Nieruchomości

238 507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

535 000 zł95 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i energooszczędny dom parterowy, wybudowany według projektu Przy Rubinowej 14 o powierzchni 95 m - idealna propozycja dla osób ceniących komfort, ekonomię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 076 250 zł44,78 m² 24 034,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 44,78 m z przestronnym balkonem, zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 071 zł36,83 m² 24 981,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 36,83 m z przestronnym balkonem, zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 200 zł37,58 m² 24 220,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalny apartament o powierzchni 37,58 m z przestronnym balkonem, zaprojektowany z myślą o najmie krótkoterminowym. 2 pokoje optymalny układ pod wynajem w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł273 m² 6 956,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 008 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży stylowego domu z bardzo dużą działką w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Głogów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł176,43 m² 1 921,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Dom jednorodzinny Dom w Malinówkach | stan surowy otwarty | Frank, gm. Kaliska Możliwość zamiany / rozliczenia - opcja dodatkowa: właściciel rozważy przyjęcie w rozliczeniu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 262 m² 174,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja Działka jeszcze rolna/rekreacyjna z potencjałem pod zabudowę mieszkaniową. Położona na pograniczu gołkowa/kamionki/bobrowca, w ciągu pasa wydzielonych działek przy ul. Dużego Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

1 507 331 zł86,38 m² 17 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielony Zakątek Apartament nr 2- 3-pokojowy z balkonem I 86,38m2 I 2 piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Zielony Zakątek przy ul. Krańcowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 000 zł69,78 m² 8 770,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką, komórką lokatorską i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 000 zł69,82 m² 8 765,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 000 zł43,45 m² 9 482,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką, tarasem i ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Zielony Horyzont w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł93 m² 7 505,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł37 m² 14 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 37 m | balkon | miejsce postojowe | bez pcc | Gdańsk Orunia Górna, ul. Borkowska Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 338 zł42,21 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Green Estate Nowoczesne osiedle z gotowymi mieszkaniami w Przemyślu Nowe mieszkanie 42,21 m z dużym tarasem dostępne od ręki! Na sprzedaż oferujemy nowe, gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł1 466 m² 424,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o wymiarach 36,7 m x 39 m i powierzchni ok. 1431 m położona na pograniczu Książenic i Owczarni to propozycja dla osób szukających ciszy, zieleni i komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł89,50 m² 4 468,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 196 m²

Wieldządz | gm. Płużnica | dom przy jeziorze | duży ogród | pomieszczenia gospodarcze | cisza i spokój | garaż | stodoła | działka 3196 m ! Są miejsca, do których się wraca myślami.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł198 m² 4 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1996 roku, położony w spokojnej części Sochaczewa. Budynek murowany o powierzchni całkowitej 198m otynkowany i ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 051 490 zł293,07 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 293,07 m , usytuowany w Skawinie przy ulicy Granicznej w nowoczesnej inwestycji Arka Nova. Nowa niższa cena Tylko 7 500 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 556 240 zł222,32 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 222,32 m , usytuowany w Skawinie przy ulicy Granicznej w nowoczesnej inwestycji Arka Nova. Nowa niższa cena Tylko 7 500 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 785 zł82,45 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i tarasu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

169 000 zł36,40 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2-pokojowe na start czy Pakiet Inwestycyjny 96,7 m ? Ty decydujesz! Pow. mieszkania 36,4 m w Centrum Elbląga Możliwość rozbudowy o mieszkanie naprzeciwko! Parkowanie za szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

378 000 zł59,80 m² 6 321,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Fidu Biuro Nieruchomości prezentuje: 3 pokoje z potencjałem, wszystko pod ręką! Elbląg, leśmiana mieszkanie na sprzedaż: - loggia z widokiem - słoneczny salon - osobna kuchnia - blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

1 991 055 zł120,67 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zielony Zakątek Apartament nr 9 - 5-pokojowy I 120,67m2 I 2 piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji Zielony Zakątek przy ul. Krańcowej 5 w Warszawie. Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,60 m , położonego w spokojnej i zielonej części Lublin Czechów Północny, ul. Stanisława Szpinalskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł42,71 m² 7 679,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Industrialny puls w ceglanym sercu Mury z 1964 roku nasycone są autentycznym, fabrycznym rytmem Łodzi. Poczuj energię miejsca, gdzie solidna cegła spotyka się z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 000 m² 999 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 854 m²

