Nieruchomości

238 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 800 zł1 923 m² 157,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1923M2, położona w podbydgoskim Pyszczynie. Media w drodze : prąd, woda opis działki: przeznaczenie : zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł240 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Wyjątkowa agroturystyka W sercu natury | prywatne jeziorko | 2,1 ha | gotowy biznes Na sprzedaż unikatowa nieruchomość agroturystyczna położona w miejscowości Warkałki, gmina Miłakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł8 700 m² 36,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dwie działki pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na góry Oferuję do sprzedaży, dwie działki budowlane położone w Michałkowej koło Zagórza. Parcela o wielkości 8700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł67,51 m² 5 258,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie miejsce miejsce, które codziennie mija setki przechodniów. Miejsce, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - bez kompromisów i bez gotowych schematów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²161 m² 24 150 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal parterowy z możliwością rozstawienia ogródka o łącznej powierzchni 161 m2 usytuowany w centrum Warszawy. Doskonałe, widoczne miejsce, wśród prestiżowych lokali. Bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł386 m² 6 088,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w sercu miasta, na przestronnej działce o powierzchni 1321 m , otoczonej licznymi nasadzeniami krzewów i kwiatów, które.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych o powierzchni około 10 ar położonych w okolicy Zalewu "czyste" w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Cieszyn ul. Hugona Kołłątaja Na sprzedaż atrakcyjnie położona nieruchomość z domem jednorodzinnym. Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość obejmująca działkę.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²1 060 m² 51 940 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy do zaoferowania piętro budynku z windą. Dotychczas użytkowane na cele edukacyjne ale istnieje możliwość dostosowania na różnego rodzaju działalność. Pomieszczenia wysokie średnio ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł83 m² 7 710,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment w zabudowie mieszkaniowej, realizowany w standardzie deweloperskim z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,70 m² 8 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł834 m² 251,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numery działek: 113/57, 106/70 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 900 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 126 m² 434,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krępiec - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1126 m2 położona w prestiżowej okolicy zabudowanej domami jednorodzinnymi. Wymiary działki: ok. 32 x 37 m (dokładne wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł43,18 m² 23 156,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy Warszawa, śródmieście, ul. Wojciecha Górskiego Powierzchnia: 43,1 m Liczba pokoi: 2 oddzielne pokoje Kuchnia: oddzielna, widna Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 184 zł45,93 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł106 m² 59,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below! Mieszkanie o powierzchni 106 m2 składa się z: * 3 pokoje * Wyposażonej kuchni z jadalnią * Łazienki z wanną i prysznicem * Pomieszczenia gospodarczego * wc.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł37 m² 98,65 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Fabryki Tewa na warszawskim Mokotowie. To doskonały punkt komunikacyjny, łączący bliskość biznesowego serca Służewca z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 625 zł45,49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 45,49m2. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,61m2, - sypialni 13,46m2, - łazienki 4,85m2, - holu 4,57m2. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131,50 m² 9 878,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 948 m²

Na sprzedaż dwa domy z budynkiem gospodarczym i garażami, położone w Rakowiskach (gm. Biała Podlaska). Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie w bloku z dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

83 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal o powierzchni 30 m2 na ul. Wojska Polskiego (łódź-Bałuty). Atuty oferty: - lokal widoczny z często uczęszczanej drogi (darmowa reklama firmy) - po kapitalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

102,25 zł/m²19,56 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy na wynajem o powierzchni 19,56m2 w Lublinie, przy ul. Jasna 8, na parterze kamienicy. Zapraszam na prezentację: kamila Cieciura.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 531 m² 56,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna Jankowice Rudzkie - Kuźnia Raciborska Piękna działka położona w zacisznym i spokojnym miejscu, w pobliżu lasu i terenów zielonych. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł123,50 m² 6 874,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 380 m²

NA sprzedaż zadbany, dom jednorodzinny Z dużą, pięknie zagospodarowaną działką W miejscowości iwiny, gmina warta bolesławiecka. Przedmiotem sprzedaży biura wgn Nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 500 m² 860 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Inwestycyjna Ustroń, ul. Ks. Ludwika Kojzara Opis nieruchomości Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Ustroniu, w centralnej części miasta, przy ul. Ks. Ludwika Kojzara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 502 zł65,38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przedsprzedaż mieszkania na piętrze z dwoma balkonami w spokojnej i szybko rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł7 200 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam, atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości Kłoda gm. Markuszów , bezkolizyjny i szybki dojazd drogą S19 do Lublina około 29 km. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.