Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1930 roku, zlokalizowaną przy ul. Krótkiej, w centrum Starachowic, tuż przy Rynku. Nieruchomość łączy w sobie historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

ul. Krakowska - wyremontowana kamienica Mieszkanie 3 pokojowe Piwnica 86 m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie po remoncie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratowych + piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 216 zł65,59 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Targanice - do sprzedania dom mieszkalny, w którym można wydzielić dwa samodzielne lokale mieszkalne (trzeci lokal już wydzielony na piętrze stanowi oddzielną własność). Budynek usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Funkcjonalny budynek w malowniczej lokalizacji! Zdjęcia przedstawiają budynek wybudowany wg tego samego projektu - już sprzedany - zlokalizowany po sąsiedzku. Oferujemy do sprzedaży budynek który.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł57 m² 15 877 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

.W małej uliczce na Dolnym Mokotowie! Blisko Łazienki Królewskie! Wyjątkowa ul. Łużycka! Prezentujemy mieszkanie trzypokojowe 57,10m2. Usytuowane na 2 piętrze w budynku 8-piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł126 m² 7 698,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Oferuję na sprzedaż dom szeregowy w Poznaniu przy ul. Bożeny. Nieruchomość o pow. 126 m2 znajduje się na działce o pow. 254 m . Dom zbudowany w 1975 roku, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji - Śródmieście, ul. Dąbrowszczaków - idealnie sprawdzi się na działalność handlową, usługową, biurową. Lokalizacja Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł35 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas - dom murowany z księgą wieczystą - pełna własność Na sprzedaż działka z domem 35m2, prądocin/piecki, blisko jeziora i plaży ( plaża publiczna i plaża.

Szczegóły ogłoszenia

174 560 zł2 182 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: tłuczewo to wieś kaszubska, położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Linia nad rzeką Łebą. Z Tłuczewa w niecałą godzinę dotrzemy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł44,40 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

216 600 zł1 140 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka przy lesie, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Piękna działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o powierzchni 1140 m2 i wymiarach ok. szer. 18 m x dł.

Szczegóły ogłoszenia

4 360 zł96,82 m² 45,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem lokal o pow. prawie 100m2, w ścisłym centrum miasta, na 1 piętrze nad sklepem Polo Market. Lokal klimatyzowany. W związku z położeniem lokalu nie ma przeciwskazań do.

Szczegóły ogłoszenia

16 700 000 zł1 220 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Rezydencja ochojno - 17.000 m prywatnej przestrzeni z panoramicznym widokiem na Kraków i Tatry. Na szczycie Pogórza Wielickiego, w miejscu, gdzie horyzont spotyka się z ciszą,.

Szczegóły ogłoszenia

105,88 zł/m²85 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia funkcjonalne biuro z garażem - Gdańsk, dzielnica Kokoszki Szukasz przestrzeni, która będzie wygodna dla zespołu, dobrze skomunikowana i gotowa do działania od zaraz? To biuro.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,63 m² 4 369,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Łagiewniki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 51,80 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

225 745 zł755 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości arka oferuje do sprzedaży działki o zróżnicowanych powierzchniach, które są położone na terenie gminy Choroszcz, w miejscowości Porosły-Kolonia, działki są objęte.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł3 097 m² 132,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 30 ar Wrocław Wschód, mnichowice, ul. Cisowa atrakcyjna cena 410 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni około 3 097 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

989 900 zł171,20 m² 5 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nieruchomość idealna dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z potencjałem o pow. użytkowej ok. 170m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o pow. pk. 1 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł73 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni 73 m , zlokalizowane na 8 piętrze w budynku przy ul. Orzyckiej 8 na warszawskim Mokotowie. Najem okazjonalny. Rozkład pomieszczeń - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł3 000 m² 64,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana o pow. 3000m2, położona w drugiej lini zabudowy. Szerokość działki ok 29m, dojazd drogą asfaltową, ostatnie 100m drogą wydzieloną o szer 6m. Energia.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł6 317 m² 775,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa z bezpośrednim wjazdem z ul. Igołomskiej Z tego 30 ar jest objęte mpzp U.3 , reszta R (36x87x33m) Działka na terenie obszaru objętego MPZP " Ruszcza ".

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42 m² 19 023,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w prestiżowej inwestycji Osiedle Fi przy ul. Tadeusza Szafrana w cenie 799 000 pln. Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

183 520 zł1 147 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w okolicach Zatora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1147 m , położona w miejscowości Laskowa (gmina Zator) - zaledwie 5 km od Energylandii oraz 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30,90 m² 61,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Katowic na Dębie, tuż przy Silesia City Center. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią miejski klimat, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł31,06 m² 15 775,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,06 m , położone przy ul. Mariana Smoluchowskiego 6 na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł13 414 m² 9,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona ok5 km od Szumowa. Wymiary ok 21mx604m31mx630m Działka posiada warunki zabudowy jednorodzinnej i usługowej. klasoużytki - Ls-V Dojazd drogą gminna utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Warszawa,mazowieckie

10 230 zł341 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Hala produkcyjno-magazynowa gotowa do pracy możliwość ustawienia maszyn i rozpoczęcia działalności bez prac adaptacyjnych. Ogrzewana hala z biurem, dużymi oknami i zasilaniem 150 kw,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,20 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Aplauz Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrzu. To miejsce od lat uchodzi za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł41 m² 14 390,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie dwu-pokojowe, oddane do użytkowania, o powierzchni ponad 41 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bielsko-biała, ścisłe centrum! 1900 zł - ul. 11-go Listopada, do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 30 m 2 usytuowana na 1-piętrze w 2- piętrowym budynku. Bardzo Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł123 m² 7 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedaży dom (123,02 m2 powierzchni użytkowej, działka 629 m2), który spełnia warunki wymagających i jednocześnie rozsądnych nabywców. W zasadzie wystarczy go umeblować. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł629 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł27 m² 11 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana z domkiem rekreacyjnymi z przyłączami uzbrojenia , położona na granicy Szklarskiej Poręby w miejscowości Piechowice - Górzyniec niedaleko od.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł80 m² 8 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:739 m²

Nieruchomość na sprzedaż w województwie pomorskim w powiecie wejherowskim w gminie Choczewo w miejscowości Słajszewo. Dom drewniany o powierzchni 80 m2 na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł763 m² 2 988,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:383 m²

Do sprzedania cała kamienica usytuowana przy ul. Moniuszki, w samym centrum Radomia, budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł500 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala na wynajem : parter: -powierzchnia biurowa 30 +5,7 m2 -wc 1,3 m2 -powierzchnia magazynowa 341,20m2 Piętro : -powierzchnia biurowa 23,12+23,12+37,18+13,6+8,52m2 -wc 1,16+1,3 m2 Cena 16500 netto plus.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł859,20 m² 1 629,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 550 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - wałbrzych, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż przestronna nieruchomość zabudowana budynkiem użytkowym o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 042 zł46,60 m² 11 073,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł5 271 m² 220,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta terenów inwestycyjnych w Woźnikach (woj. śląskie), dedykowana przedsiębiorcom i inwestorom, którzy szukają lokalizacji realnie wspierającej rozwój biznesu. To.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł10 400 m² 55,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w Kleszczewie Informacje ogólne Na sprzedaż oferujemy piękną działkę krajobrazową o powierzchni 10 357 m (1,0357 ha), położoną w malowniczej miejscowości Kleszczewo.