Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

322 000 zł16,95 m² 18 997,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie usytuowane obok Krakowskich Plant przy ul. Krowoderskiej. Na powierzchnię 16,95 m2 nieruchomości, zlokalizowaną w dziedzińcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 €297 m² 7 070,71 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 788 m²

Leach & Lang Property Consultants prezentuje nietuzinkową willę o pow. ok. 297,53 m2 zlokalizowaną na działce o powierzchni 1788 m2 w prestiżowej i spokojnej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł440 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Luksusowa rezydencja z dwoma apartamentami | Luboń k. Poznania | 442 m Na sprzedaż nowoczesna rezydencja o wysokim standardzie, łącząca funkcję komfortowego domu rodzinnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 394 m² 104,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka nr   _2.0024.9/14 )położona w miejscowości Wilków, gmina Dalików, posiadająca decyzję o warunkach zabudowy WZ umożliwiającą budowę nawet dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 109 m² 59,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż Z warunkami zabudowy Łąkie, gmina Lipka Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1109 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Łąkie.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony

Łobez,zachodniopomorskie

700 000 zł700 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 772 m²

Polecamy Państwu nieruchomość zabudowaną budynkami różnego przeznaczenia o łącznej powierzchni około 700 m2 położonej na działce o powierzchni 7772 m2 w okolicach Łobza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł116 m² 11 629,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesne osiedle w zielonym sercu Wawra "kup Bez Prowizji" Na sprzedania 5 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej od 116 m do 187 m , zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

138 500 zł1 385 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odpoczniesz od zgiełku miasta, a poranki przywitają Cię widokiem na zielone wzgórze i śpiewem ptaków? Ta działka we Mstowie przy ul. Wolności spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł817 m² 206,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro ajon Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Stara Wieś położoną przy ul. Ogrodowej. Stara Wieś miejscowość w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

59 zł/m²434 m² 25 606 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia nowy moduł biurowy o pow. 434 mkw w komfortowym biurowcu znajdujący się w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł168,87 m² 3 256,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy w nowo powstającej inwestycji w stanie surowym otwartym zlokalizowane w Goszycach mieszczących się w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,50 m² 4 784 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Kupno bez usługi pośrednictwa. Mysłowice, stawowa 27 Piętro 10/10 Duży balkon z pięknym widokiem Do centrum 2 km Kuchnia po remoncie w 2022- gwarancja 25 lat na meble Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,26 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Jeleniogórska, 2 niezależne pokoje, miejsce w hali garażowej, winda Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji - w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł15 762 m² 60,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 15762 m2 położona wśród terenów rolnych oraz zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość nie jest objęta mpzp. Media: prąd, woda miejska. Cicha spokojna okolica. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

998 800 zł435 m² 2 296,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek o pow. 435m2 przy ul. Leonów, gm. Niemce na działce o pow. 3398m2 z gotowym projektem do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł38,48 m² 15 826,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na terenach nadodrzańskich. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 615 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Skolin, w gminie Wielkie Oczy, powiat lubaczowski zaledwie 3 minuty od Wielkich Oczu, 20 km od Lubaczowa, 40 km od Jarosławia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł1 988 m² 1 710,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

127 925 zł1 075 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ze ścianą lasu - Władysławowo! Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 1075m 2. Działka płaska, prostokątna. Na chwilę obecną istnieje możliwość wyboru działki,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł128,55 m² 6 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję: segment lewy - dostępny. Segment prawy - sprzedany. Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł949 m² 119,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

- nieruchomość położona w Starym Adamowie (gm. Aleksandrów Łódzki), w cichej okolicy, z dogodnym i szybkim dojazdem do Łodzi (15 minut samochodem) - Działka o powierzchni 949.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** W podwyższonym standardzie *** *** W pełni wyposażony *** *** 2 łazienki +siłownia *** Oferujemy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w budynku mieszkalnym na os.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł82,53 m² 7 621,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 82,53 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 594 m2, w cichej i zielonej części centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Otwock Śródborów - duża, atrakcyjna działka do sprzedaży. Dla terenu obowiązuje: uchwała nr LI/538/21 z 2021-09-28 w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod nazwą.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,11 m² 13 337,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gronity,warmińsko-mazurskie

198 330 zł1 201 m² 165,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 51/8 Obręb 4 Gronity o pow. 1201 m2, w Gronitach koło Olsztyna. Nieruchomość w obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł30 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowe studio w nowym apartamentowcu w centrum miasta; pokój 17m2 z widnym aneksem kuchennym 5,5m2, loggia, łazienka 3,8m2 wyposażona w kabinę, umywalkę, wc, przedpokój 4,0m2.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł1 944 m² 4 063,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Teren przemysłowy z halami magazynowo - produkcyjnymi, zapleczem biurowym i socjalnym oraz obszernym placem składowym. Hale produkcyjne z dostępem do światła dziennego, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł167,07 m² 5 925,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nowoczesny, wolnostojący dom w stanie deweloperskim - 167 m , działka 846 m Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 167,07 m (powierzchnia użytkowa bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 000 zł29,10 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Kawalerka 29,1 m | 291 000 zł | Środa Śląska | 25 min pociągiem do stacji Wrocław Główny Oficjalny Dział Sprzedaży: new Place Nieruchomości, ul. Kosmonautów 222b, 54-042 Wrocław atuty oferty.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł62,10 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna inwestycja! Idealne pod wynajem! Optymalne pierwsze piętro!mieszkanie W karpaczu!cena 330000zł! Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w centrum Karpacza. Jest to mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 366 900 zł9 063 m² 150,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek, w którego skład wchodzą 4 działki gruntu o łącznej pow. 9063 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji paliw, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł57,64 m² 7 199,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Idealna lokalizacja, w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy - cała infrastruktura Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 54m2 znajdujące się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł162,70 m² 2 452,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa przestrzeń w sercu Świdnicy 162,7 m w zabytkowej kamienicy przy Rynku. Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, prestiżowym adresem i realnym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł230 m² 6 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Opis Lokalizacji: nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Zabrodzie, położonej w cichej i spokojnej okolicy pod Ostrołęką, w województwie mazowieckim. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł136,30 m² 5 062,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej luzino, ul. Robakowska Możliwy zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia! dom Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

473 057 zł47,20 m² 10 022,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 47,20 m2 położone na I piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²120 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal usługowo-handlowy o powierzchni 120 m2 do wynajęcia w Radomyślu Wielkim położony na I piętrze.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

22 150 000 zł443,44 m² 49 950,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English Version Below Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 443,44 m z dużymi oknami i wejściem od strony kompleksu Bohema. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m w prestiżowej inwestycji " Podgórze Park Hill" przy ul. Jana Zamoyskiego. Lokalizacja Inwestycja jest z lokalizowana na Starym.