Nieruchomości

238 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

495 000 zł75,15 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,15 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażony i umeblowany apartament z klimatyzacją na XI piętrze na Osiedlu Bliska Wola. Do lokalu przynależy balkon z pięknym widokiem na południowy - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

353 082 zł42,54 m² 8 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca, które ma więcej duszy niż niejedna korpo-sala konferencyjna? Mamy coś specjalnego: lokal użytkowy przy ul. Nawrot w Łodzi wejście prosto z ulicy, zero barier, zero nudy, moc.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł70,64 m² 18 389,01 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazyjna cena, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim. Bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł7 900 m² 25,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w miejscowości Targowo w gminie Dźwierzuty. Marzysz o ucieczce od wielkomiejskiego zgiełku i codziennego pośpiechu? Szukasz miejsca, w którym zyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 579 m² 149,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wydane warunki zabudowy | 1579 m2 | prąd Atrakcyjna działka o powierzchni 1579 m2 zlokalizowana w miejscowości Józefów. Niewątpliwym atutem działki jest jej położenie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów Stary Imielin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,98 m , położone w cichej, bocznej uliczce, w spokojnej okolicy Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Sukowska Wola, położona w pobliżu rzeki Radomki. To idealne miejsce dla Ciebie, jeśli chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Już w najbliższą sobotę 20 grudnia,

Szczegóły ogłoszenia

589 200 zł56,92 m² 10 351,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Osiedle Górczyn to jedna z najbardziej cenionych i dobrze rozwiniętych części Gorzowa Wielkopolskiego. Lokalizacja wyróżnia się doskonałą infrastrukturą w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 900 zł71,75 m² 7 664,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w sąsiedztwie Al. Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 71,75 m2 na piętrze z przynależnym poddaszem 33,49 m2, balkonem 6,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,80 m (powierzchnia całkowita 48,04 m ), położone na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10,68 m² 534 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Przedmiotem wynajmu są powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26,40 m² 22 348,48 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 26.40 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 000 zł2 029 m² 6 062,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Magazyn W lokalizacji, w której logistyka realnie się opłaca Na sprzedaż w pełni funkcjonalny obiekt magazynowy wysokiego składowania o powierzchni 2029 mkw, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 000 zł68,10 m² 12 495 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 68,1 m2 z 2 ogródkami o powierzchni 34,6 m2 + 45 m2, położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie A1 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 43,24m2, taras - 10,38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

198 zł/m²128 m² 25 344 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal parterowy z dużą salą i zapleczem o łącznej powierzchni 128m2 usytuowany na Powiślu. Doskonałe, widoczne miejsce. Duże witryny. Lokal bardzo ekspozycyjny, przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Piaseczno,mazowieckie

10 920 000 zł21 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren przy obwodnicy Piaseczna. Objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Podstawowe przeznaczenie - usługi i produkcja nieuciążliwa oraz składy. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,80 m² 12 531,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie po kaptalnym remoncie na ul. Ikara w pobliży siedziby nato na bydgoskim Górzyskowie. Prezentacja w niedziele 21 września. Zadzwoń i umów się! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł7 200 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wędkarski raj, enklawa spokoju Do sprzedania cudownie położona działka ze stawem. Położenie Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wiślica, gmina Skoczów. Fantastyczny, szybki dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

7 671 300 zł51 142 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomość usługowa o pow. 51 420m , położona w Trzcińcu gm. Lubartów, woj. lubelskie. Zalety działki > Doskonała lokalizacja w rozwijającej się okolicy, ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł27,12 m² 18 252,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 27,12 m , zlokalizowaną przy ul. Sobieskiego 99 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

77,38 zł/m²84 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowo-usługowy położony w centrum Opola. Umiejscowiony na II piętrze. Winda w biurowcu. Lokal składa się z pomieszczenia open space.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł16 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem pokoi w budynku jednorodzinnym osiedle Zazamcze 1 os. cena najmu - 500zł / msc pomieszczenia: parter: 2 pokoje 3 osobowe, wspólna kuchnia i łazienka Piętro: 2 pokoje 3 osobowe, wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. mieszkanie po remoncie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania, blisko pętli autobusowej oraz stacji metra. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

12 600 €3 000 m² 4,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:225 m²

Prezentujemy Wynajem Nowoczesnej Hali Logistyczno-Magazynowej z Biurowcami! Wszechstronna przestrzeń w strategicznej lokalizacji - idealna dla Twojego biznesu! Uniwersalne zastosowanie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,70 m² 7 060,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,70 m2, znajdujące się w ścisłym centrum Kamienia Pomorskiego Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 728.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł202 m² 74,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom na wynajem - Ołtaszyn, ul. Wojszycka Na wynajem komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 202 m przy ul. Wojszyckiej na Ołtaszynie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł54,87 m² 14 926,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości findsquare prezentuje przestronne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ursusie - przy ul. Bohaterów Warszawy 26, tuż obok stacji pkp Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 143 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 8 kilometrów od Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł42 m² 23 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 17 piętrowym budynku Rok budowy: 2007 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

599 000 zł113,84 m² 5 261,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć wszystko pod ręką? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 600 zł57,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy w sprzedaży III etap popularnej inwestycji przy ulicy Dębickiej. W skład tego etapu wchodzi 20 mieszkań. Dostępne są mieszkania na parterze z ogródkami oraz na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

226 800 zł56 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Głobice gmina Niechlów w powiecie górowskim. Powierzchnia działki wynosi 5,67 ha. Działka nie jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł36,20 m² 6 215,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 36,2 m2. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym , posiada 2 niezależne pokoje , widną kuchnię, łazienkę razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł66,10 m² 12 632,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie 66 m (ok. 82 m po podłodze) | 3 pokoje | Klimatyzacja | Balkon | Kominek | ul. Jeleniogórska | Gdańsk Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł76 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m przy ul. Pawiej. Lokal jest świeżo wykończony, wnętrze jest jasne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł198 m² 6 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Dom na sprzedaż Lębork | ul. Nadmorska | działka 1518 m + 66 m | ogród | ogród zimowy | fotowoltaika 4 kw | pompa ciepła | piec gazowy | garaż | blisko centrum i trasy S6 Komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

829 250 zł3 317 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Sowia Wola, w gminie Czosnów przy asfaltowej, oświetlonej ulicy. Sieci przesyłowe wszystkich mediów przebiegają wzdłuż ulicy, przy której.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł167,50 m² 7 164,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²