Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

515 025 zł47,25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

105 500 zł3 017 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki rolne dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Na sprzedaż działki w miejscowości Stary Łajszczew (pow. Żyrardowski, gm. Puszcza Mariańska) o powierzchni 3017m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: kłodzko, ul. Letnia Powierzchnia: 56 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 4 Media: woda, prąd Czynsz: 2500 zł Czynsz administracyjny: 610 zł Kaucja :3000zł Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

849 000 zł114,70 m² 7 401,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:918 m²

Унікальна можливість! Будинок із чарівним садом - Нємч, престижне розташування поблизу Бидгоща Маю честь.

Szczegóły ogłoszenia

1 802 160 zł15 018 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod działalność przemysłową lub usługową znajdująca się w Gorzowie Wlkp. w obrębie Chróścik. Na sprzedaż działka o powierzchni 15018 m2 przeznaczona pod usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł44 m² 159 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bliska wola Topowa lokalizacja Browary Warszawskie, to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc w stolicy - Styl życia bez kompromisów restauracje, kawiarnie, wydarzenia i Metro. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł48,20 m² 11 493,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,80 m² 6 117,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj lub zainwestuj - Piaskowa Góra, mieszkania z ogromnym potencjałem! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To oferta dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż 2- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł23,07 m² 8 105,77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Na sprzedaż kawalerka w Chrzanowie ul. Niepodległości. Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) położone.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 472 m² 148,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1472 m2 położona pod lasem w Słuchowie. Cechy nieruchomości W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego teren zapisany jako rolniczy, na którym dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł67,64 m² 12 566,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Nieruchomość na sprzedaż pod biuro lub mieszkanie ul. Powstańców Śląskich (galeriowiec). Położenie: lokal położony jest w samym centrum przy sky tower, ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł134 m² 4 253,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Są domy, które już na starcie dają poczucie solidności i możliwości ta nieruchomość to idealne połączenie zadbanego stanu i przestrzeni do dalszej aranżacji. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem, o powierzchni 61m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Południe-Jednostka E. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł39 m² 87,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w prężnie rozwijającej się części Warszawy - na Nowym Służewcu. To idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł106,80 m² 5 524,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 106,8 m2 w Białym Kościele. Lokalizacja łączy idealnie spokój domu na uboczu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 056 m² 842,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości w Bolesławcu na przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Doskonała oferta dla inwestora. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł253,95 m² 7 324,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Luksusowy, nowoczesny oraz stylowo zaaranżowany dom wolnostojący, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz rozkład pomieszczeń gwarantują wysoki komfort użytkowania. Więcej szczegółów,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek aktualnie zagospodarowany na serwis samochodowy (jest możliwość kupna wraz z wyposażeniem do prowadzenia warsztatu) Obiekt o powierzchni 200m2 stanowi dużą wysoką halę,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł105,40 m² 5 642,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w Willi Miejskiej Szukasz przestrzeni z duszą, która łączy prestiż powojennej architektury z prywatnością domu jednorodzinnego? Mieszkanie na I piętrze stylowej willi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł141,80 m² 2 461,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta sprzedaży - lokal usługowy Z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się w budynku handlowo-mieszkalnym, położonym w Rybniku, obręb Kamień, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł15 892 m² 31,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 892 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami rolniczymi. Działka położona jest na obrzeżach Marciszowa i posiada bezpośredni dostęp do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:569 m²

Wspaniały dom dla rodziny, z pokojami do wynajęcia Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom podpiwniczony o powierzchni 280 m kw., usytuowany na działce o powierzchni 569 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł689 m² 8 853,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego obiektu wypoczynkowego pensjonatu Selena , zlokalizowanego w nadmorskiej Ustce, przy spokojnej, zielonej ulicy Kosynierów w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

450 000 zł46,80 m² 9 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w ścisłym centrum Koszalina. Oferujemy dla naszych klientów lokal użytkowy o powierzchni 46,80 m2 usytuowany na parterze w Pasażu Milenium przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł148 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Wisła łabajów dom wolnostojący na wzgórzu w sąsiedztwie lasu z pieknymi widokami na góry. Do wynajęcia nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 1730m2, zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 000 zł32,10 m² 15 794 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1- pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, położonym zaledwie 120 m do morza. Nieruchomość ulokowana na 2 piętrze luksusowego apartamentowca z 2022 roku, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²233 m² 9 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia dwupoziomowe biuro, położone w budynku biurowym, umiejscowionym tuż przy trasie S7 w okolicy Łomianek. Podział powierzchni to: parter - 114m2 - open space o wielkości 91m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 375 zł77,50 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament | 3 sypialnie | Taras | Doskonała lokalizacja Wyjątkowy apartament z 3 sypialniami w Miasteczku Wilanów. Rozkład apartamentu : salon z aneksem kuchennymsypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł72,30 m² 5 878,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie ul. Królowej Jadwigi Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ulicy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł33 800 m² 8,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa w gminie Mogielnica o powierzchni 3,38 ha. Położona przy drodze asfaltowej z nachyleniem południowym. Obecnie działka w większości pusta, częściowo po granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł134,60 m² 9 658,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   ładny dom W zabudowie bliźniaczej zdnajdujący się nad jeziorem sławskim W radzyniu proponujemy.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł1 017 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (osiedle Sarzyno - za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł998 m² 751,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

vPrestiżowa lokalizacja działki, stare Babice. vPowierzchnia działki 998m. vIdealna działka pod zabudowę jednorodzinną. vDziałka w zielonej okolicy, blisko lasu. -parametry:- Powierzchnia: 998m.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł107,91 m² 6 486,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mega okazja w samym Sercu Miasta Szczecin! Położone w doskonałej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 107m2, idealnie nadające się na Inwestycję lub podzielenie na pokoje pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł166,20 m² 2 346,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Codziennie świeże wypieki i do dworca pkp w 2 minuty - zamieszkaj w Kłomnicach! Dom jednorodzinny o powierzchni 165 m , usytuowany na działce o powierzchni ok. 880 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł47,90 m² 20 668,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie na Woli w monitorowanym budynku (cegła) z 1966 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47.90m2 (po remoncie 48.90m2) przy ul. Platynowej składające się z: salon Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł26,08 m² 9 892,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu mieszkanie w Polanicy Zdroju. Kawalerka na sprzedaż blisko deptaka. Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na 1. piętrze w bloku w Polanicy-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 155 m² 138,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Łęka, przy ul. Szkotnica. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

391 000 zł2 300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury oraz szybki dojazd do miasta. Media przy granicy działki: prąd, gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,65 m² 7 839,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję 14 nowoczesnych szeregówek w zabudowie dwulokalowej zlokalizowaną w sąsiedztwie lasu, łąk i zabudowy.