Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 690 zł37 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża, funkcjonalna kawalerka Z klimatyzacją na Ursynowie na rogu ulic Rosoła oraz Wąwozowej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu (ochrona, monitoring). z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł116,61 m² 6 766,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł9 852 m² 201,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| piękna działka przy ul. Szczepankowo 169 Działka położona jest w dzielnicy Spławie, która dzięki zabudowie jednorodzinnej przekształca się z terenu o typowo rolniczym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,86 m² 6 766,22 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Umowa przedwstępna! super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł62 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji Lokal na parterze z ogrodem o powierzchni ok. 60 m2 Stan deweloperski do samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł7 387 m² 36,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w Trelkowie (powiat szczycieński) Oferuję na sprzedaż 9 (zostało 7) działek budowlanych o powierzchni od 1001 m do 1203 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł56 m² 26 767,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe, świeżo wykończone 3 pokojowe mieszkanie (55.95m2) w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie przy ul. Mogilskiej. Inwestycja młyny mogilska zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł26,22 m² 32 036,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż piękny lokal jednopokojowy w inwestycji apartpark, budynek Rubus. Inwestycja Apartpark to kompleks apartamentowy wybudowany w 2020 roku, na swoim terenie posiada recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 40m2. Nowe budownictwo, dobrze ocieplone, opomiarowanie według zużycia (woda,gaz,prąd). Brak czynszu. Wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 347 m² 296,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona blisko lasu w Pilawie gmina Piaseczno. Działka ma kształt zbliżony do trapezu o wymiarach ok. 30 m x 44,5 m, dojazd do działki drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia proponuję komfortową kawalerkę w Chwaszczynie koło Gdańska. Ogłoszenie dotyczy nowego, pięknie zaprojektowanego i świetnie wyposażonego studia z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Od pierwszego właściciela do sprzedania mieszkanie na ul.A.Asnyka w centrum Bolesławca. Położone na 2 piętrze , pow użytkowa 47 m2. Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

46 298 zł966 m² 47,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Nowy obiekt magazynowy w sąsiedztwie obwodnicy. Standard: - całkowita powierzchnia 966mkw, w tym hala 583mkw, biuro 383mkw, - wysokość użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²66,20 m² 3 972 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferta biura nieruchomości dostępna tylko U nas. Pobieramy prowizję od Najemcy za doprowadzenie do zawarcia umowy najmu. Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu handlowo - usługowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł35,99 m² 10 475,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,99m 2 , z ogródkiem i miejscem parkingowym położone.

Szczegóły ogłoszenia

177 520 zł2 219 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga W weekend dodamy zdjęcia Z terenu Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 995 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana pod lokalizacje magazynów, hal, budynków o charakterze rzemieślniczym, warsztaty, salony sprzedaży; zlokalizowana w Rościęcinie koło Kołobrzegu z wjazdem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Łomianki wyjątkowy dom jednorodzinny na dużej, zielonej działce 2100 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m , położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł86,50 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Słupsk, al. 3 maja, 86,5 m2 - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Świetna lokalizacja szybki dojazd do centrum miasta oraz Słupskiego ringu, który ułatwia komunikację - Stan techniczny budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 2. piętrze w eleganckim budynku przy ul. Gagarina, na osiedlu Supernova. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 085 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa na sprzedaż Tarnów, ul. Eleonory Rojowej | 2085 m Na sprzedaż oferujemy działkę o łącznej powierzchni 2085 m, położoną w Tarnowie, przy ulicy Eleonory Rojowej.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł50,72 m² 13 170,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Osiedle Nad Wodą", ul. Myśliwska | Gdańsk Morena | 50,72 m | 2 pokoje Mieszkanie, które łączy spokój z miejską wygodą Pierwsze piętro, rok budowy 2009, osiedle zamknięte z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cisownica,śląskie

228 000 zł1 048 m² 217,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisownica! - płaska działka z widokiem na las! Dla kogo? - dla osób poszukujących spokojnego miejsca u podnóża gór, - dla osób tęskniących za dziką przyrodą (las, który wydaje się nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 zł/m²307 m² 307 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal położony w nowym budynku. Dostępna powierzchnia ok. 307 m pierwsze piętro. Obecnie jest to otwarta przestrzeń z możliwością adaptacji na różne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 002 m² 69,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3002 m , w kształcie prostokąta, położona na obrzeżach wsi Kiersztanowo przy lesie. Nieruchomość jest uzbrojona oraz ma wydane.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł44,20 m² 3 144,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie składające się z: - dużego pokoju - pokoju, - kuchni z oknem - łazienki z wc Budynek po termomodernizacji, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł93 m² 7 365,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Witamy na naszym bezpiecznym zamkniętym osiedlu, gdzie zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla naszych mieszkańców. Wzgórze herburtów" osiedle smart & eco Całe osiedle będzie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59 m² 12 881,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. Mieszkanie w bloku na osiedlu pełnym przestrzeni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 000 zł28,89 m² 18 033,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w nowoczesnym budynku, przy planowanej stacji Metra Mińska. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako mieszkanie na start. Bez pcc. Bez prowizji. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

14 737 zł764 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do wynajęcia powierzchnię biurowo i magazynową wielkości 764 mkw (magazyn 671 mkw + biuro 92 mkw). Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w bramę o wymiarach 3,5 x 3,5 m.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł87 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie | 87 m2 | Wrocław, krzyki, okolice ul.Krzyckiej Opiekun oferty Daniel Matoszyn   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł51 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 36 m2 zlokalizowany na kameralnym osiedlu przy ul. Przybyszewskiego. Co wyróżnia tą nieruchomość poza pięknym wnętrzem?.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 287 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowo wydzielonych działek rolno-budowlanych w podzamojskiej miejscowości Sitaniec-Wolica. Lokalizacja: sitaniec-Wolica,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł2 000 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w Odrano Woli ładna, sucha działka budowlana o powierzchni 2000m i wymiarach 18 x 110m. Dla części działki o pow. 800m wydano warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

843 410 zł4 439 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka siedliskowa w Kozerach. Działka z wydanymi warunkami wz w trakcie podziału. Według wz przeznaczenie siedlisko ( budynek parterowy z poddaszem w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

150 400 zł18 800 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka leśna o powierzchni 1,88 ha położona na terenie miejscowości Szczawa w powiecie limanowskim. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta;.