Nieruchomości

239 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 000 zł1 101 m² 135,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gorzów wlkp. Karnin ul. Furmanka, działka budowlana Z projektem dom na parkowej 6 wraz Z wydanym pozwoleniem na budowę. Najważniejsze informacje: - powierzchnia działki: 1101 m2, - wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,98 m² 66,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym Apartamentowcu na Pradze-Południe przy Rondzie Wiatraczna. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia. Budynek apartamentowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 600 000 zł205 m² 22 439,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zamknięte i luksusowe osiedle położone jest w modnej części Wilanowa, w pobliżu bogatej infrastruktury Królewskiej Dzielnicy. Oferta sprzedaży rezydencji obejmuje duże, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł36 m² 28 305,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 36 m z dużym tarasem | Wola ul. Chłodna | Garaż + komórka lokatorska. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 36 m zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 605 zł80 m² 7 570,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł143,80 m² 7 858,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowa inwestycja W świetnej lokalizacji! 0% prowizji! 0% podatku pcc! Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji położonej w dzielnicy Piotrowice.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 500 000 zł248,60 m² 6 033,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Na sprzedaż atrakcyjnie położony parterowy dom wybudowany w 2008 roku na działce o powierzchni 1477 m2. Powierzchnia całkowita 248,60m2 (wraz z piwnicą). Budynek solidnie zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: w sercu Starego Miasta Gdańsk luksusowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł136 m² 9 036,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce wg. rankingu otodom Lider jakości pro. Nowoczesny dom dostępny od zaraz. Powierzchnia użytkowa domu: 136 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem

Dobra,zachodniopomorskie

2 990 000 zł184,28 m² 16 225,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 450 m²

Przedstawiamy wyjątkową rezydencję, idealną dla rodziny, położoną na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w Dobrej. Dom o powierzchni 184 m urzeka jasnymi, przestronnymi wnętrzami.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł20 060 m² 49,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka z obiektami usługowymi o dużym potencjale,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 428 zł43,88 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie oraz idealnie rozplanowana przestrzeń. Jakość marki osiedla Park Małopolska mówi sama za siebie, co potwierdzić mogą dziesiątki mieszkańców, który zamieszkują już na tym.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł35,81 m² 12 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,81 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 857 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjną niezabudowaną działkę rekreacyjną położoną w cichym i spokojnym miejscu około 250m od jeziora Ściegiennego, na Pojezierzu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 10 ar Słocina, rzeszów | Uzbrojone, świetna lokalizacja Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki (z wz na zabudowy bliźniacze) o powierzchni 10 ar każda, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł300 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 081 m²

Budynek z warsztatem i częścią mieszkalną na działce 3081 m2, położony 10 minut jazdy od Giżycka w miejscowości Sołdany. W skład nieruchomości wchodzą budynek usługowy, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł128 m² 3 671,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:907 m²

Dom 6 pokoi na działce 907 m | Możliwość 2 mieszkań | Centrum Unisławia Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem aranżacyjnym w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł80 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

635 000 zł | sprzedaż | 80 m2 | mieszkanie na 1 piętrze | przypki I gm. Tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 80 m2, usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,50 m² 30,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

297 850 zł25,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,90 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł13 687 m² 252,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży "perełka" , usytuowana w przepięknej części Kazimierza Dolnego przy ul.Góry, oddalona od rynku ok.1 km.Działka o nieregularnym kształcie o szerokości 52 m od wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł116,15 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:334 m²

| skrajny szereg | 4 pokoje | ogród | Siadło Dolne | Widok na Odrę | Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu skrajnego segmentu domu w zabudowie szeregowej, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,76 m² 9 937,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,76 m, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł274 m² 470,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej wraz z domkiem holenderskim położonym zaledwie 600 m od plaży w Ostrowie przy ulicy Wczasowej. Lokalizacja Ostrowo leży na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Husów

Husów,podkarpackie

75 000 zł2 800 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 28 ar, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Husów. Nieruchomość idealna zarówno dla osób prywatnych szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł64,50 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne mieszkanie w samym centrum Gdyni, tuż przy Zatoce Gdańskiej, bulwarze Nadmorskim, teatrze Muzycznym czy Skwerze Kościuszki. Tak dogodna lokalizacja mieszkania w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł15 909 m² 17,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 1,5909 ha we wsi Nieczulice gmina Pawłów. Działka z rozpoczętą budowa domu jednorodzinnego fundamenty i kanalizacja wg projektu. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł216,86 m² 6 912,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Oferta na wyłączność! Mam wielką przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży nietuzinkowy, wolno stojący dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Świebodzic. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł49,80 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Łodzi Czyste i estetyczne mieszkanie na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł375 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z budynkiem technicznym. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem technicznym zlokalizowana na działce o powierzchni 375 m . Budynek techniczny o pow. użytkowej 106,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 528 zł52,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł224,20 m² 4 237,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Niewodnicy Koryckiej, przy ulicy Wrzosowej na nowoczesnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł133 m² 6 008 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Więcej informacji michał   Ostatnie domy! Budynki po odbiorach - oddane do użytkowania! Jeśli szukasz domu w super lokalizacji w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł7 437 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Snopków, gmina Jastków, 74ar, media Bardzo ładna i duża działka w atrakcyjnej okolicy. Działka: - 1 linia zabudowy - kształt nieregularny Plan zagospodarowania: - rp teren upraw polowych -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 843 m² 82,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka bud-rolna położona w Lublinie przy tzw. Starej Mełgiewskiej na Zadębiu. Atrakcyjna cena - tylko 82 zł/m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 202 m² 115,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry. Oferta skierowana do poszukujących alternatywy na wysokie ceny działek w okolicach Bydgoszczy oraz gminy Dobrcz. Zapraszamy do Sienna, kilka minut od Dobrcza: na sprzedaż polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 996 m² 1 667,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna | pum 7300 m | 135 mieszkań | Bytom, ul. Skrajna Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w Bytomiu przy ul. Skrajnej, idealny pod budowę nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

729 715 zł54,71 m² 13 337,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do wykończenia (pod remont) - 2 duże pokoi, możliwośc zrobienia 3, ursynów blisko metra. Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone na Ursynowie Północnym.To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 307 m² 251,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działkę budowlaną w Żelechowie pod Warszawą. 1307m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Działka budowlana z przeznaczeniem pod pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł130 m² 211,54 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowej inwestycji na Woli przy ul. Grzybowskiej, nazywanej dziś warszawskim Manhattanem. Nieruchomość Nieruchomość ma powierzchnię 130m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł14 311 m² 97,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-usługowa w Żółwinie. Na działce są fundamenty pod budowę obiektu o dowolnym przeznaczeniu. Dobra lokalizacja dobry dojazd do Warszawy samochodem lub wkd. Działka.