Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 90 m idealny na biuro, pracownię lub gabinet Lokalizacja: bydgoszcz - Śródmieście, ul. Świętej Trójcy Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**inwestycja w trakcie realizacji ** Do sprzedania nowe mieszkanie wybudowane przez dewelopera w mieście w doskonałej lokalizacji. Dojazd do nieruchomość odbywa się drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł8 967 m² 53,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu płaską działkę budowlano-rolną o powierzchni 8967m 2 w Pielgrzymowicach. W mpzp ok 2600m2 to działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, ok. 5700 to.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł83,60 m² 4 413,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Dom z ogromnym potencjałem na dużej działce Bogucin k. Lublina Szukasz miejsca, które będziesz mógł zaaranżować dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś? Marzysz o własnym domu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł56,50 m² 3 893,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w miejscowości Arcugowo (woj. wielkopolskie, gmina Niechanowo), usytuowany w budynku wielorodzinnym, parterowym, składającym się z 4 lokali. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne studio przy ulicy Kwiatkowskiego o powierzchni 38 m2. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Doły 10 min pieszo do asp | kawalerka 26 m 249 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w Łodzi idealna zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł780 m² 0,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Wyrusz w podróż do wiejskiego spokoju z zachęcającą ofertą biura nieruchomości Mały Domek - dużego gospodarstwa w Czernicy. Obecnie użytkowana nieruchomość mieści trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł600 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 588 m²

Działka usługowa 3 588 m budynki, pełne media, magazyn z biurem Na sprzedaż działka komercyjna 3 588 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania (symbol P,U) pod zabudowę produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 691 m² 177,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Suraż, woj. podlaskie. Suraż to jedno z najmniejszych miast w Polsce. Położone w Dolinie Górnej Narwi, nad Narwią, przy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 405 m² 41,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy zagrodowej pod budowę domu wolnostojącego z garażem i budynkami gospodarczymi o powierzchni 3405 m2 w Bukowinie, gmina Cewice,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal dostępny od 1 czerwca. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 29 m2 na parterze w wieżowcu na Widzewie-Wschodzie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł78,89 m² 9 975,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Oferta dotyczy sprzedaży środkowego domu nr II - w zabudowie szeregowej. Dostępny jest już tylko jeden Ważne terminy: - wydane pozwolenie na budowę. - początek prac budowlanych listopad 2025. -.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł740 m² 448,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 740 m to idealne miejsce na realizację marzeń o własnym domu. Położona w malowniczej miejscowości Wilkszyn, stanowi część nowo powstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 118m2. Nieruchomość przepięknie usytuowana w zaciszu z jednocześnie bliskim dostępem do niezbędnej infrastruktury tj. market,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł116 m² 5 078 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 116m2 ( w tym garaż 16,6 m2), zlokalizowane na kameralnym, spokojnym osiedlu w Pszennie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł250 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Oława bardzo dobra lokalizacja dwadzieścia pięć km od Wrocławia ,szybkie połączenia pks ,pkp nowy przystanek Oława Zachodnia otwarty 2026r .Miasto rozwijające si e posiada ponad 35 tys.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 164 m² 342,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji kupując, nie płacisz prowizji! Oferuję na sprzedaż niesamowicie widokowe działki położone w Brennej przy ulicy Żory, o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

917 363 zł71,95 m² 12 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kontakt i prezentacja: katarzyna Trębacz - tel.   Oferta bez prowizji! Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł470 m² 4 891,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż Willa w Kaniach, 550 m od stacji wkd. Dookoła domy wolno stojące, niska zabudowa, tereny spacerowe. Działka 1100 m 2, wszystkie media miejskie + studnia do podlewania ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Krzemienica,podkarpackie

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia halę produkcyjno- magazynowo - usługową o łącznej pow. 4000 m2. Hala to wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,90 m² 18 943,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu nowe (2023 r) 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu ,nowe Miasto Różanka" w apartamentowcu przy ul. Młynarskiej, który został odrestaurowany dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

112,36 zł/m²89 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

doskonały, nowy, narożny lokal 89m z dużymi witrynami i wejściem od ulicy Prystora blisko al Jerozolimskie. Dostępny od października 2026. W ciągu lokali Żabka i sieciowa.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł2 096 m² 150,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Pomlewie, woj. pomorskie Na sprzedaż działka budowlana o numerze 116/59 o powierzchni 2096 m z wydanym pozwoleniem na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł36,40 m² 20 027,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Nowe mieszkanie 2 pokojowe z pełnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

42,73 zł/m²117 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Immo House poleca na wynajem nowoczesny lokal 117 m na Wildzie ul. Św. Czesława 7 Opis lokalu Znajduje się w budynku Apartamenty Wildeckie (rok budowy 2010) przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 524 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działkę nr 215/4 o pow. 1524m2. Na działki w tym kompleksie została wydana decyzja o warunkach zabudowy na 4 budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę lokal mieszkalny o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Kazimierza Dzięcielskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajdują się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł171,20 m² 3 913,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 171,20 m , z użytkowym poddaszem, położony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł46,50 m² 17 635 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament znajdujący się na parterze 3-piętrowej kamienicy z 1940 roku. - mieszkanie do remontu generalnego - bliskość ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł864 m² 949,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w pożądanej nadmorskiej lokalizacji Władysławowo. Atuty Nieruchomości: * Teren objęty mpzp, daje możliwości zakupu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

629 000 zł62,04 m² 10 138,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,04 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,23 m² 68,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,23 m2, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 2016 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł54,74 m² 6 393,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,74 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rudy Śląskiej - na Halembie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 579 m² 32,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 25 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne siedliskowe Popędzyna gm. Szczurowa, powiat brzeski Wymiary działki: szerokość od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 854 600 zł18 546 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz rozległego, doskonale skomunikowanego gruntu pod budowę centrum logistycznego, hali produkcyjnej lub wielkopowierzchniowego obiektu komercyjnego? Ta oferta to ponad 1,8 hektara czystego potencjału.

Szczegóły ogłoszenia

116 280 zł1 368 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bory tucholskie spokojna wieś Wojtal, nad rzeką Wdą, w gminie Czersk na styku Kaszub i Borów Tucholskich otulona połaciami lasów. Nie lada atrakcją są kręgi kamienne w Odrach, oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł2 561 m² 30,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urzekające miejsce na Roztoczu! Kameralna działka 0,25 ha - idealna pod dom lub letnisko Średniówka, gm. Goraj, roztocze Zachodnie Odkryj unikatową lokalizację! Działka położona w niewielkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł96,62 m² 8 021,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony przy ul. Modrzewiowej - Drzonków w Zielonej Górze, na kameralnym i spokojnym, zamkniętym osiedlu. *oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł6 500 m² 18,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji- najemca nie płaci prowizji biura! Gliwice ul. Eiffel'a 6500 m2 | 6200 m2 hali magazynowej, 300 m2 powierzchni biurowej i socjalnej Koszty: czynsz 121 000 zł/miesiąc + opłata.