Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

389 000 zł1 600 m² 243,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czułów, gmina Liszki tylko U nas Działka budowlana w Czułowie gm. Liszki Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 16 arów położoną w Czułowie gm. Liszki,.

Szczegóły ogłoszenia

813 024 zł84,69 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spacerowa park | Apartament dwupoziomowy 89 m - Radwanice Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni 89,0 m to propozycja dla osób, które oczekują wyraźnego podziału funkcji oraz realnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 953 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę 2953 m w m. Ciemna Dąbrowa. Działka jest w kształcie prostokąta o wym. 18,67 m x 158,49 m , co umożliwia łatwe i efektywne zagospodarowanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł5 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia w nowej hali magazynowo-produkcyjno-usługowej zlokalizowanej w Gdańsku przy ul. Cementowej. Łączna powierzchnia 5.000 m2 z możliwością podziału na 2 lub 4.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 022 m² 362,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dobrzewinie - 1022 m2 - mpzp / zabudowa jednorodzinna Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1022 m2, położoną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 100 m² 35,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka w otoczeniu lasów i pól poleca się na sprzedaż :) Marzysz o wybudowaniu domu w miejscu gdzie czas płynie wolniej, wokół jest cisza i natura.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²47 m² 3 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Biuro o powierzchni 47m2- dwa pokoje, położone w budynku biurowym w Gdyni przy ulicy Łużyckiej. Budynek z ochroną, parkingiem. Bardzo dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47 m² 10 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Marzysz o przestronnym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Szukasz idealnego lokalu pod inwestycję lub nie masz ochoty tracić czasu na remont? Ta oferta może być dla.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł802 m² 335,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną przy ul. Leśnej w Szczecinie powierzchnia:802m2 Piękny widok na Odrę, dojazd asfaltowy, w promieniu 2km usługi, sklepy, dobrze rozbudowująca się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł973 m² 328,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w zamkniętej enklawie pod lasem, 800 metrów od dzikiej plaży jeziora Kowalskiego, do której z osiedla prowadzi leśna ścieżka. Dla działki wydano prawomocne Warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 200 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chościszowicach 2 km od centrum Bolesławca na sprzedaż. Media : prąd, woda i kanalizacja w drodze przy granicy działek. Teren płaski. Kształt prostokątny. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł3 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***świetna lokalizacja przy asfalcie cicha okolica*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości o powierzchni 3001 m2 i wymiarach około 62 m x 48m. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50,70 m² 15 582 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

. Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południowy Zachód Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Dom do własnej aranżacji z dużą działką!| Będzin ul. Stachowe 11 zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł7 100 m² 9,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka leśna położona w miejscowości ponice koło Rabki-Zdrój. Numer działki 4262 - Ponice.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł27,30 m² 3 663 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż na parterze w budynku jednopiętrowym. Posiada salon, sypialnię, kuchnię, łazienkę z wc oraz piwnicę i komórkę. Okna pcv. Ogrzewanie własne dzięki czemu czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²125 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal magazynowy bezpośrednio od właściciela, o powierzchni 125 m2 zlokalizowany w hali magazynowej przy ulicy Nieszawskiej 1. Magazyn posiada 1 bramę wewnętrzną oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł300 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:89 m²

Sprzedam kamienicę w Ostrołęce idealna lokalizacja na działalność komercyjną! Na sprzedaż kamienica o łącznej powierzchni 261 m położona w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

116,77 zł/m²221,95 m² 25 916 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biuro 222 m2 w biurowcu klasy A+, z widokiem na Pałac Kultury, w samym sercu stolicy obok Dworca Centralnego i Centrum Handlowego "złote Tarasy" Office ca. 222 m2 for rent.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł51,54 m² 4 656,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w Pszowie do wprowadzenia Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 51,54 m2 położone na dogodnym II piętrze w niskim bloku w Pszowie (os. Kościuszki). Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł953 m² 141,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mazury - szlak wielkich jezior na wyciągnięcie ręki. Działka o powierzchni 953 m2 sprzedawana w ramach kameralnego kompleksu - ostoja paprotecka, to miejsce dobre zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for an apartment? we will help you find the perfect place call us! Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i zielonej okolicy na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł522 m² 3 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Dom w sercu Kaszub - mieszkaj, wypoczywaj i zarabiaj Sulęczyno! Ten wyjątkowy dom w Sulęczynie łączy komfort codziennego mieszkania, możliwość wypoczynku oraz potencjał dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 098 m² 118,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 1098 m , położona w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł46,53 m² 12 142,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę trzypokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Panoramicznej w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania w zabytkowej kamienicy w centrum Chełma - bez czynszu! Lokalizacja: chełm, róg ulic Pijarska / Lubelska (przy kościele pw. Rozesłania Świętych Apostołów).

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł497 m² 38,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia : 497 m2 Cena : 19 000 zł Nr ewid.: Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. szer. 13 oraz ok 29.

Szczegóły ogłoszenia

3 904 zł410,97 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Brzeźnica przy ul. Kolejowej, powiat wadowicki.

Szczegóły ogłoszenia

575 424 zł59,94 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Posiadamy W ofercie kilkaset mieszkań W stanie deweloperskim W bydgoszczy I W najbliższych okolicach. Zadzwoń I dowiedz się więcej! Z pewnością znajdziemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł178,10 m² 12 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu zieleni - komfort, prywatność i funkcjonalność w sercu Puszczykowa Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę, przestrzeń i wygodę życia - ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł148 m² 7 770,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Do sprzedaży piękny, komfortowy dom jednorodzinny położony wśród stylowych kamieniczek uzdrowiskowej części Szczawna Zdroju. Dom po kapitalnym remoncie wewnątrz i z zewnątrz, docieplony, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,50 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje dostępne od zaraz! W pełni wyposażone mieszkanie (46,50 m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł1 160 m² 294,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1160 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie kwadratu o wymiarach 35 x 33 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł42 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy Parku Chopina! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w całkowicie odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Poznania, bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł123,70 m² 12 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom bliźniak 123,70 m | Otwock Świder | blisko pkp, szkoły i natury Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni prawie 130m , położony na działce 332 m w.

Szczegóły ogłoszenia

91 210 zł1 303 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

**oferta premium działka budowlana | jaksmanice (10 min od przemyśla)** Na sprzedaż działka budowlana o pow. ok. 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Jaksmanice, gm. Medyka, woj.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2 pokojowe w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 002 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowość Brudzewo (gmina Puck), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszcza Darżlubska. Numer działki: 46/32.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł90 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1876

Wyjątkowe mieszkanie 90 m2 ( 2 osobne lokale) z potencjałem inwestycyjnym przy ul. Św. Jana [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 025 m² 1 756,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę w pobliżu Miasteczka Wawer. Jest to działka nr 24 z obrębu 3-12-93 przy ulicy Popradzkiej. Ze względu na brak mpzp została wykonana analiza chłonności działki wskazująca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł55,23 m² 7 242,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z radością informujemy, że prace nad naszą inwestycją postępują zgodnie z planem! Obecnie budujemy już piętro w bliźniaku, co oznacza, że nasza budowa mieszkań wznosi się do góry.