Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

590 000 zł51 m² 11 568,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem I widokiem na zieleń. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Gdańska, z bardzo dobrym dojazdem do centrum oraz pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty Biura Nieruchomości imperium jest budynek wolnostojący położony w Siennej (gmina Gródek nad Dunajcem). Nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym dzieli się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

220 000 zł1 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam działkę budowlaną zlokalizowaną w Gurówku (gmina Niechanowo, powiat gnieźnieński). Nieruchomość położona jest na spokojnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261 m² 3 061,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o domu, który łączy spokój natury z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową willę z 2014 roku w Bierzwniku, położoną zaledwie spacer od jeziora. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! vip! Przedstawiam ofertę wynajmu apartamentu w Katowicach vis a vis Galerii Katowickiej. Lokal o powierzchni ok 200m2 składa się z: - duże przedpokoju - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 3000 m2 (lub 3 działki x 1000 m2) na Wybrzeżu w rejonie Ustki i Rowów, machowinko z dojazdem na plażę ok. 2,3 km przez Poddąbie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł447 m² 6 709,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Bardzo ciekawa oferta/ świetna lokalizacja wysoki standard wykończenia! zakup na firmę cena netto 2 999 000 zł klient idealna nieruchomość pod siedzibę firmy / bardzo duże możliwości użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 553 zł35,97 m² 12 831,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

901 260 zł5 007 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena: zieleniec ostatnia działka, 50 arów, możliwość budowy pensjonatu/hotelu lub domu/domków. Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju);.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

391 402 zł6 131 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 500 zł40,23 m² 9 284,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,23 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 915 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nad rzeką Rawką Nowe Kęszyce, gm. Bolimów Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 3915 m (obwód działki 371 m), położona w malowniczej miejscowości Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m , położone w cichej i spokojnej okolicy na Pradze-Południe, przy ul. Osowskiej. Mieszkanie jest jasne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł8 250 m² 48,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową o pow.0,8250ha położona w miejscowości Pokój. Marzysz, żeby zamieszkać w cichej spokojnej okolicy otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 127 m² 3 726,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt handlowy skladajacy się z 3 samodzielnych lokali : a) na parterze ,b) I piętrze, c) pomieszczeń w piwnicy Zlokalizowany w ścisłym centrum handlowym miasta. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł63,40 m² 7 555,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o pow. około 63 m2 na I piętrze w kamienicy - dzielnica śródmieście/centrum - w którego skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł16 m² 2 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, sprzedam miejsce parkingowe nr 5 w nowoczesnym garażu podziemnym przyul. Gilewskiego 10 w Siemiatyczach. Najważniejsze informacje: - własność - akt notarialny ( zalożona księga.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53 m² 15 075 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy samym wejściu do Puszczy Niepołomickiej, w miejscu, gdzie natura staje się codziennością, a komfort idzie w parze.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł462 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzydlów, położoną w pobliżu szkoły oraz osiedla bloków, w otoczeniu innych działek zabudowanych domkami rekreacyjnymi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 500 m² 37,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 45 arów, położona w miejscowości Białobrzegi. Nieruchomość ma płaskie ukształtowanie terenu i posiada wydane warunki zabudowy na dwa domy.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł6 288 m² 79,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, a może terenu, który wygeneruje wysoki zwrot z inwestycji? Prezentujemy nieruchomość o ogromnym potencjale w sercu rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,35 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie na wynajem o powierzchni ponad 38 m2 z przynależną piwnicą oraz ogromnym strychem przy ulicy Le Ronda w Katowicach. Mieszkanie - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

179 600 zł1 796 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka Z prywatnym lasem | 30 min od Krakowa Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 1796 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy Siepraw- powiat Myślenicki.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Szukasz dużej nieruchomości, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Ta oferta przy ul. Świerkowej zasługuje na uwagę. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 300 m² 47,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się działka o numerze 966, położona w malowniczej okolicy Woli Rafałowskiej, zaledwie 15 km od centrum Rzeszowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 przeznaczona pod budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych do 150 m2 - wydane warunki zabudowy. Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze budynku, przy ulicy Barwinek w Kielcach. Na powierzchnię 48 m2 składa się: salon z wyjściem na balkon, sypialnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 543 m² 193,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Taka oferta - tylko w Platinum House! Oferuję do sprzedaży działkę położoną w Świdnicy. Działka o powierzchni 1543 m2 położona w Świdnicy. Teren działki porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł191 m² 13 350,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 206 m²

Ekskluzywny dom w sercu Puszczy Niepołomickiej Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży parterowego domu wykonanego w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy z dogodnym dostępem do infrastruktury? Mamy idealną propozycję! lokalizacja: oborniki, osiedle Leśne (blok przy ścianie lasu).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 644 zł33 m² 10 292,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł265 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu jasny i przestronny apartament na sprzedaż , położony przy ulicy Lewakowskiego na osiedlu Krakowska Południe. Nieruchomość o powierzchni 256m2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 750 zł88,90 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością przedstawiamy naszą najnowszą inwestycję - Apartamenty Szelonka. To miejsce, gdzie nowoczesność i komfort spotykają się z naturą. Apartamenty zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł57,96 m² 12 767,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam do zaoferowania Państwu jasne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Położone jest ono na ostatnim piętrze w 6-piętrowym bloku z windą przy ul. Onyksowej w dzielnicy Węglin Południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 459 zł65,57 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45,44 m² 11 510,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi kompletnie umeblowany i wyposażony lokal mieszkalny wraz z komórką lokatorską zlokalizowany w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36,50 m² 11 232,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego przy ul. Jerzego 4 w Kołobrzegu jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48,55 m² 5 355,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,55 m2, położone na XI piętrze w wieżowcu w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego ( w okolicach Mc Donald's. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80,70 m² 4 035 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia Pasaż, al. Nmp 12 Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 80,7 m , położony na parterze budynku handlowo-usługowego w Pasażu przy Al. Nmp 12. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł25 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży garaż w kruszynie przy ul. Klonowej szczegóły oferty: - powierzchnia garażu 25m2 - drzwi jednoskrzydłowe uchylne - dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł130,70 m² 6 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo Ładna Bryła Budynku - 1/2 Bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej,.