Nieruchomości

239 037 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 930 000 zł58 000 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta pięknego siedliska pod Warszawą obok Konstancina Jeziorna o pow. 58 tyś m2 zabudowanego domem mieszkalnym i halą o pow. 600 m2. Nieruchomość stanowi idealną bazę pod.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia trzy pomieszczenia biurowe (6,40mx4,70m, 2,70mx3,55m i 2,70mx3,30m) z niezależnym wejściem. Lokal biurowo - usługowy o łącznej powierzchni ponad ok 50m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

327 750 zł47,50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 3-pokojowe, dobrze doświetlone, w bardzo dobrej lokalizacji - Gorzów Wlkp., osiedle Dolinki. Mieszkanie wymaga remontu, do własnej aranżacji. Pokoje ustawne. Dzielnica blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 734 zł26,56 m² 15 087,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 945 m² 159,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż ostatnia działka budowlane w pobliżu Jastkowa w Płouszowicach Kolonii. Działka leży w okolicy drogi prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł88,50 m² 10 960,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni prawie 90 metrów kwadratowych położone jest w nowoczesnej zabudowie wielolokalowej (2018r.). Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł104,83 m² 8 203,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

63,29 zł/m²47,40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa w budynku Atanera w Poznaniu. Budynek Budynek usytuowany w doskonalej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Przybyszewskiego. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Marki,mazowieckie

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wynajmę magazyn 250m2 lub mniej 120m2 parter wysokość około 4m ogrzewany kazda działalność okaz.cena 27zł+media bardzo niska taryfa prądowa ok 50gr jak na razie,oprócz tego magazyn 200m piętro.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Krzeptów k. Smolca, ul. Główna (okolice ul. Dębowej) Numer działki: 63/9 Powierzchnia: ok. 1 500 m (niecałe 15 arów) Przeznaczenie: mpzp - zabudowa mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł35,39 m² 24 696,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aura Mokotów: twoje gotowe 2 pokoje z wielką loggią | Bluszczańska 17 Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę na przestronnej loggii, otoczony zielenią patio, a w powietrzu czuć spokój Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł4 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wynajmę działkę w dobrej lokalizacji na os. Piasta, skrzyzowanie ul. Piastowska, z ul. Sosabowskiego w dobrze widocznym miejscu od ulicy. Działka narożna wysypana grysikiem, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 307 zł39,31 m² 9 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy L3 Katowice, ul. Załęska 15 parter, budynek A Stopień zaawansowania budowy wynosi obecnie około 30%. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na IV kwartał 2027 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 600 m² 91,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki z linią brzegową jeziora Zawadzkiego o powierzchni 3600 m 2 , zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Zawady Ełckie, w gminie Stare Juchy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż sucha górna Lokalizacja: sucha Górna, gm. Polkowice Powierzchnia użytkowa: 99,57 m Powierzchnia działki: 700 m Rok budowy: 2012 Cena: 590 000 zł brutto Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł69,50 m² 23,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chorzów ul. Wolności. Mieszkanie z miejscem parkingowym. 7 min. do centrum Katowic Komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,5m2 z balkonem zlokalizowane na II piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł129 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

cena za pierwszy lokal 675 000 z zamontowaną pompą ciepła cena za drugi lokal 725 000 z zamontowaną pompą ciepła Nowe dwu kondygnacyjne mieszkania w budynkach dwulokalowych położone.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł87,50 m² 2 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 2-pokojowe z klimatem - 87,5 m2 | Parter | 7 km od Elbląga Cena: atrakcyjna! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 87,50 m2, położone na parterze budynku zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł79,66 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na wrocławskich Hubach przy ul. Ślicznej jednej z najpewniejszych lokalizacji pod wynajem długoterminowy. Podstawowe informacje Cena: 894.

Szczegóły ogłoszenia

1 227 520 zł3 836 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: część terenu przeznaczona pod zabudowę usługową , część działki pod zabudowę mieszkaniowo usługową.

Szczegóły ogłoszenia

48,92 zł/m²61,32 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy położony w samym sercu Poznania - przy ul. Wielkiej, tuż przy Starym Rynku. To prestiżowa lokalizacja, która doskonale sprawdzi się dla firm ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł60,50 m² 16 859,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Westate Gdańsk prezentuje nowoczesną trzypokojową nieruchomość w pasie nadmorskim - Nowa Letnica. ***atuty nieruchomości*** prestiżowa inwestycja robyg w Letnicy wysoki parter z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł24 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:546 m²

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do zakupu przepięknej działki w pobliżu jeziora. Lokalizacja Do jeziora około 400 metrów wokoło dużo lasów, domów letniskowych oraz całorocznych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 932 800 zł107,79 m² 17 931,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²70 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajem nr oferty: wldoc1161 powierzchnia: 70 M2 lokalizacja: legnica, kopernik Kategoria: lokal usługowy- biurowy Liczba pomieszczeń: 2 Piętro: i Przedstawiamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz O pięknej działce rekreacyjnej, własnym ogrodzie I spokoju? Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę rekreacyjną o powierzchni 500 m2 położoną na terenie Rodzinnego Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł30 931 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Idealna pod osiedle domów jednorodzinnych - Lokalizacja: piekary Śląskie, ul. Pod Gajem numer działki: 244/17 Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł80,33 m² 9 573,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny /bez gazu/ lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025,.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 000 zł2 914 m² 521 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, składająca się z widokowej działki o powierzchni ok. 2910 mkw. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł136,36 m² 5 639,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Nowy etap! Nowoczesne domy z ogrodem przy polu golfowym w Siemianowicach Śląskich I podatku pcc! Prezentowana oferta to wygodne, nowoczesne segmenty w inwestycji deweloperskiej Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł270 m² 1 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Sprzedaż Dom wolnostojący pow.całkowita 270 m2. stan surowy kryty dachem, działka 4,54 ar. Dębie gmina Chrząstowice. Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny, niepodpiwniczony, II kondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 49 m2. Położony na piątym piętrze lokal składa się ze słonecznego salonu z dużym balkonem i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 456 zł59,23 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż nr oferty sldocm1 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 59,23 m2 ilość pokoi: 3 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycję w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł173,30 m² 9 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż funkcjonalna połowa bliźniaka położona przy ul. Pochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Dom o powierzchni 173,3 m ( w tym garaż 15m2, usytuowany na działce 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom do wynajęcia na cele biurowe. Cena + vat. . Dom dostępny. Do przejęcia nakłady na założonej w domu sieci wifi. Okablowanie jest rozprowadzone w domu, w większości pomieszczeń są.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł155 m² 9 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Zbrosławice obręb Szałsza blisko Gliwic Idealna lokalizacja dla osób chcących mieszkać przy lesie ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 262 zł7 514,40 m² 0,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości zlokalizowanej w miejscowości Kozienice opisaną geodezyjnie jako działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 307 zł97,50 m² 12 772 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z trzema balkonami Zakończenie budowy I kwartał 2025 r., odbiór II kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

68 200 zł1 050 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, położona w Kolonii Obrowskiej, gmina Obrowo. Działka o powierzchni 1050 m2, w kształcie prostokąta. Porośnięta samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

55,71 zł/m²140 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 140 m2 Lokal obejmuje większą przestrzeń przy wejściu - recepcja, duży pokój biurowy, trzy mniejsze pokoje, magazynek, dwie toalety oraz aneks.