Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni ok 34 m2 położoną na drugim piętrze niskiego budynku w Śródmieściu w okolicy targu Nad rzeczka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, w kameralnej inwestycji "kameralne Pogórze". Nieruchomość została wykończona w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,68 m² 9 076,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczna przestrzeń do własnej aranżacji. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, usytuowanego w niskiej zabudowie w malowniczej miejscowości Porosły, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł60,03 m² 4 995,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

M4, 60 m - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + garaż Funkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

- lokalizacja: rożnów (gmina Gródek nad Dunajcem ) - Powierzchnia: 10ar - Media: wodociąg gminny w drodze, prąd w sąsiedztwie - Przeznaczenie: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł187 m² 4 385,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Przed Państwem oferta sprzedaży nieruchomości położonej w Rycerce Dolnej (gmina Rajczy ) przy drodze powiatowej biegnącej w kierunku Zwardonia. Na prawie 50-arowej działce znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł20 600 m² 10,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz oazy na łonie natury blisko cywilizacji? Ta działka to marzenie! Chcesz naładować akumulatory po ciężkim dniu w otoczeniu pól, lasów i czystej natury? Mamy coś wyjątkowego:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

780 000 zł85 m² 9 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej Dołuje Rozpoczynamy budowę i sprzedaż ostatniego IV etapu! Domy gotowe będą do wydania dla nowych właścicieli w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł152 m² 8 881,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w Przegini Duchownej, w pięknej okolicy jaką jest rezerwat kajasówka. Wolnostojący dom według projektu "dom w jabłonkach 2" biura Archon, został.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²220,52 m² 17 642 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 220,52 m2 na parterze nowego budynku w przy ul. Wędrownej/kwitnącej, dostępny - IV kwartał 2026 Lokal w stanie deweloperskim - idealna baza pod.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²200 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Wrocław, strzegomska , Nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w dzielnicy Fabryczna, tuż przy stacji pkp jak i przystanków komunikacji miejskiej. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 zł860 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy do wynajęcią halę magazynową o pow.860m2 z możlwością podnajmu w razie rozbudowy firmy o dodatkową halę według zapotrzebowania o 720m2 lub 580m2 lub według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 116 zł54,27 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 576 zł72,24 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 598 708 zł91 m² 17 568,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek za chwilę start nowego etapu, zgłoś się I wybierz pierwszy! Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł166 m² 5 897,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do kupienia przytulny dom w Nowym Sączu o powierzchni 166 m2 w Okolicach Nowego Sącza. W skład domu wchodzi: parter: wiatrołap, kotłownia, łazienka, salon, kuchnia, hol, duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł1 103 m² 1 223,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana 1103 m - Ząbki, ul. Moniuszki / ul. Sienkiewicza Agencja Alpha Nieruchomości oferuje działkę budowlaną w doskonałej lokalizacji w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł160 m² 12 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący w Książenicach. Dom o powierzchni 160 m2 na działce 2500 m2. Na parterze: przestronny salon z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią, sypialnia, pracownia (z.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł83,25 m² 7 675,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m , zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 083 800 zł133,04 m² 8 146,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - komfort, przestrzeń i bliskość Wrocławia oraz podatku pcc! Jeśli marzysz o połączeniu wygody miejskiego życia z urokami spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 915 zł25,46 m² 10 169,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycja w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Łodzi - 2km od Manufaktury, 2km od ul. Piotrkowska ( część deptakowa ), 700m od Uniwersytetu Medycznego Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny box zlokalizowany w galerii handlowej Marina w Ustce jednej z najchętniej odwiedzanych przestrzeni handlowych w mieście, szczególnie w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,84 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na panoramę miasta! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 53 m 2 wraz z tarasem ok. 8 m 2. Apartament położony jest na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 465 484 zł69,27 m² 21 156,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,27 m , usytuowane na dziesiątym piętrze, z ekspozycją północno-wschodnią, która zapewnia wnętrzom łagodne, naturalne światło. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł37 m² 16 459,46 zł/m²

 

Piętro:4