Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 608 zł13 201 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna o powierzchni ok. 13201 m 2 w miejscowości Stary Łajszczew. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania. W studium uwarunkowań i kierunków.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²594 m² 11 880 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia produkcyjno-magazynowa *** *** zaplecze socjalne *** *** blisko białegostoku *** Polecam do wynajmu powierzchnię produkcyjno-magazynową zlokalizowaną na parterze budynku przemysłowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Prezentuje na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny o powierzchni całkowitej 96m2 znajdujący się w miejscowości Lejno usytuowany na działce o powierzchni 507 m2, oddalony 1km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

15,06 zł/m²132 m² 1 988 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną na dworcu pkp w Sanoku przy ul. Dworcowej 4. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł174,38 m² 5 717,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu ofertę będącą w trakcie o realizacji, domu parterowego w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 174,38m 2 , zlokalizowanego na działce o powierzchni 900m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 845 568 zł122,39 m² 23 250 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Penthouse z tarasem w kameralnej inwestycji, tuż nad rzeką. Inwestycja gotowa! - apartament o powierzchni 122,39 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 40,77 m2 - 4 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł500 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren położony na działce nr 5747/7 przy ul. Hutniczej w Tarnowskich Górach. Nawierzchnię terenu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 847 m² 168,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowalana o powierzchni 0,3847ha zlokalizowana w dzialnicy Wróblin w Opolu przy ulicy Krzanowickiej. Działka płaska. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31mkw położone przy ulicy Szujskiego w Tarnowie. Lokal położony jest na trzecim piętrze z windą w nowym bloku w okolicy Lidla.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł42,23 m² 25 455,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *prestiżowa inwestycja Scala od Moderna Holding w Śródmieściu *cicha lokalizacja *wewnętrzny ogród *eleganckie, przestronne wnętrze z jakościowym wyposażeniem *w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

535 600 zł37,03 m² 14 463,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,03 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

274 999 zł37,80 m² 7 275,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone przy ul. Majętnego 8 w Chorzowie - w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

136 500 zł901 m² 151,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki zlokalizowane w miejscowości Łuszczów Drugi. Dostępujące są następujące powierzchnie: działka w II linii zabudowy od drogi asfaltowej o pow. 901 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 049 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce sprzedamy Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - rekreacyjną w Bartkówce k. Dynowa o powierzchni 10,49 ar. Położenie działki zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronne, w pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie na wynajem położone w sercu Starego Mokotowa - w prestiżowej inwestycji Kazimierzowska Residence. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Wierzbno, położonej niedaleko jeziora - idealne miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i kontaktu z naturą. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

28,33 zł/m²300 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem - hala o łącznej powierzchni 300m3 znajdująca się w Bydgoszczy w dzielnicy Bartodzieje Małe w okolicy nowo powstającego osiedla. Przedstawiamy ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 824 zł36,16 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

B1-2-2 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym kompleksie budynków na granicy Młoszowej i Trzebini. Przyjemna okolica, blisko sklepów, przystanku, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł102,76 m² 5 342,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 102,76 m2 w sso w Radziszowie na działce o powierzchni 13,86 ar. Z uwagi na specyficzny kształt nieruchomości (długość 116 m, a szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²122,93 m² 7 376 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

89,29 zł/m²140 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Duży lokal użytkowy na wynajem, położony na parterze nowoczesnej inwestycji w Kiełczowie. Lokalizacja w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy zapewnia doskonałą widoczność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 109 m² 74,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Świetne miejsce na wypoczynek Miejsce - wyjątkowe (bezpośrednio po sąsiedzku rezerwat, super miejsce na spacery, rowery). Duża ogrodzona działka w kształcie trójkąta o wymiarach 30.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł40 m² 7 175 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 40 m2 , położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Blok po termomodernizacji, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rzemieślnicza o powierzchni 3500 m2 położona w Tanowie w sąsiedztwie zabudowań o podobnym przeznaczeniu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł45 m² 20 555,56 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z położone w budynku o podwyższonym standardzie. Budynek z reprezentacyjną recepcją oraz całodobową ochroną. Lokalizacja: warszawa, grójecka.

Szczegóły ogłoszenia

2 016 zł96 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala wyposażona w duża rampę lub poziom "0".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł473,56 m² 4 856,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: przestronny lokal usługowy, mieszkalne - centrum Skawiny Lokalizacja: centrum Skawiny Cena: 2 300 000 pln (do negocjacji) Powierzchnia całkowita: 473,56 m Powierzchnia użytkowa: 450.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł78 m² 8 448,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dwupoziomowe 77,57 m | 1 miejsce postojowe | Stan deweloperski | Mogilany Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, dwupoziomowego mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł350 m² 242,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Działka rod 350m 2 w miejscowości Żurczyn Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 915 zł27,39 m² 15 550,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament 500m od plaży - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 6 w budynku 32g -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42,40 m² 11 674,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Umowa przedwstępna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,40 m , położone na niskim parterze z balkonem i z bezpośrednim wyjściem na teren zielony. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 800 zł43,97 m² 16 870,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w nowej inwestycji w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł72,34 m² 7 727,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe z odbiorem w tym roku! Na osiedlu blisko skm Nowa Iwiczna. Mieszkanie w zabudowie segmentowej na 1 pietrze plus poddasze gratis!- wysokie na 4,5m! Na poddaszu można.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy jasne, 2 pokojowe, dwustronne, do wprowadzenia w Centrum, kamienica Kamienica z 1953r, kamienica Dwustronne, ekspozycja północ-południe Wysokie, 2,80m Piwnica 6 m Dostępne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł190 m² 3 415,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

!Oferta tylko w Pepper House! Duży lokal w dobrej lokalizacji! atuty: - świetna lokalizacja - zewnętrzne miejsca parkingowe - ogrodzony teren - rampa - duża przestrzeń do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem Wrocław, popowice | ul. Wejherowska 39 W pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 55m2, położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa, przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

476 010 zł1 290 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek - Olszewnica Stara, gmina Wieliszew. Proponowana działka o pow 1290 m . Media: - prąd w linii działek - gaz w drodze. Lokalizacja i udogodnienia: - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,90 m² 7 164,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze wyremontowanego bloku w świetnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,35 m² 44,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lesko do wynajmu bardzo ładne mieszkanie o pow. 36,35 m2 położone w centrum miasta. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest na parterze, umeblowane, w skład którego wchodzi: salon połączony.