Nieruchomości

239 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul.Biskupia. Lokal mieszkaniowy położony na parterze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 560 zł55,24 m² 16 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkania z Garażem ulica Szarotki w Krakowie zapraszamy do zapoznania się z oferta nowoczesnych, komfotrtowych mieszkań położonych przy ulicy Szarotki w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

55,91 zł/m²220 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia lokal o pow. 220 m2 usytuowany w Łomiankach. Dobra lokalizacja. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal w stanie do wykończenia;.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Prezentujemy Państwu nowy budynek w Kup, położony około 20 minut od Opola. Budynek piętrowy w stanie surowym zamkniętym, mieści się na 2, 7h terenie z trzema prywatnymi stawami,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,73 m² 6 998,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 62,73m2, na dobrze rozwiniętym osiedlu. Opis nieruchomości: to przestronne i funkcjonalne mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecamy Państwu komfortowy, przestronny dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku z zagospodarowanym oraz przestronnym ogrodem. Powierzchnia całkowita domu wynosi 250m2;.

Szczegóły ogłoszenia

264 220 zł1 201 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atuty: - cicha i spokojna okolica; - media obok działki; - płaski teren; - w sąsiedztwie domy jednorodzinne; - 10 działek do wyboru. Lokalizacja: działki położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 252 zł105,95 m² 8 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej | 106 m | Ogród + taras | 3 niezależne strefy Opiekun oferty: daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł39,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł72 m² 2 486,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie spokojny, słoneczny poranek Siadasz na tarasie z filiżanką kawy, cisza, śpiew ptaków i zieleń wokół. Bez hałasu, bez spalin tylko Twój własny kawałek przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

409 950 zł28 m² 14 641,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki. Mieszkanie powierzchnia: 28m liczba pokoi: 2 piętro: 2 Lokalizacja: krzyki to jedna z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł1 420 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1420 m2 (nr 1) w mpzp oznaczona jako 52 mnu, tereny mieszkaniowo-usługowe - maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej i usługowej - 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,50 m² 6 846,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu III przy ul. Kiepury. Bardzo dobra lokalizacja, z bliskim dostępem do przychodni, komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł294,50 m² 16 638,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Luksusowy dom w rytmie świadomego designu W jednej z najbardziej pożądanych części Złotna, powstał dom, który redefiniuje pojęcie luksusu. To architektura, w której design.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł135,69 m² 26 457,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy nigdy niezamieszkały, przestronny, klimatyzowany, elegancko zaprojektowany i wykończony w wysokim standardzie apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

60,92 zł/m²32,83 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Solida nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia idealny na salon fryzjerski. Przygotowany do wejścia i wyposażony w niewielką recepcje oraz 3 stanowiska fryzjerskie + 1 myjka. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - korzystaj z tej wyjątkowej okazji! Dodatkowo oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, które ułatwi Ci sfinalizowanie zakupu na.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł882 m² 470,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki o pow 882 m2, znajdującej się przy Ul. Gryczanej w Oleśnicy , obręb Lucień. *Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy* marzysz o swoim domu * to.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł520 m² 8 557,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 200 m²

Rezydencja w Bydlinie, to nietuzinkowa nieruchomość położona w odległości 9 km od uzdrowiska Ustka - `z piękną, szeroką plażą nad Bałtykiem i 9 km od Słupska - miasta na prawach.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 629 zł108,07 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 046 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł63,36 m² 18 623,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Przeworska, warszawa, praga-Południe (grochów) najważniejsze informacje: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 60,30 m - Piętro: 4 z 6 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 3 działek położoną w miejscowości Kotowice, gmina Żarki, powiat myszkowski, woj. Śląskie. Zabudowa: stodoła murowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70m2 na nowym osiedlu przy ul. Murowanej. Lokal składa się z otwartej kuchni wraz z salonem, sypialni oraz pokoju do adaptacji. Otwarta kuchnia na salon.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł100 m² 7 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 033 m²

Przedstawiamy unikalny dom letniskowy nad jeziorem Mikorowskim z własnym pomostem i linią brzegową. Zanurz się błogim spokoju i harmonii natury w miejscowości Mikorowo gm. Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł864 m² 4 050,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:522 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty rewelacyjna lokalizacja 100 metrów od plaży I morza! centrum jastrzębiej góry nadmorski całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 900 zł430 m² 4 767,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Poszukujesz przestronnego domu w mieście z indywidualnie zaprojektowanym ogrodem, w którym znajdziesz miejsce na relaks po pracy ? Cenisz sobie lokalizację w której masz wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stefanowo - ul. Powszechna - zapraszamy - świetne miejsce do życia, wygodne połączenie z Warszawą czy Piasecznem i samochodem i kilkoma autobusami. Ceny domów rozpoczynają się od.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł13 900 m² 118,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1 ha 39 arów położona jest w Bielsku- białej na skrzyżowaniu ulicy Barkowskiej i Dusznickiej. Działka ma symetryczny kształt zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł103,12 m² 20 354,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Z lat 30. Ochota, filtry | 103 m Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 30., położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38 158 m² 12,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedania działkę rolno-siedliskowa w Cedrach Małych o powierzchni 38000m2 ,blisko kanału piaskowego. Do działki dojazd z dwóch stron zjazdy z S7,spokojna cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 €470 m² 7 446,81 €/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Luksusowy lokal usługowy w centrum Wrocławia english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy unikalny lokal usługowy o powierzchni 460 m w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²19,86 m² 794 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 11, dębica Powierzchnia użytkowa: 19,86 m Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 1436 o pow. 2 263 m Cena: 50 zł/ m + vat Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł63,10 m² 3 803,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone na parterze w 2-piętrowym bloku w miejscowości Górnica, w gminie Wałcz. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49 m² 16 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 49 m2, znajdujący się w Dziwnowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

189 405 zł4 209 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 4209 m w okolicach Wodzierad, pow. łaski z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego Do sprzedaży działka pod zabudowę mieszkaniową i letniskową.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 380 m² 163,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13,8ar w miejscowości Sułków pod Wieliczką. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 14,5 ar w cenie 250.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł99 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni 99m2, zlokalizowany w miejscowości Nowe Worowo, w gminie Złocieniec. Miejscowość Nowe Worowo położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 300 m² 207,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na Śnieżne Kotły (karkonosze) oraz zamek Chojnik Działka o pow. 1300 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna dostępne media przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł61 m² 12 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc, mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji. Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60,68 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 48m2,składającego się z 2 kawalerek i 1 mieszkania 2 pokojowego na Wildzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 €3 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0 % prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowy magazyn klasy A. Lokalizacja parku logistycznego w pobliżu autostrady A4 oraz Portu Lotniczego.