł57,80 m² 14 993,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Ficowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61,26 m² 10 430,95 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu jasne, przestronne i nowoczesne mieszkanie położone w Rzeszowie, przy ul. Małopolskiej. To idealna propozycja zarówno dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²57 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 57m2,usytuowany na parterze odrestaurowanej kamienicy przy głównej arterii handlowej Nowej Soli. To propozycja dla przedsiębiorców ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł36,76 m² 4 053 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim na os. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 36,76 m2 znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł37 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na kameralnym i eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł8 300 m² 66,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Zatokę Pucką - Swarzewo Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko morza i nadmorskich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł369 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 816 m²

Numer oferty W biurze: sd/aw316/2018 dom Z własnym stawem I rzeką Nieruchomość składająca się z 4 zabudowań na działce o powierzchni 2816 m2 1. Dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł29,90 m² 58,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| komfortowe mieszkanie 29,9 m2 w budynku blisko pst - os. Zygmunta Starego 6 w Poznaniu. Mieszkanie jak nowe, umeblowane i wyposażone (klimatyzacja). Wszystkie zdjęcia w lepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 794 000 zł46,03 m² 38 974,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 46 m | wysoki standard | ścisłe centrum II linia metra Na sprzedaż prezentuję stylowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m ,zlokalizowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł92,20 m² 13 221,26 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 150 zł28,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie usługowe w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł114,60 m² 3 446,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż prosperujący lokal handlowo-usługowy z najemcą - Kowary, ul. 1 maja (rynek) Lokalizacja: rynek, ul. 1 maja, kowary Status najmu: stabilny, terminowo płacący najemca Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł168,15 m² 11 894,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:942 m²

Piotr olma Agent prowadzący   Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ulicy Daszyńskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł7 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Centrum logistyczno-dystrybucyjne zlokalizowane w województwie świętokrzyskim, ok. 14 km na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,78 m² 6 436 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Zadole/ Ligota, ulica Zadole. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,78m2 z balkonem usytuowane na VI piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie w dobrym stanie/ do.

Szczegóły ogłoszenia

2 794 500 zł9 315 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu działkę produkcyjno- usługową w miejscowości Choroszcz przy drodze ekspresowej S8. Teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, zabudowy usługowej. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł1 600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni 1600 m2. Wysokość 5,10 m położenie nieruchomości media: energia elektr. Czynsz: 20 zł/ m2 zł netto + vat informacje dodatkowe Przed budynkiem dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 730 zł30,67 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 32: 30,67 m III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin To propozycja dla osób, które rozumieją różnicę między kawalerką w centrum a kompaktowym apartamentem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł59,10 m² 7 089,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o pow. 59,1 mkw położnego w Śremie, przy ul. Paderewskiego 8. W skład lokalu usytuowanego na 3 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł186 m² 1 370,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:995 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kruszwin, gmina Myślibórz zaledwie ok. 500 metrów od Jeziora Myśliborskiego. To spokojna, zielona okolica, idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 725 zł45,53 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy z dużym balkonem z ekspozycją południowo-zachodnią usytuowany na pierwszym piętrze. Powierzchnia apartamentu wynosi 45.53 m2 i składa się on z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł822 m² 1 812,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek pod inwestycję. Lokalizacja: księginice, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski zapewnia spokojne otoczenie z dobrym dojazdem do Wrocławia (ok. 15 km). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł83 m² 7 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Pokazy prosimy umawiać telefonicznie pod numerem 6o8 53o 766 Na sprzedaż urokliwy dom wiejski położony w malowniczej okolicy tzw. Krainy 100 Jezior, zaledwie ok. 200 metrów od jeziora, które można.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł38,50 m² 8 568,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 38,5 m | poddasze | oficyna (tylne Chwaliszewo) | Chwaliszewo 67 | Poznań - Centrum Cena: 329 900 zł 8 568,83 zł/m Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na.