Do sprzedania dwa budynki usługowe po laboratorium z częścią biurową w Dęblinie na ulicy Balonna 1. Budynki położone na działce o powierzchni 1854 m2, jeden budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł122,59 m² 21 045,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Wyjątkowy apartament W zrewitalizowanej kamienicy W centrum krakowa Wysoki standard wykończenia | Winda | Rewitalizowana kamienica | 3 niezależne sypialnie | Gotowy do zamieszkania Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł743 m² 469,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Cena ofertowa: 479.000 zł Cena specjalna ważna dla umowy przedwstępnej zawartej do dnia 30.05.2026 r: 349.000 zł Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł131,19 m² 7 614,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokojna okolica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł110,50 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, usytuowany w miejscowości Wymysłów w gm. Mszczonów, zbudowany metodą tradycyjną (ławy fundamentowe, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rypin,kujawsko-pomorskie

520 000 zł230 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 047 m²

Okazja! duża nieruchomość W rypinie. Dom + 3 budynki! niższa cena. Idealna pod inwestycję ogromny potencjał Szukasz miejsca dla dużej rodziny? A może szukasz nieruchomości pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 6100 m2. Teren idealny pod zabudowę inwestycyjną usługowo-handlową. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł43,14 m² 11 010,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Są mieszkania, które po prostu są i takie, w których od razu można wyobrazić sobie codzienne życie. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 041 m² 162,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem Rabka-Zdrój Słone działka budowlana | 1041 m pozwolenie na budowę + projekt domu 131 m południowy stok | rabka-zdrój słone Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,34 m² 14 823,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 3 kawalerki- zwrot z inwestycji ponad 8% roi Oferujemy gotowiec inwestycyjny tuż przy kampusie Politechniki Wrocławskiej, w pobliżu Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38,44 m² 15 998,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - 2 kawalerki- zwrot z inwestycji roi 7,4 % Oferujemy gotowiec inwestycyjny tuż przy kampusie Politechniki Wrocławskiej, w pobliżu Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,83 m² 20 100,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: stylowa kawalerka 33,83 m Wrocław, grunwald | Balkon | Blok z windą | Idealna inwestycja Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobroszyce,dolnośląskie

1 900 000 zł244,71 m² 7 764,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dzień otwarty sobota 25.03.2026 r od godziny 10.00-13.00 po uprzedniej rezerwacji. Na sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny z 2024 roku, położony na dużej, zagospodarowanej 20 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł244,71 m² 7 764,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kupujący nie płaci prowizj. Zapraszam do Dobroszyc na dzień otwarty w dniu 25.04.2026 r. w godzinach od 10.00-13.00 po uprzedniej rezerwacji. Na sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,50 m² 11 196,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,50 m, wzbogaconego o funkcjonalną antresolę. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł4 591 m² 12,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy położona w miejscowości Żuki, w gminie Tuczna, powiat bialski. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 509 m² 99,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy dwie działki budowlane o powierzchni 1509 i 1512 m2 znajdujące się w miejscowości Wysoka Kamieńska. 420 m od działki znajduję się jezioro, gdzie planowane.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy dużą i atrakcyjną działkę na spokojnym i prężnie rozwijającym się terenie w miejscowości Kołczewo. Wioska otoczona jest nadmorskimi miejscowościami z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł687 m² 349,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy działkę pod zabudowę mieszkalną z mpzp o powierzchni 687 m2 zlokalizowaną w miejscowości Kamień Pomorski. Teren wokół działki zurbanizowany zabudowaniami mieszkalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

288 400 zł1 030 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy działki budowlane o powierzchni od 990 do 1076 m2 zlokalizowane w miejscowości Łukęcin, gmina Dziwnów. Nieruchomości zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 700 m² 217,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę z rozprzestrzeniającym się widokiem na Zalew Kamieński z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1700 m2 znajdującą się na Wyspie Chrząszczewskiej. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż przedstawiamy lokal użytkowy o powierzchni 57 m2 położony w centrum miasta Kamień Pomorski vis a vis Ratusza oraz 50 metrów od Portu Morskiego. Lokal znajduję się na.