Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

5 000 zł76,20 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia. Budynek oddany do użytku w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Graniczna 34

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

60,91 zł/m²65,60 m² 3 996 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

U15b Lokal biurowo-usługowy 64 m2, 1 piętro, winda, dąbrowa Górnicza, graniczna 34b, dostępne różne powierzchnie. Podana cena w ogłoszeniu to cena brutto (zawiera podatek vat). Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Graniczna 34

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

60,27 zł/m²394,95 m² 23 804 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

U1a - Uwaga! Istnieje możliwość wydzielenia powierzchni ok 200 m2 i osobnego wejścia! Do wynajęcia lokal na parterze nowego budynku biurowo-usługowego. Dzięki dużym witrynom lokal jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Graniczna 34

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

60,27 zł/m²57,74 m² 3 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

U22 Lokal biurowo-usługowy 58 m2, 2 piętro, winda, dąbrowa Górnicza, graniczna 34b, dostępne różne powierzchnie. Podana cena w ogłoszeniu to cena brutto (zawiera podatek vat). Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,18 m² 10 855,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam piękne mieszkanie o powierzchni 55,18 m2 zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na parterze z bocznym wyjściem na ogródek. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł98,96 m² 8 841,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

W ofercie lokal przystosowany do wykonywania usług medycznych, łatwo zaadoptować na Barbera - Salon Fryzjerski(możliwe, biuro, kancelarie, fryzjerstwo) w którym znajdują się gabinety: usg,.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł59,38 m² 20 966,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na zamkniętym osiedlu "aura Mokotów ". To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 000 zł46,13 m² 25 298,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe, ekskluzywne mieszkanie w inwestycji Harmonia Mokotów przy Alei Polski Walczącej. Jest to propozycja dla osób ceniących bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 050 zł65,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 007 zł99,67 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 99,67 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 118 zł56,14 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Przytulne mieszkanie o powierzchni 56,14 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z możliwością aranżacji strefy jadalnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł81 m² 24,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 81 M2 na II piętrze odnowionego bloku na osiedlu Juliusz w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju oraz kuchni. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe mieszkanie w ustronnej okolicy z prywatną zieloną przestrzenią. Ten ponad siedemdziesięcio metrowy apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74,50 m² 15 436,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 położone w cichej okolicy Toru Wyścigów Konnych na Służewcu. Znajduje się ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł119,60 m² 9 113,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Do sprzedania gotowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Nowej Woli, (gmina Lesznowola) na zamknięty osiedlu 24 domów. Okolica domów jednorodzinnych, praktycznie na obrzeżach Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł993 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Piskornia, gmina Pokrzywnica, powiat pułtuski. Położenie: * 35 km od centrum Warszawy, * 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł200 m² 1 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Przedstawiamy Państwu dom do sprzedaży w Spytkowicach koło Zatoru Rozkład pomieszczeń i przeznaczenie budynku. Dom składa się z parteru (ok. 120 m2), który stanowi obecnie część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 852 zł38,27 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką, mieszczące się w inwestycji Bracka w Żaganiu. O inwestycji Komfortowa przystań w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 675 zł60,50 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, 2 sypialniami i łazienką, mieszczące się w inwestycji Bracka w Żaganiu. O inwestycji Komfortowa przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 838 zł49,40 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, antresolą i łazienką, mieszczące się w inwestycji Bracka w Żaganiu. O inwestycji Komfortowa przystań w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 000 zł71 m² 14 986 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wielka przestrzeń dzienna | 2 balkony | Ostatnie piętro | Osiedle Europejskie lokalizacja dla wymagających Alternatywa dla rodziny - ogromna przestrzeń dzienna, dwie osobne sypialnie i duża.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65 m² 14 462 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Starannie wykończone i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie w spokojnej części Ruczaju - wygodna alternatywa dla centralnych, głośnych lokalizacji, bez konieczności rezygnacji z miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł153,40 m² 6 512,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Sprzedam wolnostojący, przestrony dom z poddaszem użytkowym, na działce o metrażu 11,2a, zlokalizowany w Niedrzwicy Dużej, zaledwie 16km od Lublina.!Bez Podatku pcc! Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 105 m² 214,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana położona w obrębie cholewianka- 5min od centrum Kazimierza Dolnego. Działka o powierzchni 1105m2 leży w terenach zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kaczory,wielkopolskie

