Nieruchomości

239 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

949 500 zł8 553 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość z możliwymi do uzyskania praktycznie każdymi warunkami zabudowy. Dzisiaj podzielony na 2 części były ośrodek pttk , poszukuje nowego właściciela/opiekuna. Kogoś kto tchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł320 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży domu w Gorzowie Wielkopolskim. #twojaprzyszloscmaswojadres Wyjątkowy dom z panoramą miasta 320 m komfortu i elegancji Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 328 000 zł150,59 m² 8 818,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Leśne Wzgórza nowoczesne domy jednorodzinne przy lesie. Adres inwestycji: ul. Szamocin, białołęka Dworska, warszawa Rodzaj zabudowy: szeregowa/jednorodzinna dwulokalowa z kanalizacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 390 m² 29,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 ładne działki rolno-budowlane, położone w odległości 2 kilometrów od Jeziora Olecko Małe w miejscowości Kukowo, gmina Olecko. Powierzchnie działek wynoszą od 3147 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Marzysz o własnym kącie w mieście? Chcesz mieszkać w nowym i stylowym apartamencie? Nie szukaj dalej - ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w spokojnym zaciszu zieleni przy ul. Strumiennej Mieszkanie w wysokim standardzie z dużym ogrodem od 1 czerwca W pełni wyposażone mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 250 zł46 m² 12 440,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,78m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

72,90 zł/m²54,36 m² 3 963 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.54,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   ,.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł730 m² 41,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka numer 651 w Pogwizdowie - w samym centrum, 300m od kościoła. Wymiary: - działka ma powierzchnię ok. 7,3 arów, jej szerokość to 17m, a długość to 44m.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: atrakcyjne działki - Adamów Drwalewski, gmina Chynów Na sprzedaż kompleks 8 atrakcyjnych działek o powierzchni 3000 m każda, położonych w miejscowości Adamów Drwalewski.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 403 m² 199,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedania zabudowaną nieruchomość położoną we wsi Olszówka gm. Mszczonów. Działka o powierzchni 1403 mkw o regularnym kształcie ( wym. 32m x 44 m ), nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł50,95 m² 7 360,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł82,50 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament z 100-metrowym tarasem tuż przy granicy Krakowa eleganckie 3 pokoje w inwestycji Apartamenty Prestige, skawina. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 3000 m2 w Stanisławowie, gmina Leoncin. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 160 m² 68,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kłodzie, gmina Szydłowo. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1160 m , położoną w malowniczej miejscowości Kłoda , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł184 m² 6 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Wyjątkowa Posiadłość: harmonia Natury i bliskość centrum dużego miasta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikatowej nieruchomości o powierzchni 2900 m2 ,która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł1 126 m² 1 392,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zlokalizowana 700m od płyty głównej Starego Rynku w Bydgoszczy. Adres: ul. Podgórna 28, 30, 32. Na ofertę składają się trzy działki ewidencyjne, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 124 m² 137,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki aby postawić swój wymarzony dom w cichej i spokojnej okolicy poza miastem? Ta działka może być Twoja! Sługocice wieś w Polsce, położona w woj. łódzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł9 660 m² 103,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Blisko Hektar Gruntu w Urokliwej Okolicy Las, cisza i Prywatność! Działka 9660 m z idealna opcja pod wille w spokojnej okolicy. Potężna powierzchnia działki daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

724 600 zł36,73 m² 19 727,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36.73.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 990 zł66,67 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w zabudowie szeregowej Koszyce Wielkie, ul. Łąkowa Bez prowizji od kupującego! Powierzchnia użytkowa: 66,67 m (po podłodze 72,66 m) góra i dół Twój! Ogródek od wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

354 900 zł1 183 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położone na osiedlu Arkuszewo, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, z dostępem do mediów, objęte mpzp pod zabudowę mieszkaniową. Parcela ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

955 155 zł51,63 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament z centralnym widokiem na morze. Lokalizacja: gdańsk Letnica jest to bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Gdańska. Letnica to idealne miejsce do z ycia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 860 zł52,36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie nieruchomości: W najbliższej okolicy znajduje się rozwinięta infrastruktura dostęp do przedszkola, szkoły, przychodni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł440 m² 2 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferuję do sprzedaży nieruchomość trzykondygnacyjną z dużym potencjałem. Nieruchomość położona w Świebodzicach, na obrzeżach Cierni, blisko wyjazdu w kierunku centrum miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy - Poręba Radlna, pow. 65 m Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 65 m , zlokalizowany na parterze wolnostojącego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł1 000 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchniach 1000m2 w Gąsawie. Działki zlokalizowane na osiedlu domków jednorodzinnych. Media; woda Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 150 m² 2 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka deweloperska na warszawskim Zaciszu, otoczona niską, kameralną zabudową jednorodzinną. Rewelacyjna lokalizacja! Cisza, spokój, spokojne sąsiedztwo - wymarzone miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł71,30 m² 2 131,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 w budynku 23a o pow. 71,30 m2 mieści się na parterze i składa się z trzech pokoi o pow. 13,30 m2, 22,80 m2 oraz 13,80 m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł53,30 m² 10 863,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**katowice Śródmieście - Gotowiec Inwestycyjny** Na sprzedaż pracujące mieszkanie na które składa się: - kawalerka - mieszkanie dwupokojowe Lokalizacja: katowice ul. Plebiscytowa 32 Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 495 m² 795,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Karpacz, 1495 m Oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej części Karpacz. Nieruchomość o powierzchni 1495 m wyróżnia się pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 103 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Areał o pow. 1103m2 położony jest na obrzeżach miejscowości Świerczyna gmina Wierzchowo. Dla działki zostały władane warunki zabudowy ( zabudowa mieszkalna jednorodzinna). Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

12 420 zł4 968 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy z nawierzchnią piaskowo - żwirową. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

889 999 zł113,19 m² 7 862,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Z przyjemnością prezentujemy nową kameralną inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowaną w spokojnej części Dołuj, w granicach miasta Szczecin. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł110 m² 3 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż dom z lat 70-tych XX wieku przy asfaltowej drodze powiatowej zaledwie 5km od miasta Kłodawa ( Kopalnia Soli) i 25 km od miasta powiatowego Koło. Dom o powierzchni 90m2 budowany.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł86,70 m² 1 903,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze kamienicy w Pszennie. Mieszkanie o powierzchni 86,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł1 484 m² 69,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1484 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 925 zł56,11 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? Apartments to inwestycja premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł54,28 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 54,28 m2 na I piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz ogródek o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji - do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem? Ruszyła przedsprzedaż lokali w odnowionej kamienicy w centrum Świdnicy. Lokalizacja: ul.