Nieruchomości

239 037 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom bliźniak

Cichy,warmińsko-mazurskie

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Cichy, gmina Świętajno, na sprzedaż dom o powierzchni 60 m2 w zabudowie bliźniaczej wraz z działką o powierzchni 1509 m2, nieruchomość znajduje się w miejscowości Cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,50 m² 51,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy położony na parterze w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu. Lokal doskonale sprawdzi się pod gabinet psychologiczny, usługi kosmetyczne itp. Lokalizacja: lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, nieduże mieszkanie z loggią w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni 31 m2. Opis mieszkania Mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,10 m² 5 531,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,1 m , położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pogódki. Lokal jest jasny, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł86 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal dwupoziomowy znajduje się na 3 piętrze bloku z 2019r z windą, nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 332,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Gotowy produkt inwestycyjny - 6 pokoi z najemcami, morena, gdańsk Mieszkanie od 7 lat było z powodzeniem wynajmowane, aktualnie najmu zostały wypowiedziane pod kątem sprzedaży nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł181 m² 6 071,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość lokalowa (samodzielny lokal mieszkalny nr 1 stanowiący odrębną własność o powierzchni użytkowej 94,40 m2 plus powierzchnie części dobudowanej 84,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,50 m² 5 393,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie z balkonem i widokiem na panoramę Nowej Rudy! Nowa Ruda, ul. Szpitalna Cena: 240 000 zł Powierzchnia: 44,5 m 3 pokoje + kuchnia + łazienka + balkon + piwnica Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²73,46 m² 6 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o powierzchni 73.46 m2 na parterze nowoczesnego budynku przy ulicy Fredry 6. Inwestycja to nowoczesny budynek na Łagiewnikach, w pobliżu centrum handlowego Bonarka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł130 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom 130 m | Nowy dach i elewacja | 3 pokoje + poddasze | Ciechanów, ul. Płońska Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 130 m , usytuowany na działce 342 m w Ciechanów przy.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł48 m² 6 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w Zawierciu. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na IV-m piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 018 m² 231,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł339 m² 9 734,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Komfortowy oraz funkcjonalny dom Z dużym potencjałem znajdujący się W gminie wieliczka W stylu nowoczesnej stodoły Oferujemy wolnostojący dom o powierzchni parteru oraz poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie w eleganckiej kamienicy, niedaleko ul. Hubskiej. Nieruchomość o powierzchni ponad 80 m2 składa się z czterech pokoi , oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł63 m² 10 317,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Urokliwy dom w sercu Kaszub - 70 m na ogromnej działce 1300 m z widokiem na Jezioro Miłoszewskie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każda poranna kawa ma smak ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek docieplony i odnowiony posadowiony na ogrodzonej posesji z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Wnętrze przestronne i zadbane, z funkcjonalnym układem pomieszczeń (sala obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł31,41 m² 7 640,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 31,41 m2 usytuowaną na parterze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 240.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?.

Szczegóły ogłoszenia

94 300 zł820 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest pięć działek w Grabach. Graby to wieś położona na skraju czerniejewskich lasów, z dobrym dojazdem drogą asfaltową, charakteryzująca się typowo wiejską zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł369 m² 159,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupna działkę rod z małym domkiem na Rodzinnych Ogródkach Działkowych (rod) Pogodna w Poznaniu Działka zagospodarowana, ogród z nasadzeniami drzewami owocowymi: śliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 000 m² 59,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przepięknym widokiem na panoramę Szczecina Przeznaczenie: pod zabudowę zagrodową. Powierzchnia: 5000 m + udział w drodze wewnętrznej. Grunty: riva, riiib. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł940 m² 286,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz kupić działkę budowlaną? Zapraszam! Działka objęta mpzp. Oznaczenie mn1 Bezpieczny zakup U nas Sucha, dobrze nasłoneczniona. Teren płaski. Wokoło powstają nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

94,34 zł/m²10,60 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal o pow. 10,6 m2 położony w budynku byłego Dworca pks w Częstochowie przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta wynajmu nowego domu, który jest w stanie zakwaterować 30 osób. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi około 200 m2, na którą składa się: -13 pokoi Każdy z nich jest umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne domy w Krakowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w inwestycji domy na Zielonym Uroczysko, zlokalizowanej w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł83,66 m² 13 136,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Tylko U nas! przestronne mieszkanie/biuro W centrum dolnego miasta! lokalizacja: gdańsk Dolne Miasto - przeważa tutaj zabudowa z XIX i początku XX w. w postaci kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł1 400 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Ul. Jaśminowa Powierzchnia: 1400 m Rodzaj działki: budowlana pod zabudowę jednorodzinną mpzp: mnu Opis: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43 m² 12 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Schweitzera, dzielnica Bieżąnów-Prokocim. Okolica posiada doskonlae rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł64,21 m² 5 980,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie W kamienicy w dzielnicy muzycznej! Lokalizacja, która ma znaczenie. Historia, którą czuć od progu. Ulica 20 Stycznia to jedna z tych bydgoskich ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł136,47 m² 4 579,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój spokojny azyl pod miastem gotowy do zamieszkania Dom jednorodzinny dwulokalowy w Kozach, stan deweloperski lub "pod klucz" Ty decydujesz! bez pcc 2% Powierzchnia 91,47 m powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł74,57 m² 26 619,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w Sopocie Dolnym, bardzo bliskiej odległości od morza, mola oraz najpopularniejszej ulicy Monte Cassino. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł2 415 m² 766,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 147 m²

Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 576 m² 166,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna w Łodzi Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

222,58 zł/m²31 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   Rondo Daszyńskiego 2b warsaw hub 26 piętro! widok na panoramę warszawy Biuro do wynajęcia Powierzchnia 31m2 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł29,45 m² 21 018,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko w gaudium. Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie o powierzchni 29,45 m2, które znajduje się przy ul. Bernarda Filarskiego w Gdańsku Nowym porcie/letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczny apartament z dużym tarasem | Maratońska | przy Starym Browarze Jeżeli szukasz mieszkania w centrum, które daje jednocześnie światło, przestrzeń i prywatność, ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

75,34 zł/m²36,50 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Atrakcyjny lokal usługowy w świetnej lokalizacji Warszawa, białołęka. Cena w ogłoszeniu 2 750,00 zł (kwota bez vat). Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 36,5 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł89 m² 3 921,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 89m2 na 1 piętrze przy ul. Paderewskiego 27 w Słupsku. 1 piętro centrum blisko wszędzie rozkładowe plastikowe duże okna duża piwnica miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

102 280 zł10 228 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Bolumin. Działka o powierzchni 1,0228 ha, klasa riiia i riiib Możliwość zakupu innych działek o podobnej wielkości lub całości 3,1856.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,90 m² 6 279,81 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,7 m zlokalizowane w bardzo pożądanej dzielnicy - Słoneczny Stok. To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze od podstaw, bez.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,40 m² 14 442,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 mkw., położone przy ul. Wrzeciono na warszawskich Bielanach. Idealne zarówno dla pary lub rodziny z dzieckiem, jak i pod.