990 000 zł216 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Szukasz domu na uboczu, do którego możesz wprowadzić się od zaraz, oszczędzając sobie i Bliskim czasochłonnego procesu budowy lub wykończenia? Mamy taką ofertę! Kaczory, ul. Sosnowa - dom.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 700 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna (zalesiona) położona nad Kamionką Wielką w miejscowości Mystków idealna propozycja dla osób szukających ciszy, kontaktu z naturą. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ustroń - dom z klimatem o pow. całkowitej 210 m2,mieszkalnej 160 m2, działka 12 ar, zagospodarowana. Dodatkowym atutem jest budynek gospodarczy z garażem na 2 samochody o pow. 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł88,74 m² 11 246,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro północ Jelenia Góra oferuje skrajny segment w zabudowie szeregowej w Jeżowie Sudeckim - Osiedle Misiowa Polana. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

15,81 zł/m²284,70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Lokal do wynajęcia Koszalin, ul. Zwycięstwa 152 | 284,7 m | Bezczynszowy Szukasz przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 000 zł1 584 m² 4 071,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:460 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferta Inwestycyjna w samym sercu Szczecinka! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w stylu kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

453 003 zł48,71 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Dodatkowym atutem mieszkania jest łazienka z oknem, która zapewnia dostęp do naturalnego światła oraz lepszą.

Szczegóły ogłoszenia

462 429 zł46,71 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w stylu klasycznej elegancji Gotowe mieszkania Budynek wyróżnia się białą elewacją oraz dopracowanymi detalami architektonicznymi, które nawiązują do historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł79 m² 23 924,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78.89 m2, położone w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy, przy ulicy Mikołaja Kopernika. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

657 580 zł85,40 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych stworzone z myślą o komforcie i wysokiej jakości życia. Kameralna zabudowa obejmująca 17 budynków zachwyca spójną architekturą, eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł108,72 m² 7 809,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Nowoczesny dom premium w spokojnej, zielonej okolicy Wyjątkowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowany z myślą o komforcie życia, energooszczędności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 283 408 zł114,59 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie 5-pokojowe w nowoczesnej inwestycji to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz wysoki standard życia w mieście. Przekazanie kluczy od.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,97 m² 43,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Głowackiego w Koszalinie. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,29 m² 10 123,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie położone na zagospodarowanym osiedlu Komarowo w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie składa się z salonu(21,9m2) z wyjściem na duży balkon , sypialni (9m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Michałowicza w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku o powierzchni użytkowej 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym mieszczącym się przy ul. Mireckiego w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 292 zł60,17 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja na mapie Stargardu - Osiedla Nowe Miasto. Na siedem etapów inwestycji składa się 50 budynków w część z parkingami podziemnymi, które tworzą kompletny ekosystem miejski.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł45,52 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Słonecznym w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku o powierzchni użytkowej 45,52 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 znajdujące się na wysokim parterze niskiego budynku wielorodzinnego z 1992 r. Lokal składa się z 3 przestronnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

1 299 000 zł182 m² 7 137,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 1500 m2 wybudowany w 2014 r. Dom znajduje się w spokojnej okolicy miasta wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Motaniec,zachodniopomorskie

1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 998 m²

Szukasz pięknej posiadłości W okolicach jeziora miedwie W pobliżu lasu? Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący znajdujący się na dużej działce o powierzchni 2998 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65 m² 12 292,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. księcia Poniatowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł700 m² 127,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Działka w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie lasu! Działka w cenie 89 000.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona