Nieruchomości

238 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

537 000 zł43,65 m² 12 302,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż apartament, w nowoczesnym budynku w Szklarskiej Porębie- ul. Górna. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super miejscówka! Do wynajęcia oferujemy komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mariackiej w Katowicach. Lokal o pow. 40 m2 usytuowany na poddaszu kamienicy, po kapitalnym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²33 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny moduł biurowy 33 $m^2$ w reprezentacyjnym biurowcu Lokal na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą oraz portiernią. Recepcja działająca od pon. do pt., 07:00 - 19:00.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł42,50 m² 3 270,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa G. Tylko U nas *** 2 pokoje *** *** do własnej aranżacji *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Zwycięstwa w dzielnicy Ząbkowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

82,84 zł/m²555,30 m² 46 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia ofertę najmu budynku znajdującego się w centralnej części Gdańska obok dworca Gdańsk Główny, przy ulicy Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł855 m² 140,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w Chmielniku- 10 km od ścisłego centrum Rzeszowa. Powierzchnia działki: 8,55 a Dojazd: droga gminna asfaltowa, następnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 74m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Stare Miasto | Klimatyzacja Rozkład: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

118 800 zł1 585 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - działkę położoną w urokliwej, spokojnej miejscowości Góra, otoczoną malowniczymi lasami i łąkami. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,39 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy ul. Brylantowej. Osiedle ulokowane zostało w otoczeniu innych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość W bloku Z windą! bardzo niski czynsz! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowo przestronne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na szóstym piętrze w wieżowcu. Nieruchomość wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł276 m² 9 746,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Do sprzedaży oferowany jest kameralny ośrodek wypoczynkowy położony nad jeziorem o krystalicznie czystej wodzie w uznanej pięknej miejscowości otoczonej bujnymi lasami na wzgórzach. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 050 m² 52,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki w miejscowości: ostrowy baranowskie, gmina Cmolas, woj podkarpackie Działki o pow. 10,50 ar Cena: 5.500zł/ar Media: prąd, woda, gaz, w drodze wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 284 m² 130,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka budowlana w gminie Trzebinia, bolęcin - 1284 m cena do negocjacji! W ofercie inne działki! Twój azyl z dala od świata Z dala od zgiełku miasta, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł370 m² 2 945 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal o pow. 370 m2 w kamienicy przy ul. Pl. Jana Kochanowskiego z dobrym zapleczem parkingowym (duży parking oraz dwa miejsca parkingowe przydzielone do lokalu przed wejściem) w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł802 m² 180,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 802 mkw w Gminie Miedźna k/ Pszczyny i Brzeszcz, rejon Bodzów, pod lasem. Lokalizacja: pod lasem blisko ok. 4 km do wjazdu na S1.

Szczegóły ogłoszenia

224 999 zł943 m² 238,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w świetnej lokalizacji - Radzionków / Rojca / województwo Śląskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowalna położona w rewelacyjnej lokalizacji , idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł49,47 m² 4 447,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe bez balkonu na Rusinowie w Wałbrzychu. Centralne ogrzewanie gazowe kocioł dwufunkcyjny dodatkowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł39 m² 16 384,62 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja! mieszkanie W samym sercu miasta Z widokiem na ogród saski Doskonała lokalizacja | idealne na inwestycje | Ścisłe centrum miasta Nieruchomość zlokalizowana jest blisko stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł3 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: działka znajduje się 500m od centrum Stegny odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł65,49 m² 15 865,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,49 m2, położone w Józefosławiu przy ul. Geodetów. Nieruchomość stanowi odrębną własność lokalu, co zapewnia pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 900 zł45,58 m² 11 362,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone pod klucz z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w malowniczej części Bydgoszczy - Fordonie,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł54,01 m² 10 720,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 2 piętra w niskim 4 piętrowym bloku z windą zlokalizowanym przy ul. Dekerta na.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł13 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne Grzymalin, gmina Miłkowice, powiat legnicki Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren rolny położony w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46,30 m² 75,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu, przy ul. Tadeusza Kościuszki, dzielnica Stare Miasto, obszar Przedmieście Świdnickie. Mieszkanie o powierzchni 46,30 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł94 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość przy ul. Hetmańskiej 15 w Elblągu, która z pewnością spełni najwyższe oczekiwania. To wyjątkowe mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł40,50 m² 12 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu lsm w dzielnicy Rury! Nieruchomość o powierzchni ok. 40 m położona jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł320 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w gminie Skarbimierz w miejscowości oddalonej 2 km od Brzegu, łącząca historyczny charakter z nowoczesnymi udogodnieniami. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

42 zł/m²180 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 180 m2 na 3. piętrze, w budynku biurowym w okolicach ul. Gdańskiej. Oferowana powierzchnia składa się z indywidualnych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

4 610 zł58,37 m² 78,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 786 000 zł68,71 m² 25 993,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na park. Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 68,71 m , położony w nowoczesnym budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł4 800 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną o pow. ca 4800 m2 Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Sąsiedztwo - zabudowa jednorodzinna, łąki, lasy Wymiary: 90x27 Kształt: prostokąt Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 372 m² 463,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest parcela na Zakopiańskiej "jaszczurówce". Działka znajduje się niecałe 400 metrów od wyciągu "nosal". Teren w mpzp oznaczony jako zr-4 - "tereny łąk, pastwisk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

770 000 zł138,59 m² 5 555,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecam dom W zabudowie szeregowej - 138,59 m Z garażem Lokalizacja: michale, blisko Grudziądza Typ: środkowy segment w zabudowie szeregowej Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje na wynajem bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w centrum miasta przy Al. 23 Stycznia, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 109 m² 71,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1109 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²275,85 m² 8 276 zł

 

Przeznaczenie:-