Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

120 000 zł1 040 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 1640 m2 położoną w Lubczynie, działka nr 309/18 usytuowana przy ulicy Klonowej. Media: * prąd na działce. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 516 zł49,16 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wc, balkonem i poddaszem o powierzchni 21,30 m2. Z przyjemnością prezentujemy III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 746 zł52,91 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o metrażu 52,91 m2 z aneksem kuchennym, łazienką, dwoma balkonami i poddaszem o powierzchni 21,69 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 842 zł35,86 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, garderobą, łazienką i balkonem. Z przyjemnością prezentujemy III etap Osiedla slow wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 153 m² 104,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno - budowlana w miejscowości Lubczyna. Działka środkowa o powierzchni 1153 m2. Działka płaska, teren niezadrzewiony. Prąd na działce. Główna rura wodociągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dolice

Dolice,zachodniopomorskie

359 000 zł116,20 m² 3 089,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 113 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący w miejscowości Dolice. Nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni użytkowej 116,2 m . Nieruchomość składa się z dwóch działek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie z antresolą w ścisłym centrum Goleniowa. Mieszkanie o powierzchni 62 m w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal składa się z : *pokój + antresola.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania w centrum Nowogardu. Mieszkanie o powierzchni około 60 m usytuowane jest na 4 kondygnacji bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Loteryjki 67a

Wólka Węglowa Warszawa

1 850 000 zł149,50 m² 12 374,58 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Segment środkowy o orientacji południowej zachodnio wschodniej. Ogródek ok. 24 m2 plus podjazd ok. 29 m2. Na parterze znajduje się garaż oraz pomieszczenie pomocnicze (może zostać całość.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z : *2 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 250 zł45 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowej inwestycji w Nowogardzie. Ukończony 1 etap budowy - docelowo 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł57,80 m² 5 795,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa zamiana z dopłatą na kawalerkę lub 2 pokoje w bloku do drugiego piętra. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w centrum Nowogardu. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,80 m² 3 614,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na pierwszym piętrze w domu dwurodzinnym o powierzchni 49,80 m2 w Nowogardzie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni,przedpokoju. Brak łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:557 m²

Ofertą sprzedaży jest dom inwestycyjny o powierzchni około 250 m położony 6 km od Nowogardu. Budynek jednokondygnacyjny znajduje się na działce o powierzchni 557 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Goleniowie, przedłużenie ulicy Nowogardzkiej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1200 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

212 350 zł31 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka o powierzchni 31 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowej inwestycji w Nowogardzie. Ukończony 1 etap budowy - docelowo 8 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

795 200 zł71 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa

Krakowska-Północ Dębica

350 215 zł38,01 m² 9 213,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Pulso,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisa

Krakowska-Północ Dębica

499 000 zł57,63 m² 8 658,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisa

Krakowska-Północ Dębica

312 566 zł35,62 m² 8 775 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,69 m² 8 732 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym bloku po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²185,94 m² 14 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem połowę piętra w całości po biurze zarządu i dziale sprzedaży o powierzchni 185,94 m (nr 904). Biuro znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł615 m² 2 699,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Nieruchomość posiada prawny podział na dwie działki, na jednej z części wykonane fundamenty domu jednorodzinnego wg pozwolenia na budowę wydanego przez starostwo, ta część można odsprzedać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł41,30 m² 12 082,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż lub zamianę idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

749 000 zł66 m² 11 348,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Top lokalizacja Centrum | 66 m2 | 2. piętro | 4 pokoje + pom. gospodarcze + piwnica ptak nieruchomości - 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą musisz spojrzeć! top lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł60,20 m² 11 212,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Tylko teraz! oferta, na którą musisz spojrzeć! Winogrady - os. Stefana Batorego blisko rezerwatu Żurawiniec (500m) > 4 Niezależne Pokoje || Piątkowo || os. Stefana Batorego | Cisza i Spokój |.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł163 m² 9 969,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Ptak nieruchomości 30 lat doświadczenia w branży nieruchomości. - wyjątkowy Dom w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego - Oferta, na którą warto spojrzeć! Z a p r a s z a.

Szczegóły ogłoszenia

16,69 zł/m²335,43 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ptak nieruchomości | 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą warto spojrzeć! Obiekt biuro-magazynowo-usługowy z dużym potencjałem, blisko Szamotuł, pniew i Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości - 29 lata doświadczenia - bezpieczna i profesjonalna transakcja! Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - 3 pokoje, 63 m2 świeżo po remoncie Świetna lokalizacja! Górny Łazarz,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł86,82 m² 4 768,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w sercu Nysy ul. Marcinkowskiego. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,82 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł635 m² 628,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ptak nieruchomości | 29 lat doświadczenia w nieruchomościach Nowość nieruchomość, na którą warto spojrzeć! na sprzedaż || działka budowlana w Skórzewie na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Budynek mieszkalno-usługowy typu bliźniak położony przy drodze krajowej 65 Białystok- ełk w miejscowości Grajewo. Budynek posiada na parterze lokal usługowy obecnie wynajęty dla Firmy Polsat (.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł82,07 m² 6 884,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Oferujemy! Są mieszkania, które kupujesz jak są. I są takie, które tworzysz dokładnie pod siebie. To jedno daje Ci przestrzeń, lokalizację i układ, który pozwala zrobić naprawdę dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł104,16 m² 11 895,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Są nieruchomości, które wymagają czasu, pieniędzy i nerwów. I są takie, do których wchodzisz i od pierwszego dnia masz spokój. Ten dom należy do tej drugiej kategorii. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28,06 m² 15 645,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy! Idealna oferta na start lub jako inwestycja! Nowoczesny, niski czteropiętrowy budynek z 2022 roku, wyposażony windę. Osiedle zamknięte szlabanem, teren monitorowany i zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł92,01 m² 6 510,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie w centrum, które łączy klimat kamienicy z nowoczesnym standardem. Po remoncie, z pełnym rozkładem i możliwością parkowania na zamkniętym terenie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 093 m² 105,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Szukasz działki pod budowę niewielkiego domu, chcesz zaaranżować ogród i mieć jeszcze miejsce na basen?.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 255 m² 31,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

3 321 000 zł518 m² 6 411,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Rusza dofinansowanie.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Kawalerka na wynajem w Centrum Rybnika! Nieruchomość: lokal po remoncie (instalacje elektryczne i wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż bezpośrednia, proszę agentów o niekontaktowanie się. Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 155 m² 394,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Kawęczynek-Borowina. Powierzchnia 2155 m2. Wymiary ok. 58x38. Dostępne media w odległości ok. 100 m od działki: woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 066 zł40,96 m² 11 110,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.