Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 zł/m²180 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości mint Property przedstawia lokal na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 znajduje się na 1 piętrze w budynku w samym centrum Dębicy.Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 808 zł3 906 m² 767,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3906 m2 - Suche, gm. Poronin około 100 m od górnej stacji wyciągu harenda. Działki położone na obszarze tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł7 565 m² 27,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren z prawomocnymi warunkami zabudowy nad rzeką Tuga w Stobcu. Teren składa się z dwóch działek: nr 74/6 - 4565m2 i nr 74/7 - 3000m2. Sprzedawana powierzchnia razem to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 665 zł37,85 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone w prestiżowej inwestycji przy ulicy Garbary, w samym sercu Poznania. Nieruchomość łączy w sobie ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł17 942 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu uroczą, dużą działkę o przeznaczeniu rekreacyjnym - idealną na siedlisko na ternie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

132 600 zł1 153 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana media mpzp Poczesna

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 625 m² 123,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż rewelacyjna działka budowlana w Komborni z wydanymi na stałe warunkami zabudowy, gotowa pod realizację wymarzonego domu, będąca miejscem, gdzie przestrzeń, cisza i widoki.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł61,76 m² 11 334,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | balkon | garaż | klimatyzacja | 61,76 m | Pułtusk Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m2 na parterze - Bytom, śródmieście. Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie, usytuowana na parterze w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym. Charakterystyka mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł31,50 m² 125,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowy, w pełni wyposażony apartament | Budynek Chronos | Centrum Warszawy Nowoczesny, świeżo wykończony apartament w budynku Chronos z całodobową recepcją. Ścisłe centrum biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł51,75 m² 20 483,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Zapomnij o miesięcznych kosztach wynajmu obcego biura i codziennym traceniu czasu w korkach. To gotowa, niezależna przestrzeń do prowadzenia własnej działalności w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²400 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu położonego w podwórzu zabytkowej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Piekarskiej. Prezentowany lokal znajduję się parterze widoczny od głównej strony.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł/m²1 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia powierzchni 1,00 m2 w holu budynku zmodernizowanego dworca pkp w Obornikach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,58 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Przedstawiamy Państwu do najęcia wyremontowaną i umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł54,78 m² 7 283,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta ulica Gdańska Mieszkanie 54,78 mkw powierzchni całkowitej, 46,12 użytkowej opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

128 000 zł300 m² 426,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze!

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 662 m² 43,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (bliska odległość do szkoły i przedszkola) Zapraszamy Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 2269/5 (powstałą z podziału działki numer 2269),.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Na sprzedaż: gospodarstwo rolne z domem, budynkami gospodarczymi, gruntami o łącznej powierzchni około 2,4ha - okolice Prabut Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 001 m² 32,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Włodki gm. Mały Płock o powierzchni 3001m2. Działka w kształcie prostokąta (46m x 64m), położona.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²121,95 m² 9 756 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł680 m² 5 279,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 360 m²

~~na sprzedaż oferujemy przestronny pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Katowic (300m od zjazdu A4). ~Budynek o powierzchni ok. 680 m2 posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

158 079 zł1 580 m² 100,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Opis Działka na granicy Warmii i Mazur - nad jeziorem Tejstymy. Grunt zyska dostęp do pomostu i plaży jeziora. W ofercie dostępne są zarówno działki z linią brzegową, jaki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rumi ul Czarnieckiego. Dom o powierzchni całkowitej 200m2, użytkowej 158,40m2, posadowiony na działce 575m2. Budynek z 2012 roku z garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł112 m² 2 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Zapraszam do zakupu domu wolnostojącego, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, która może stać się Twoim wymarzonym miejscem na ziemi. Kontakt: kamila.

Szczegóły ogłoszenia

638 250 zł851 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kształtna / 28mx31m / działka pod zabudowę jednorodzinną tylko 350 m od Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą utwardzoną w której są prąd i gaz. Nieruchomość objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł320 m² 9 343,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:628 m²

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna działający hostel | Poznań Na sprzedaż funkcjonujący obiekt noclegowy generujący stały dochód, zlokalizowany w Poznaniu. Nieruchomość stanowi atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł640 m² 1 054,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Na sprzedaż unikalna nieruchomość mieszkaniowo-komercyjna. Możesz mieszkać i zarabiać w jednym miejscu. Idealna lokalizacja zaledwie z 250 m od jeziora Ińsko z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90,85 m² 20 803,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwustronny apartament W kamienicy Z 1958 roku W samym sercu gdańska Po remoncie generalnym w 2023 roku | W pełni umeblowany | Niedaleko długiego Pobrzeża Motławy ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł25 420 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka rolna mieszcząca się w Bierzwnicy około 11 km od Świdwina o łącznej powierzchni 2,5420 ha. Działka ta położona jest w okolicy innych działek rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł118,24 m² 4 101,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Sprzedam dom parterowy wolno stojący w stanie surowym z dachem położony w Betkowie gm Czempiń. Budynek o pow. 118,24m2+ taras 28,38m2 położony jest na ładnej, dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, klimatyczny Dom jednorodzinny - wolnostojący usytuowany na pięknej zielonej działce o powierzchni 1900 m2 w okolicy Żabiej Woli. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł208,10 m² 15 857,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200m2, położony jest na działce 518m2. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, która zapewnia wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem! Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku. Lokal ciepły i słoneczny, dwustronny. Na 47 m2 przypadają: -3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal o pow. 15 m kw, usytuowane na II piętrze w kamienicy III piętrowej. Lokalizacja: lokal znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku, przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł73,31 m² 12 958,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji pl / ukr / ru / eng mieszkanie Prezentowany apartament to interesująca propozycja dla osób lub rodziny poszukującej przestronnego, czteropokojowego mieszkania na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 234 m² 335,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 2234 m2, otoczona lasem, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną - strefa rezydencjalna. Gdynia Dąbrowa ul. Kolonia dz. nr 859 obręb 0014 Dąbrowa. Wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż! Przestronne 65 m do remontu, na 3 piętrze bez windy. Wyjątkowa okazja dla kreatywnych! Mieszkanie składa się z 3 pokoi, wc, łazienki, kuchni oraz przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 52 m - 2 pokoje - Szwederowo, ul. Konopna Biała Posesja Nieruchomości poleca na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł72 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł100 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 100 m na 40 arowej działce. położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Wola Komborska (gmina.