Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 900 zł93,05 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł30,73 m² 20 794,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal użytkowy W reprezentacyjnej kamienicy na starym mieście Frontowa witryna | Doskonała ekspozycja | Idealny pod gastronomię lub usługi | Pewna inwestycja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 441 020 zł137,24 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł43 m² 2 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gmina Jaworzyna Śląska- kawalerka na parterze Lokalizacja: cicha i spokojna wioska w Gminie Jaworzyna Śląska- do Jaworzyny czy Żarowa około 5km. Mieszkanie w budynku kilkurodzinnym- jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł83,07 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Józefińska 31 | 2-poziomowy apartament | Widok na Katedrę | Design z "M jak Mieszkanie" Szukasz prestiżu porównywalnego z ul. Nadwiślańską, ale cenisz autentyczność i kameralność.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł697 m² 258,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,97 ara znajdującą się w Centrum Tarnowa w rejonie ul. Obywatelskiej. Działka płaska z dostępem do drogi asfaltowej. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł417,63 m² 2 993,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż stylowa i przestronna kamienica z 1934 roku położona przy ul. Parkowej we Wrześni! Znakomita lokalizacja - 1 km do Rynku, niespełna 10 min. spacerem do kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lipiny,podkarpackie

529 000 zł230,10 m² 2 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu nowoczesny parterowy dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem wg. projektu karol II (dobre domy Flak & Abramowicz) w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł600 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod dom blisko Zakopanego? Marzysz o ciszy, przestrzeni i naturze w zasięgu ręki? Mamy coś idealnego właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grębocin

Grębocin,kujawsko-pomorskie

1 140 000 zł6 749 m² 168,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z mpzp 6749 m2 w Grębocinie pod usługi komercyjne nieuciążliwe! Działka o powierzchni 6749 m2 położona w Grębocinie, objęta mpzp 064 u10/mn. Przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł2 263 m² 1 281,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne pod kameralne osiedle - 2263 m , pełna koncepcja zabudowy! Jana Soplicy, 4 km od Trasy Toruńskiej Na sprzedaż atrakcyjny, zwarty kompleks działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł280 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom - niepowtarzalna lokalizacja | zieleń, natura I cisza. A przy tym bliskość do centrum warszawy Luksusowy dom w Zalesiu Dolnym, który jest synonimem dobrego smaku i wygody - ogrom.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł305 m² 6 885 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:593 m²

Budynek usługowy z 2015roku, pełna własność, plan zagospodarowania przewiduje działalność handlową, usługową, gastronomii i turystyki, instytucje finansowe oraz dopuszczalne mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 900 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferowane są dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 49 arów, położone w miejscowości Majdan Sieniawski, gmina Adamówka, powiat przeworski. Numery ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 372 zł98,02 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul. Pięknej 19.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40,75 m² 6 355,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy ofertę dużej kawalerki przy ulicy Pilata w centrum miasta Oświęcim. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 40,75 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,63 m² 14 725,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,63 m , zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł380 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Willa na wynajem prestiżowy adres na Starym Żoliborzu Powierzchnia 380 m | Możliwość podziału na piętra | Idealna na biuro lub usługi. Na wynajem wyjątkowa nieruchomość w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł2 232 m² 286,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna, uporządkowana działka w bezpiecznym, rozwijającym się otoczeniu domów jednorodzinnych. Dużo prywatności, szybki dojazd do Rzeszowa i pełne uzbrojenie idealna baza pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł774 m² 710,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek gospodarczy Z dużą działką możliwość przekształcenia budynku na usługowo-mieszkaniowy cena: 550 000 zł powierzchnia zabudowy budynku: 774 m2 powierzchnia działki: 5203 m2.

Szczegóły ogłoszenia

530 670 zł2 527 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka , widokowa, w otoczeniu terenów zielonych i nowej zabudowy jednorodzinnej w luźnej zabudowie. Działka położona w miejscowości Góra Siewierska. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

9 720 zł7 477 m² 1,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o powierzchni 7477 m mieszczący się w Mierzęcinie, woj lubuskie. Czynsz najmu 9720 zł netto/m-c, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

agencyjnej! Mam do zaoferowania dom wolnostojący położony w Mysłowicach przy ul. Łokietka o powierzchni 200m usadowiony na działce budowlanej o powierzchni 545 m . Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł155,79 m² 5 128,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

Przestrzeń, spokój i centrum Twój idealny dom w Nowym Sączu Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, dwupoziomowym mieszkaniem o powierzchni 155 m z ogrodem ~300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 489 m² 153,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse lokalizacja: działka położona w Borkowie, gmina Żukowo, powiat kartuski. Działka o powierzchni 1489 m2 o urozmaiconej rzeźbie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Biała

Biała,łódzkie

2 880 zł240 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę wynajmu hali o pow. od 240 m2 do 1.200 m2 w pobliżu miejscowości Biała w gminie Zgierz Część.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie na wynajem nowoczesne i eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem zlokalizowane na pierwszym piętrze na nowo wybudowanym osiedlu Spółdzielni Kopernik. Nowi Najemcy tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 494 m² 233,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w cichej i zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł62 m² 8 790,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy Premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 000 zł46,29 m² 23 504 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m , położone w prestiżowej części Wilanowa, przy ul. Herbu Korczak. Nieruchomość znajduje się na eleganckim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł160 m² 12 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Na sprzedaż dom z płazów w miejscowości Szaflary o pow. 160 m2 położony na działce o pow. 464 m2. Nieruchomość ogrodzona z bardzo dużym tarasem z którego rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł130 m² 3 530,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,95 m zlokalizowane w Żarach przy Alei Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia klimatycznego mieszkania w samym centrum miasta, przy ulicy Wileńskiej w bezpośrednim sąsiedztwie ulic Śniadeckich i Gdańskiej. To doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,24 m² 6 318,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 36,24 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

8 326 zł555,10 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Hala na wynajem - piła | powierzchnia 555,1m Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynowa o łącznej powierzchni 555,1 m , zlokalizowaną w przemysłowej części Piły.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

88,89 zł/m²90 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy - idealny na kancelarię lub siedzibę firmy. Na wynajem przestronny, funkcjonalny lokal o powierzchni 90 m , zlokalizowany w prestiżowym budynku o grubych murach.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł1 616 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to ta oferta jest dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki budowlane w m. Ruda gm. Miłki pow. Giżycki. Działki objęte są.

Szczegóły ogłoszenia

571 200 zł47,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 155 000 zł100 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Blue Real Estate ma okazję zaprezentować zjawiskowy apartament znajdujący się w urokliwej dzielnicy Szczecina - Gumieńce. Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej 100m2., mieści.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł97 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. Piętro domu. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

9 997 zł769 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum teren przemysłowy Proponuje do wynajęcia dwie hale o łącznej powierzchni 769m 2 położone nieopodal Centrum. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń hal 264m 2.