Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

87 000 zł1 000 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna płaska działka w Niedarach gmina Drwinia. Cofnięta od drogi głównej, znajduje się przy drodze szutrowej. W sąsiedztwie powstaje nowy dom, zabudowa jednorodzinna. Dostęp do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł194,90 m² 5 643,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w Międzyrzeczu Dolnym w województwie śląskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł57,84 m² 20 660,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

idealne mieszkanie na inwestycję pod najem krótkoterminowy. W sercu Starego Miasta. Brak opłat z tytułu podatku od nieruchomości - wyłączona strefa pod konserwatorem zabytków. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 50 m po remoncie 1. piętro, centrum Tarnowa! Do wynajęcia komfortowy, świeżo wyremontowany lokal mieszkalny o powierzchni 50 m, położony na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

295 220 zł1 018 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną zgodnie z uchwalonym mpzp usytuowana w Rekowie Górnym przy drodze prowadzącej na Półwysep Helski (droga krajowa nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł318 m² 4 402,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w Mirkowie. Oferujemy niepowtarzalną nieruchomość w stylu pałacowym, wyróżniającą się ręcznie wykonaną sztukaterią autorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 070 zł39,90 m² 10 302,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 182 m² 261,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Nieruchomość o powierzchni 1182 m2, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz działek przeznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 873 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o pow. 4873 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb pisarzowa. Działka nie jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł156,27 m² 6 392,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:699 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z roku 2007 w Czarnym Młynie 5 km od Jastrzębiej Góry. Nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 156,27 m2 ogrzewany Pompą ciepła | Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł237 m² 5 168,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:482 m²

Zapraszam na dzień otwarty w sobotę 9 maja między 13:00 a 17:00 po wcześniejszym umówieniu wizyty. Na sprzedaż funkcjonalny, duży dom typu bliźniak z ogrodem w Smochowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł313 m² 3 670,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Dom w zabudowie kamienicznej! Nieruchomość, którą polecam znajduje się w miejscowości Leszczyniec, w powiecie kamiennogórskim, geodezyjnie oznaczona jako dz. 107. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł265 m² 6 373,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż duży dom, idealny dla rodzin z dziećmi oczekujących spokojnej i bezpiecznej okolicy, z dobrym dojazdem do Warszawy. Dom będzie również świetnym wyborem dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

4 302 800 zł21 514 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 21514 m.kw. w pobliżu autostrady. działka w kształcie prostokąta , dojazd drogą asfaltową. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł76,50 m² 7 176,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie na IV piętrze na Pomorzanach. Nieruchomość o powierzchni 76 m 2 (po podłodze 98 m 2 ) przy ulicy Grudziądzkiej, przy samym parku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł10 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1,05 ha położona w miejscowości Kocerany. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę jednorodzinną i letniskową. Możliwy podział na działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 570 zł75,73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4-pokojowy apartament w Rącznej o powierzchni 75.73 m2 z ogrodem 39 m2. Apartament mieści się na kameralnym osiedlu 12 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33,22 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Oświecenia w Krakowie. Lokalizacja I budynek Mieszkanie położone jest na osiedlu Oświecenia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 999 zł148,40 m² 4 986,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Stęszewie - idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, który zapewni komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł31,40 m² 6 050,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! lokal na sprzedaż O pow. 31,4 M2, parter, lubań ul. Słowackiego! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 31.4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 680 zł34,24 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kobieli 4 to luksusowa zielona enklawa zlokalizowana w malowniczym gdańskim Brzeźnie. W tym miejscu relaks i komfort stanową nieodłączną część dnia, a bliskość plaży.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł260 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Dom na sprzedaż w górach, w jednej z najpiękniejszych wsi w Istebnej (istebna 1036 jak na mapce), która zachwyca kulturą, naturą i autentycznością. Dom w którym możesz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy nad jeziorem, 30 m linii brzegowej - Pojezierze Drawskie 0% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa pokrywa tylko Sprzedający lokalizacja Wyjątkowo położona.

Szczegóły ogłoszenia

28,69 zł/m²52,28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Terespolu przy ul. Janowskiej 23. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł430 m² 383,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Budynek gosp. z poddaszem o pow. 430 m2, na ogrodzonej 23 arowej działce w miejscowości Biestrzykowice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł145 m² 3 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Rezerwacja oferty Cisza, przestrzeń i sielskie otoczenie - dom w Rudach - zapraszamy na prezentację. Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży nieruchomości o powierzchni 1730.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł46,48 m² 12 521,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,31 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Edwarda Szymańskiego w Krakowie. Mieszkanie w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal położony na parterze - wejście bezpośrednio z ulicy! Na powierzchnię lokalu składają się dwie sale główne, pomieszczenie socjalne, toalety oraz korytarz. Do lokalu jest osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł42,70 m² 4 192,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na Starym Zdroju przy ulicy Bardowskiego. Spokojne miejsce, blisko do Szczawna-Zdroju, w około dużo zieleni i las. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 839 m² 516,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana