Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 500 zł15 000 m² 0,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do wynajęcia działkę pow. 1500 arów, kształt prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Lokalizacja bardzo atrakcyjnym miejscu w Dobczyce ul. Zarabie. Działka płaska, utwardzona. Teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł73,70 m² 14 233,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,7m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie jednopoziomowe, estetycznie urządzone, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł456,90 m² 3 939,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1974

Budynek mieszkalny składający się Z 11 mieszkań- dawny hotel robotniczy. Przedmiotem oferty są dwa (połączone ze sobą) budynki mieszkalne. Budynki położone są na działce gruntu własność.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 038 m² 162,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tylko 15 min od Wrocławia Jeszkowice (gmina Czernica) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1058 m2 zlokalizowaną w Jeszkowicach - województwie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 230 m² 86,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej przestronnej działki? Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3230 m , położona w miejscowości Eufeminów (gmina Koluszki, woj. łódzkie), położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł57,92 m² 7 406,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w samym centrum na spokojnej ulicy Bolesława Śmiałego Nieruchomość powstała na ostatnim piętrze wyremontowanej kamienicy i ma 58m2 powierzcni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 665 000 zł98,07 m² 16 977,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna działkę o pow. 3000m2 pod aktywizację gospodarczą , możliwość wybudowania obiektu o pow. 300m2, pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł4 620 m² 196,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny z widokiem na góry. Na sprzedaż wyjątkowy teren o powierzchni 4620m2, stanowiący idealną propozycję zarówno dla inwestora poszukującego gruntu pod zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tyczyn,podkarpackie

26 zł/m²115 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal w budynku administracyjnym w sercu Tyczyna ul. Podwale Powierzchnia użytkowa całości : 115 m | 1 kondygnacja dostępne | Doskonała lokalizacja! Jeśli szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 530 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do Sprzedaży Widokowa Działka 1500 m2 w Wiśle. Szukasz miejsca, gdzie góry są na wyciągnięcie ręki, a poranną kawę pijesz patrząc na Beskidy z lotu ptaka. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł975 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam na sprzedaż działki budowlane w Mierzynku g. Lubicz. Dwie działki o metrażu 975m2 oraz 1528m2 zlokalizowane na osiedlu domków jednorodzinnych. Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

28,27 zł/m²569,47 m² 16 100 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 569,47 m2, usytuowana w dzielnicy Tysiąclecie. Hala składa się z 6 oddzielnych pomieszczeń, w tym dużej sali magazynowej (231,53 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł215,22 m² 7 387,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Oferta promocyjna - tylko do końca maja nowa niższa cena dla domu ul. Regionalna 4a ( obecna nowa cena ) oferta ograniczona czasowo. Wyjątkowa inwestycja w Warszawie: regionalna Manor - Twój Nowy Dom.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 614 m² 92,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1614 m , położona w spokojnej uroczej i malowniczej miejscowości Wólka Nadbużna (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł80,45 m² 6 451,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią zlokalizowane w centrum Szczecina, przy ul. Pocztowej. Świetna propozycja dla rodziny lub jako nieruchomość inwestycyjna. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł61,50 m² 20 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Artystyczny apartament W gdańskiej kamienicy - pełen pięknego detalu I przemyślanych rozwiązań W pełni umeblowany | Wysokość pomieszczeń aż 3,8 m | Pełny dziennego światła |.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł827 m² 193,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, gródków gmina Psary, ul. Kolejowa / Zwycięstwa. Bez podatku pcc! Bez prowizji! Lokalizacja to doskonały wybór na budowę domu ze względu na: bardzo dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

58 000 zł475 m² 122,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 475m 2. Na działce znajduje się domek holenderski składający się z dwóch sypialni , salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

253 500 zł845 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana, media, droga asfaltowa. Dziś możesz kupić atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Małopole, w gminie Dąbrówka, woj. mazowieckie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

20,51 zł/m²195 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy na wynajem warsztat mechaniczny z wiatą o pow. zabudowy 195 m2, o pow. użytkowej 171 m2, kubaturze 976 m3 na działce o pow. 800 m2 w cenie 4 tys. + media według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 - pok. o pow. 64 m2, III piętro, na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na loggę, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47,73 m² 8 694,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne, skąpane w słońcu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,73 m 2 zlokalizowana na parter czteropiętrowego bloku przy ulicy Szpitalnej w Oświęcimiu. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 000 zł97,02 m² 18 140,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty z widokiem na Gdynię, blisko morza. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - kameralny budynek z zaledwie czterema apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł51,19 m² 70,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane w prestiżowej lokalizacji przy ul. Zwierzynieckiej 15 w Poznaniu. Budynek: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł120 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1939

Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasze - przygotowane do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

549 988 zł65 m² 8 461,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży dwupoziomowego, 3-pokojowego mieszkania na osiedlu Przyjaźni w budynku z 2008 roku. Mieszkanie znajduje sie na 4-tym piętrze budynku Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 685 670 zł73,29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Dwa balkony | Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł79 m² 5 696,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w samym centrum Częstochowy przy Alei Tadeusza Kościuszki w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działka Budowlana 1000m2 z mozliwoscia zwiekszenia do 4200m2 Olsza Gm. Milicz Dzialka zlokalizowana jest na uboczu w malej wiosce wsród lasów, stawów Milickich i pól. We wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 920 zł8 666 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 163 położona Sobieńczyce gmina Krokowa z urokliwym stawem, wydana decyzja o warunkach zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł77,09 m² 12 842,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Avenue Estate prezentuje jasne oraz ustawne mieszkanie w Piastowie! Stan deweloperski gotowy do własnej aranżacji. Atuty - Dużo naturalnego światła - Stan deweloperski gotowy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł96,48 m² 22 802,65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,09 m² 20 781,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł86,57 m² 6 572,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Ostatni wolny - prawa połówka Dom w stanie deweloperskim Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Siekierkach Wielkich - 20 km od Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| na sprzedaż dom letniskowy o pow. ok. 45m2 zlokalizowany w Kołaczkowicach gm. Busko-Zdrój. Budynek składa się z salonu z częścią kuchenną, łazienki z wc oraz pokoju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Aleja Pokoju, nowohucka, centralna, M1, galicyjska English description below. Jasne, w pełni wyposażone, nowe i umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje | 22 piętro - panorama miasta Hanza Tower | Szczecin Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 63 m2, położony na 22. piętrze najbardziej prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,50 m² 14 919,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Marzysz o komfortowym apartamencie w doskonałym punkcie miasta? A może interesuje Cię nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym? Ta oferta spełnia oba cele. Apartament to pewna.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przyjemna, wygodna kawalerka 34m2 z aneksem sypialnianym i oddzielną widną kuchnią przy ul. Domaniewskiej tuż przy metrze Wilanowska (ok 6 min do przystanku). Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł234 m² 4 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 035 m²

Atuty: * Wysoki standard wykończenia budynku * Bardzo ładna lokalizacja, dom na wzgórzu * Spokojna okolica * Garaż * Przestronne, dobrze doświetlone pomieszczenia; * Działka 4035 m2 lokalizacja Warzno.