Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 097 000 zł93,29 m² 22 478,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

We speak eng, pol, ua, rus | Розмовляю українською Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,3 m w nowoczesnej inwestycji Central House w sercu Mokotowa (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 072 zł80,73 m² 9 192,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

A.04 Szukasz mieszkanie w samym sercu Wejherowie, do którego klucze otrzymasz jeszcze w tym roku? Ta inwestycja jest dla Ciebie - spiesz się, zostało tylko kilka wolnych mieszkań. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł14 184 m² 63,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt usługowy, składający się z dwóch działek, stanowiących łącznie powierzchnię 1,418 ha, zlokalizowany w Chróstniku. Zgodnie z mpzp grunty oznaczone są symbolem U9.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,10 m² 12 652,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja idealna! Nowoczesne 41 m na parterze bloku z 2019 roku w Szamotułach Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompaktowego, 41-metrowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na drugim piętrze kameralnej kamienicy w Boguszowie-Gorcach. Budynek posiada dach po.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł320 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu Na sprzedaż Duży dom 320 m w Rakowiec k. Kwidzyna idealny pod motel lub agroturystykę! Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł1 083 m² 7 848,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 720 m²

Dochodowa inwestycja W wyjątkowej lokalizacji, pensjonat, karczma, imprezy okolicznościowe, możliwość rozbudowy. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy pensjonat z karczmą i strefą spa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w jednym z najczystszych zakątków Polski! Oficjalny status uzdrowiska Wysowa-Zdrój gwarantuje krystaliczne powietrze i mikroklimat.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

W ofercie sprzedaży zadbany dom typu brda z funkcją całoroczną, na pięknej, dużej działce, 50 metrów od brzegu jeziora Omulew. Bezpieczny mazurski azyl. Jezioro omulew = strefa ciszy Ponad 500 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 728 zł55,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja 22 mieszkań o powierzchni od 25,12 m do 83,11 m w dwóch budynkach z windą - zamknięte w nowoczesnej formie - ze wspólnym garażem podziemnym i komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 020 m² 312,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę , położoną w odległości 150 metrów od jeziora Koprowo. Na działce o powierzchni 1020 m2 stoi domek "jeremi" o powierzchni 25m2 i jest aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł142 m² 2 457,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży lokalu handlowo - usługowego o powierzchni całkowitej 142 m , położonego na działce o powierzchni 325 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 828 000 zł61,50 m² 29 723,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym centrum krakowskiego Kazimierza w rejonie Placu Nowego. To idealna propozycja dla osób ceniących prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł3 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do zaoferowania działka usługowo przemysłowa zlokalizowana w Wiszni Małej, gmina Wisznia Mała o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 735 zł7 667 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 7667m2 w okolicach Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48,07 m² 11 628,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,07 m , położone w samym centrum Siedlec przy ul. Wiatraczna, na drugim piętrze w zadbanym budynku. Lokalizacja to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 020 m² 441,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka budowlana | 1020 m | michałówek | przy lesie | wysoka prywatność Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1020 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3000 m2 położoną w miejscowości Starków (gm. Kłodzko, woj. dolnośląskie). Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 300 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka budowlano _ rolna położona W witereadowie powierzchnia działki wynosi około 1300 m2. Działka budowlano - rolna, szerokość około 22 metrów. W czwartej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł260 m² 9 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy w Falenicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 10 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Firma Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę na wyłączna sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Słocina. Kilkuletnia nieruchomość znajduje się w cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł74,22 m² 47,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament do wynajęcia - w zabytkowej kamienicy `park Rezydencja` Urokliwy, przestronny, nowy apartament w wyjątkowym standardzie, w ścisłym centrum Legnicy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na V piętrze przy ul. Wrocławskiej. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - 3 sypialni - łazienki - kuchni - przedpokoju - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł16 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z nami wynnajmiesz bezpieczenie Cztery apartamenty w miejscowości Góra k. stacji kolejowej Janówek. Apartamenty Góra to idealna propozycja dla osób pracujących czasowo w okolicach powiatów.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36,11 m² 1 806 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokalu w centrum Opola. Położenie przy głównej ulicy zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury miasta. Szczegóły nieruchomości: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł40 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ziemi rolnej o powierzchni 40,4037ha w Zalesiu. Umów się na prezentację i zaproponuj swoje warunki. Przeprowadzimy cię przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47 m² 15 531,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Zielonym Żoliborzu w bloku z 1973 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 przy ul. Jasnodworskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Sypialni Kuchni Łazienki Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł46,47 m² 3 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku po termomodernizacji Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł631 m² 109,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,31 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł661 m² 497,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 661 m z domkiem skandynawskim w wysokim standardzie - Cieszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,26 m² 10 902,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 29,26 mkw na 2 piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Fabrycznej w Łodzi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie i w pełni wyposażone. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

188 764 zł2 302 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 2302 m - Jankowa, gm. Cieszków, pow. milicki ? Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 2302 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy wsi.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 154 m² 194,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 11,5 ara (1154 m2). Działka znajduje się 15 km od Wrocławia w urokliwej i spokojnej miejscowości Nowosielce. Nowosielce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł350 m² 1 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości położonej w malowniczym Nowym Warpnie, w województwie zachodniopomorskim. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 560 zł104,02 m² 7 032,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom od dewelopera! Bez prowizji i bez pcc Dodatkowy bonus: rabat 10% od partnerów handlowych na wykończenie wnętrza. Lokalizacja: nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,87 m² 11 700,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,87 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Boruty Spiechowicza. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica "pod Różą" w Brodnicy Kamienica blisko centrum, kamienica składa się z: parter: dwa biura po lewej i prawej stronie z tyłu łazienka z wc, miejsce na magazyn, zaplecze, 1.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 005 m² 94,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka położona wśród pól i terenów leśnych. W sąsiedztwie znajduje się rozproszona zabudowa oraz tereny rolnicze, co zapewnia prywatny i naturalny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122,79 m² 4 063,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy 122,79 m /chełmża 400 m od jeziora/ potencjał turystyczny W fazie startowej Cena: 499 000 zł netto (+ vat 23%) inwestycja W miejsce, które dopiero zaczyna się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja mieszkań w zabudowie bliźniaczej na os. Projektant Rzeszów ul. Pańska. Dostępne jedynie 4 mieszkania! oferta na wyłączność. Opis nieruchomości: - pow. 65,85m2 - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 315 m² 607,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1315 m2 w Owczarni koło milanówka/grodziska Maz. Działka częściowo ogrodzona przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie.