Nieruchomości

238 341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 617 886 zł58,13 m² 27 832,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy apartament inwestycyjny, w modnej inwestycji, deo Plaza Residence w samym sercu Gdańska, z widokiem na Motławę. Atuty: widok na Motławę oraz część miejską Gdańska bliski.

Szczegóły ogłoszenia

141 360 zł1 488 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Bukowa, w gminie Smołdzino, w otulinie lasów i pól, z szybkim dojazdem nad morze oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²15,60 m² 1 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji Metro Świętokrzyska - Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,60 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł78,60 m² 9 720,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie ul. Rydygiera Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 78,6 m2 na 4. piętrze. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Lokalizacja: budynek znajduje się na ulicy Rydygiera. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł2 800 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę do wynajęcia/dzierżawy przy ul. Dębickiej w Rzeszowie (bzianka). Działka o powierzchni 28 arów i wymiarach: 26 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

15 920 450 zł24 493 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 2,5 ha, wymiary działki 53 m szerokości, na 480 m głębokości. Nieruchomość bezpośrednio przy trasie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²151,30 m² 8 322 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu biurowego o powierzchni 151,30 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:631 m²

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 631 m2 położona blisko granicy miasta Mińsk Mazowiecki. W pzp są to tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł21,67 m² 10 613,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Inwestycyjna Kawalerka w Centrum Miasta Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w samym centrum Łodzi, przy ul. Nawrot 56, w pięknie zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł126,60 m² 10 260,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego przy ul. Bernardyńskiej, w pięknej i malowniczej okolicy os. Podkarczówka. 0% prowizji od Kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł81 m² 6 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom z lat sześćdziesiątych w Przegini Duchownej gmina Czernichów, pow. Kraków, woj. Małopolskie na działce budowlanej 20 ar, położony w spokojnym miejscu na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł35,25 m² 13 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: robert Szeidl tel:   osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 200 m² 1 665,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200m2, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych i lasu. ustala się zachowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 800 000 zł270,62 m² 6 651,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Dom z ogrodem o łącznej powierzchni 270,62m2 położony na osiedlu między jeziorami Długim i Czarnym w odległości ok. 1,5 km od rynku Starego Miasta i ok. 700m od Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł5 300 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 53 arów, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Wola Zgłobieńska, w gminie Boguchwała, powiecie rzeszowskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 168 zł29,08 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 470 zł59,30 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne osiedle smart city | ważne | prowizja 0%! W naszym biurze nie płacisz prowizji kupujesz W tej samej cenie co U dewelopera brak podatku pcc 2% | pamiętaj | Bezpłatna analiza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja w Siechnicach komfort, spokój i wysoki standard życia. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,16 m , usytuowane na 1. piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Radomice,świętokrzyskie

149 000 zł1 500 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

zukasz wymarzonej działki w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: działka budowlana w miejscowości radomice gmina morawica Działka.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł13 902 m² 12,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Obecna cena to zaledwie 12,37 zł/m za teren, na którym możesz budować. Przy tej kwocie to ogłoszenie to matematyczna anomalia na lokalnym rynku. Oferta skierowana do pierwszego zdecydowanego inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty na sprzedaż Ustronie Morskie Tylko u nas! Apartamenty 5min spacerem od centrum Ustronia Morskiego i promenady Dostępne apartamenty - kawalerki i 2 pokojowe, metraże od około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 400 zł47,45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,45 m , położone na 2 piętrze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 900 zł117 m² 13 409,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowe 5 pokojowe mieszkanie z panoramicznymi oknami, antresolą, balkonem oraz tarasem na dachu na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł126,58 m² 5 727,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, realizowany według projektu Z500 tomi, o powierzchni całkowitej 126,58 m (użytkowa 101,89 m ). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł105,50 m² 6 209 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 105,5 m2, który jest idealny pod działalność usługową, biurową, gastronomiczną lub handlową. Składają się na niego: główna sala, 5.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł31 m² 17 741,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 1pok. mieszkanie w stanie do wprowadzenia (wraz z umeblowaniem i wyposażeniem). Aktualny stan lokalu pozwala na szybkie, beznakładowe zamieszkanie. Pokój ok. 18 m2, kuchnia 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mińsk mazowiecki, ul. Warszawska / Dąbrówki - 45 M2 / 3 pokoje / balkon / piwnica / parking we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej przy ul. Warszawska /.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,01 m² 10 459,93 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż Niebuszewo, ul. Bandurskiego Podstawowe informacje: lokalizacja: niebuszewo, ul. Bandurskiego Powierzchnia: 65,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 6 (apartamentowiec) Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł267 700 m² 93,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 27 ha, zlokalizowane w malowniczej okolicy. Na działce znajduje się dom mieszkalny oraz budynki gospodarcze o łącznej powierzchni około 600 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 887 zł32,26 m² 13 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z tarasem w Poznaniu Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Jeżyce, to.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł15 000 m² 0,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do wynajęcia działkę pow. 1500 arów, kształt prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Lokalizacja bardzo atrakcyjnym miejscu w Dobczyce ul. Zarabie. Działka płaska, utwardzona. Teren pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł73,70 m² 14 233,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 73,7m2 zlokalizowane w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie jednopoziomowe, estetycznie urządzone, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł456,90 m² 3 939,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1974

Budynek mieszkalny składający się Z 11 mieszkań- dawny hotel robotniczy. Przedmiotem oferty są dwa (połączone ze sobą) budynki mieszkalne. Budynki położone są na działce gruntu własność.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 038 m² 162,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana tylko 15 min od Wrocławia Jeszkowice (gmina Czernica) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1058 m2 zlokalizowaną w Jeszkowicach - województwie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 230 m² 86,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej przestronnej działki? Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3230 m , położona w miejscowości Eufeminów (gmina Koluszki, woj. łódzkie), położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł57,92 m² 7 406,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w samym centrum na spokojnej ulicy Bolesława Śmiałego Nieruchomość powstała na ostatnim piętrze wyremontowanej kamienicy i ma 58m2 powierzcni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 665 000 zł98,07 m² 16 977,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska   . Polecam do kupna działkę o pow. 3000m2 pod aktywizację gospodarczą , możliwość wybudowania obiektu o pow. 300m2, pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł4 620 m² 196,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny z widokiem na góry. Na sprzedaż wyjątkowy teren o powierzchni 4620m2, stanowiący idealną propozycję zarówno dla inwestora poszukującego gruntu pod zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tyczyn,podkarpackie

26 zł/m²115 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal w budynku administracyjnym w sercu Tyczyna ul. Podwale Powierzchnia użytkowa całości : 115 m | 1 kondygnacja dostępne | Doskonała lokalizacja! Jeśli szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 530 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do Sprzedaży Widokowa Działka 1500 m2 w Wiśle. Szukasz miejsca, gdzie góry są na wyciągnięcie ręki, a poranną kawę pijesz patrząc na Beskidy z lotu ptaka. Ta nieruchomość to.