Nieruchomości

238 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 47,84 ara usytuowana przy drodze asfaltowej, ogrodzona z wjazdem z drogi głównej.Pełne uzbrojenie.Na działce znajduje się budynek murowany gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł36,50 m² 5 123,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36,5 m . Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 316 100 zł123 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 123 m , zlokalizowany przy ul. Leszka Czarnego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,30 m² 15 297,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż idealna nieruchomość dla singla lub pary - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym Wyposażone, gotowe do zamieszkania dla inwestora! - to mieszkanie wynajęło się.

Szczegóły ogłoszenia

107,14 zł/m²42 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w absolutnym topie Wrocławia ul. Szewska, kilka kroków od Rynku. Jedna z najbardziej ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł299 m² 11 702,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom wolnostojący W otoczeniu lasu wolskiego wola justowska, ul. Chełmska, kraków [ Gotowy do zamieszkania, cena do negocjacji ] Wyłączna oferta sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł380 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość to przestronny dom wolnostojący a także posadowiony obok budynek gospodarczy z dużą wiatą, na działce o powierzchni 900 m , w kształtcie prostokąta; teren.

Szczegóły ogłoszenia

145 750 zł1 166 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1166 m2 w pobliżu Starogardu Gdańskiego. Nieruchomości Apartament przedstawiają ofertę działek z warunkami zabudowy zlokalizowanych na obrzeżach Starogardu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 002 040 zł42,64 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimatyczne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 123 130 zł3 623 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wieliszew - Olszewnica Stara. Do sprzedania dom w stanie surowym z dużą działką o pow. 3623m. Media: prąd z podłączonym licznikiem, woda własna przy budynku, w projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł9 800 m² 67,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w malowniczej miejscowość Laska. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki Dziwnej. Teren płaski, suchy o wymiarach ok. 30m x 320m.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł11 473 m² 139,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń po więcej informacji:   działka Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni: 11473 m2. Działka zlokalizowana w Częstochowie, w spokojnej okolicy. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowany na siódmym piętrze w wysokim apartamentowcu, położonym przy stacji metra wilanowska, w sercu biznesowego Mokotowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

18 810 €3 300 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Nowa, nowoczesna przestrzeń logistyczno-produkcyjna, zaprojektowana z myślą o codziennej efektywności i elastycznym działaniu. Wysoki standard techniczny, przemyślana architektura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 965 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w miejscowości Sinołęka gmina Kałuszyn. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w miejscowości Sinołęka gmina.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ul. Teatralna, tuż przy ścisłym Centrum. Parter w budynku mieszkalno-biurowym. Duże witryny, doskonale widoczny. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł45,03 m² 11 059,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z ogródkiem - wysoki standard - parter - nowa cegła (2008 r.) - BIAŁOSTOCZEK - ul. Bitwy białostockiej - blisko Centrum oferta aktualna! Apartament dostępny tylko w naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 880 000 zł98 m² 19 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Royal Space pełni rolę oficjalnego biura sprzedaży inwestycji dewelopera - Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję - domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 340 zł43,70 m² 11 632,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,70 m . Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na Winogradach, w jednej z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł73,06 m² 15 603,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy w Gdyni Redłowie przy ul. Legionów, w kompleksie Kaskada Redłowska z 2006r. Lokal o łącznej powierzchni 73,06m2, na który składają się sala.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Biuro o powierzchni ok. 65m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w kameralnym domu na warszawskim Wilanowie w sąsiedztwie ulic Królowej Marysieńki i Królewicza.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,84 m² 15 757,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,84 m , położone przy ul. Konduktorskiej 3b na warszawskim Mokotowie, w rejonie Sielc. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru im.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

2 500 000 zł20 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zlokalizowany w strefie przemysłowej w odległości 14 km od Kalisza. Działka idealna pod logistykę, magazyny, hale produkcyjne ma bezpośredni dostęp do drogi wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł50,52 m² 5 641,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak jak chcesz? Ta oferta to świetna baza do stworzenia własnej, wymarzonej przestrzeni w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

17,22 zł/m²36 m² 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Trzebini przy ul.Dworcowej. Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

118 500 zł948 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki budowlane w miejscowości Nowa Karczma. Działki położone przy drodze dk30, co zapewnia sprawną komunikacyjne. Zapisy W W mpzp: przeznaczenie podstawowe - mn1 tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 785 zł92,95 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skawina - nowoczesne, zamknięte osiedle mieszkaniowe. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł2 759 m² 122,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy - do sprzedania działkę 2759 m2 w miejscowości Tomaszowice (powiat Krakowski gmina Wielka - Wieś). Działka oznaczona w mpzp jako "rm/r" .Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł178 m² 11 230,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom przy granicy Warszawy - 1104 m działki | Smart Home | garaż/warsztat | Józefów Są miejsca, w których naprawdę czuć przestrzeń, ciszę i komfort życia. Ten dom w Józefowie to.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł6 100 m² 12,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Na sprzedaż działka leśna, położona w miejscowości Stare Miasto k. Dzierzgonia. Powierzchnia działki to 6100 m2. Działka płaska, zalesiona z możliwością wycięcia.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²25 m² 1 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Biura na Starym Mokotowie blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego.! lokal o pow. 25 m.kw. Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych. Dostęp do wszelkich środków.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł20,48 m² 11 181,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowoczesna kawalerka w doskonałej lokalizacji, ul. Orla 21, łódź Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 20,48 m , położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

750 601 zł153,84 m² 4 879,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Nowe Bielice, ul. Laurowa Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł47,40 m² 12 426,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura onhouse 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m , usytuowane na 1 piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku z windą, wybudowanego w 2025 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł956 m² 214,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 965m2, położona w Gowinie. Charakterystyka działek : - kształt prostokąta, - udziały w drodze - wliczone w cenę, - działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł41 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, po generalnym remoncie przy ul. Kinowej, w dzielnicy Praga Południe położone w rejonie Saskiej Kępy. Nieruchomość o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł1 404 m² 498,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o wypoczynku nad jeziorem? Kup działkę w Krzyni i ciesz się pięknem otaczającej natury. Tereny rekreacyjno-wypoczynkowe w świetnej lokalizacji. Do sprzedania przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 003 m² 418,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1003m2 (wymiary 37x27) , zlokalizowaną w przy ul. Kaspra Del Bufalo (przedłużenie ul. Bialskiej- alei Brzóz) media- gaz oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nieruchomość położona jest tuż przy nowej drodze asfaltowej na trasie Ełk Wiśniowo Ełckie, naprzeciw jeziora Regielskiego, co zapewnia stały, realny widok na wodę przez cały rok jezioro widać.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł10 127 m² 98,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka wyjątkowa, jedna z ostatnich tak dużych obszarów w rejonie miejscowości Stawinoga, gm. Zatory. co istotne usytuowana około 400 m od starorzecza Narwi, 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży siedlisko we wsi Popielarnia gmina Wiskitki. Działka o powierzchni 27056 m2 zabudowana budynkiem drewnianym z lat 60 tych. Budynek do remontu, powierzchnia domu wynosi około 32 m2-.