Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł21 m² 33 285,71 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni: 21 m2 znajduje się na 11 piętrze i składa się z: - pokoju - Holu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł167,67 m² 13 061,37 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

W sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Funkcjonalny układ: duży salon z aneksem, 4 sypialnie, 2 łazienki, garderoba, garaż, poddasze nieużytkowe. Działka 500 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 190 000 zł168,61 m² 12 988,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł29,62 m² 19 918,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Bemowie. Kawalerka o powierzchni: 29.62 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 500 zł966 m² 1 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:976 m²

Syndyk masy upadłości Haliny Grabek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem jednorodzinnym o trzech kondygnacjach, położonej w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 439 090 zł198,30 m² 12 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferta na wyłączność. Bez prowizji dla pośrednika Przedstawiamy ofertę sprzedaży aktywnego pensjonatu w Piekarach, obejmującego osiem osobnych pokoi z łazienkami, wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł61,20 m² 8 578,43 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Tylko u nas oferta domu w kameralnej zabudowie o powierzchni i cenie klasycznego mieszkania! Własny, duży ogródek - 80m2 Miejsca postojowe przed budynkiem Inwestycja tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł49,06 m² 8 132,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania, składającego się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i dwoma balkonami, mieszczącego się na osiedlu Leśne Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł61,20 m² 8 986,93 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta dotyczy 3-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka, mieszczącego się na osiedlu Leśne Aleje

Szczegóły ogłoszenia

75 530 zł1 079 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki budowlane położone w samym sercu Czertynia, cichej i spokojnej miejscowości, w gminie Ińsko: - 149/1 o powierzchni 1079 m2 - 149/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł133,58 m² 6 737,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:121 m²

Idealna inwestycja - budynek w cenie mieszkania! Na sprzedaż budynek usytuowany w centrum osiedla Poświętne we Wrocławiu. Mieści się w nim na parterze lokal usługowy, kolejno na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,99 m² 16 638,88 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 29.99 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubomino,warmińsko-mazurskie

450 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 769 m²

Dom wolnostojący z czerwonej cegły, z garażem na uboczu wsi Lubomino, niedaleko Dobrego Miasta, ornety. Dom podzielony na dwie części - jedna gotowa do zamieszkania, druga do zaadaptowani ana.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.5 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,70 m² 18 218,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 24.70 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - Pokoju / Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego 13

Kamienna Ostrowiec Świętokrzyski

285 390 zł41 m² 6 960,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Wyjątkowe mieszkanie narożne z dużym światłem dziennym Wiemy, że liczba 13 nie zawsze dobrze się kojarzy, ale nie u nas! To mieszkanie jest jednym z najciekawszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego 13

Kamienna Ostrowiec Świętokrzyski

331 560 zł50 m² 6 631,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Wygodne trzypokojowe mieszkanie na parterze Mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze, oferuje funkcjonalny układ idealny dla rodziny. Składa się z dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego 13

Kamienna Ostrowiec Świętokrzyski

372 820 zł60 m² 6 213,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Przestronny, reprezentacyjny apartament z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Jasny salon z aneksem kuchennym i południowo-zachodnią ekspozycją zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Idzikowskiego) na II piętrze, składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł260 m² 5 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:850 m²

Prowadź własny pensjonat w sercu kaszub - gotowy biznes z renomą i potencjałem Jeśli marzysz o prowadzeniu kameralnego pensjonatu, który przynosi zysk od pierwszego dnia - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł31,26 m² 17 114,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka inwestycyjna w prestiżowej lokalizacji - Gdańsk, śląska 12 Szukasz gotowego mieszkania, które od pierwszego dnia zacznie dla Ciebie zarabiać? Ta 31,26 m kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł317 m² 5 331,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 192 m²

Prezentujemy solidnie wybudowany dom wolnostojący położony w urokliwej, zielonej okolicy w pobliżu Kartuz - idealny dla osób szukających spokoju, a jednocześnie ceniących dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 400 m²

Biuro Nieruchomości Great House prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu z własnym lasem - idealnego miejsca do życia w harmonii z naturą! Marzysz o spokojnym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł60,30 m² 7 960,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

60m2/ rozkładowe / 3 pokoje + balkon /prowizja 0% Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne oraz rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,30m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł247 m² 5 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Marzysz o domu, który daje poczucie spokoju, bliskość natury i komfort codziennego życia? Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła oddychać świeżym powietrzem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł210 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:695 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany Łapy, ul. Lenartowicza. Nieruchomość łączy w sobie, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania techniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł35,50 m² 19 098,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

752 500 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł68,07 m² 22 329,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 68.07 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Kuchni otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,16 m² 11 983,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje + ogródek 63 m | parter | zamknięte osiedle | niskie koszty | blisko szpitala Szukasz mieszkania, które daje Ci coś więcej niż tylko metry? To oferta dla osób, które cenią komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Pradze. Mieszkanie o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36,40 m² 7 967,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie 36,40 m2 na 3 piętrze., balkon, komórka. Osiedle Piaski w Pabianicah to zielona część miasta. Dogodny dostęp do miejsc codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł52,94 m² 17 189,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł91,50 m² 9 715,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - Plac Piłsudskiego na zielonych Karłowicach. To miejsce, gdzie elegancka, willowa zabudowa spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł7 053 m² 124,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnej przystani w sercu Kaszub? Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 7053 m2. Działka jest już częściowo grodzona -ok. 1/2. Położna w Nierostowie w 1 linii.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz zrobić po swojemu, zamiast płacić za cudzy gust i półśrodki? To 2-pokojowe mieszkanie w Małkini Górnej daje właśnie taką możliwość. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,29 m² 11 064,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,29 m , położone w Radzyminie na osiedlu Victoria, na 3. piętrze. To dobra propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł717 m² 291,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż udział w działce położonej w miejscowości Małe Swornegacie gmina Chojnice. Działka położna jest na półwyspie Mechurz. Bardzo atrakcyjny teren pod względem wypoczynku. Dziaka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 054 m² 114,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka położona we wsi Swornegacie przy ulicy Leśnej, gmina Chojnice , woj. pomorskie. Swornegacie to popularna kaszubska miejscowość wypoczynkowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł154 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Swornegaciach, gmina Chojnice, woj. pomorskie. Jest to wieś kaszubska położona między dwoma jeziorami połączonymi rzeką Brdą i otoczona lasami.