Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

470 000 zł4 692 m² 100,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy idealna dla osób poszukujących bliskości natury, spokoju. A także dla osób, które szukają nieruchomości wyróżniającej się potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 296 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| oferta sprzedaży działki położonej w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Leśnej. Nieruchomość położona w północno-wschodniej części miasta Działka o powierzchni 1296 m2. Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

301 500 zł776 m² 388,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w trzeciej linii brzegowej od Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 776 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezydencja przy Młynie na ul. Wyszyńskiego w Gorzowie Wlkp., która nie potrzebuje reklamy Rezydencja przy Młynie, przy ulicy Wyszyńskiego, to jedno z tych osiedli, które zna każdy, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 900 zł61,08 m² 8 184,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej poszukiwanych i wygodnych lokalizacji ul. Kościuszki Szukasz mieszkania, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²51,32 m² 4 106 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro z przedsionkiem o powierzchni 51,32 m (nr 701). Biuro znajduje się na siódmym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

33,96 zł/m²53 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni ok. 53 m #twojaprzyszloscmaswojadres Lokal usługowo-handlowy | witryna | wejście od ulicy | Barlinek, ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł55 m² 11 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż 3/4 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Wandy w dzielnicy Nowa Huta w bliskim sąsiedztwie Zalewu Nowohuckiego. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 820 850 zł31 720 m² 152 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dżwirzyno ul. Tęczowa na sprzedaż teren inwestycyjny składający się z kilkunastu działek rolnych o łącznej powierzchni 31.720 m2 Działki przeznaczone są w aktualnym planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł55,37 m² 18 873,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w sercu inwestycji solar garden komfort, styl i świetna lokalizacja Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł34 097 m² 16,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej działki leśno - rolnej z wydanymi Warunkami Zabudowy. Lokalizacja: gajewo, gm. Czarnków, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Kabiny,warmińsko-mazurskie

149 000 zł38 600 m² 3,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w Kabinach Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Działka znajduje się w Kabinach, gmina Kolno, około 4 km od Kolna. Lokalizacja działki znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł116,44 m² 2 962,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Informacje O nieruchomości Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, w którym to Ty zdecydujesz o wykończeniu wnętrz? Oto propozycja idealna dla Ciebie! Na Osiedlu Zielona Polana.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62,89 m² 5 724 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w dzielnicy Orzegów ul. Ludwika Piechy w Rudzie Ślaskiej o powierzchni 62,89m2 dostępne od zaraz. Lokal składa się z 3 ustawnych przestronnych pokoi z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²61 m² 1 708 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 40 m, 60 m, 120 m, lub 160 m, w budynku biurowo - usługowym w Gliwicach. Opis obiektu o powierzchni 60 m kw.: Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 060 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja cenowa! Działka o powierzchni 4060 m z bezpośrednim dostępem do jeziora. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł260 m² 3 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w spokojnej okolicy - Królówka, gmina Nowy Wiśnicz Prezentujemy ofertę sprzedaży domu o powierzchni 260 m2, położonego w miejscowości Królówka, w gminie Nowy Wiśnicz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam przytulne w pełni wyposażone mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 45m , wychodzi 7789.zł za M2 do negocjacii Mieszkanie usytuowane w bloku przy oś Parkowe nr 10 Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł35 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Osieckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł328,30 m² 6 975,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 199 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Sulnowo ul. Narcyzowa. Nowoczesny parterowy dom z poddaszem użytkowym-gotowy by stać się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

121 500 zł540 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki 106/97 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 000 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:474 m²

Kamienica w samym sercu Golubia-Dobrzynia! Idealna lokalizacja na hotel, restaurację, klub, mieszkania. Rynek Golubia-Dobrzynia! Możliwość zamiany na nieruchomość w Toruniu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²88,14 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal gastronomiczny o pow.88,14m2, znajdujący się na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na parterze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł83 m² 74,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below *** Numer oferty w biurze: 1111/4186/omw Do wynajęcia nowoczesny apartament w wysokim standardzie, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

27 875 zł1 115 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: przestronny magazyn z opcją wynajmu biur Kielce, ul. Zagnańska Oferujemy na wynajem obiekt magazynowy o łącznej powierzchni 1115 m , zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 616 zł87,44 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament 87,44 m W prestiżowej inwestycji Kraków Wola Justowska Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 87,44 m usytuowany w ekskluzywnej,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł26 500 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 26 500 m2 z przeznaczeniem na budowę składów, magazynów i stacji paliwowej. Ustalenia dla terenów o symbolach: a.67.PU.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł79,60 m² 5 527,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość bez dodatkowych kosztów prowizji! Dom, który oferuje ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny. To rzadko spotykana okazja w tak atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²229 m² 9 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 229,55 m2. Lokal usytuowany jest na parterze budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł54 m² 5 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na parterze, w centrum Iławy? Oto oferta która może Ciebie zainteresować? Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Kazimierza Jagiellończyka w Iławie,.

Szczegóły ogłoszenia

679 998 zł50 m² 13 599,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jasne 3 pokoje / widok na zieleń / garaż / rozkład Słoneczne mieszkanie na Ołtaszynie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł882 m² 1 247 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 882 m2 położona w okolicy ul. Bocianiej w Ząbkach pod Warszawą. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 198 m² 245,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

English version below lokalizacja: czernichów miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Liszki 25 minut od Krakowa, 5 minut od Liszek.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37,93 m² 13 050,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Ks. Wincentego Granata (wrotków). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje z widokiem na panoramę Kalisza | Wyjście do Parku | 2 miejsca postojowe Szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację w centrum z kojącym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Twoje nowe M3 w Fordonie! Mieszkanie ulokowane na II piętrze w bl oku z 1991, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie. Wnętrze to salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł185 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany przy ulicy Boya Żeleńskiego w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 185m2 mieści się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88,70 m² 10 710,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Dom szeregowy | spokojna okolica Ogrzewanie podłogowe | 3 miejsca postojowe | 4 pokoje | Ogród | Taras | Wygodny dostęp do Wrocławia Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej łączony garażami w cichym, przyjemnym dla wypoczynku, bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Powierzchnia budynku to 160m2 na działce 850m2 z 4 pokojami, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł150 m² 19 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży teren położony u zbiegu ulic Bułgarskiej i Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł898 m² 1 893,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 898 m2 , położona w centrum miasta przy ulicy Zagnańskiej. Nieruchomość zabudowana jest zespołem mieszkalnych budynków.