Nieruchomości

238 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

699 000 zł196 m² 3 566,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Szukasz domu, który wyróżnia się nowoczesną, minimalistyczną bryłą oraz położeniem w spokojnym, uporządkowanym otoczeniu? Ta oferta spełni oczekiwania osób ceniących estetykę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mazowsze,kujawsko-pomorskie

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż w centrum Mazowsza gm. Czernikowo Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach Dom o pow. użytkowej 90 m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Mazowsze gm. Czernikowo.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Niedrogi dom wolnostojący na okazałej działce zaledwie 150 m od granic Opola. Zachęcamy do zapoznania się z interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł300 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Westate Katowice zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni 300 m , położonego w niezwykle malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 100 m² 52,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks leśnych działek Budowlanych , idealny dla osób szukających dużej, zielonej przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²57 m² 3 705 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 2 pokojowy - 57 m.kw. w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). V piętro Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety plus.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

218 999 zł1 000,10 m² 218,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

okazja! Oborniki Śląskie-pod lasem-Jary-działka budowlana-78/6 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1000m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,32 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł77,01 m² 7 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak tel.   Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od Wrocławia Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

3 144 400 zł15 722 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 25 km od centrum Warszawy cisza, natura i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona zaledwie 25 km od centrum Warszawy. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41,38 m² 17 883,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oryginalne mieszkania 2- pokojowego, w sercu Poznania, położone 3 minuty od Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w pięknej odrestaurowanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł99,20 m² 6 552,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nasprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Gubinie - 99 m Przedstawiamy Państwu przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99,20 m ,usytuowane na trzecim i czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 700 zł147,80 m² 16 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalny lokal położony w sercu prestiżowej dzielnicy Powiśle w Warszawa - miejscu, które łączy miejski styl życia z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 5000 m2. Jedna ogrodzona z domem i starym sadem. Druga niezabudowana. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,73 m² 7 914,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowy, przestronny lokal mieszkalny o pow.: 56,73 mkw. usytuowany na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku (rok budowy ok.: 1980 r) na Julianowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Boleścin,dolnośląskie

1 194 000 zł248,82 m² 4 798,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom wolnostojący położony w Boleścinie ( 5 km od Świdnicy) na działce o powierzchni 19,25 ar. Dom wybudowany 2003 roku. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom jednopiętrowy trzylokalowy o powierzchni 120 m2 położony na ogrodzonej działce o powierzchni 700 m2 w miejscowości Wykroty.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52 m² 12 865,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

NA sprzedaż! 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Ruczaj, ul. Zachodnia 25 Oferuję na sprzedaż doskonale zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie na krakowskim Ruczaju. To świetna okazja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł126,90 m² 12 608,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m każdy Powierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł7 100 m² 281,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę pod lasem blisko Krakowa, w Dąbrowie Szlacheckiej. W miejscowym planie zagospodarowania działka ma przeznaczenie budowlano (mn) rolne. Teren budowlany ma.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54,26 m² 11 057,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie przy parku garaż podziemny dwa miejsca! Komórka lokatorska, wysoki standard, świetna lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 344 000 zł203 m² 6 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Jeśli marzysz o własnym azylu z dala od zgiełku miasta, ten dom spełni Twoje oczekiwania. Położony na zadbanej działce 1000 m , oferuje nie tylko funkcjonalny układ, ale i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł9 017 m² 188,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 9017 m - budynek usługowy, siewierz, przy dk91, blisko lotniska Opis ogłoszenia Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 9017 m , zlokalizowana w Siewierzu,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 002 m² 199,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 197/13 o powierzchni 0,3002 ha (3002 m ), położona w malowniczej części Czernicy Wrocławskiej, z bezpośrednim widokiem na rzekę Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 726 zł73,10 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł20 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku drewnianego, położonego w Piotrkowie Tryb., na terenach ROD STOKROTKA. Na działce o powierzchni 300 m2 znajduje się budynek drewniany - do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 121 110 zł34,98 m² 32 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Studio nad Wisłą mieszkanie : -pokój z aneksem kuchennym, - łazienka, -garderoba - przedpokój ogródek 8 m2 duże panoramiczne okna Ekspozycja wschodnia Budynek 10 piętrowy z 2-poziomowym.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł60 m² 2 616,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 237 m²

Polecamy urokliwe siedlisko w Puszczy Knyszyńskiej , nieopodal malowniczych Wzgórz Sokólskich - w miejscowości Sukowicze. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój, bliski kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Brzesko, ul. Wojska Polskiego | 50 m Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł6 199 m² 903,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w pobliżu Centrum Janki. Doskonała lokalizacja pod prowadzenie działalności gospodarczej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 200 m² 267,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Pierwoszów gm Wisznia Mała Parametry działki Powierzchnia: 1200 m , prostokątny kształt. Media dostępne w drodze: wodaprąd Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53,22 m² 11 086,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność. /shorts/_eopRCCrdhE Na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,22 m (powierzchnia całkowita po podłodze ok. 60 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70m2 w Krakowie. Umowa w formie Najmu okazjonalnego Dostępne: od zaraz Zwierzeta: nie akceptowane Opis: mieszkanie znajduje się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł752 m² 172,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży bardzo ładna działka o powierzchni 752 ara, wymiary 25x30 dojazd drogą asfaltową, ogrodzona z trzech stron. Media: kanalizacja, woda, prąd, gaz, internet światłowodowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł62 000 m² 24,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: ośrodek wypoczynkowo-agroturystyczny I miejscowość Sieczka I 6,2 ha I Ogromny potencjał inwestycyjny Atuty: duży, ogrodzony teren - z możliwością dalszej zabudowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł13 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę rolno-budowlaną o powierzchni 13000 m2, położoną około 8 km od Nowogardu. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową w drogę gruntową. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

15,80 zł/m²500 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy Obiekt Komercyjny w Mikołajowicach! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej działalności gastronomicznej lub biurowej? Prezentujemy na wynajem przestronny i w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł51,90 m² 5 568,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 51,9 m | 1. piętro | Mikołów ul. Żwirki i Wigury Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane w Mikołowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 500 m² 118,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nad morzem, machowinko, 178.000, - PLN Na sprzedaż działka budowlana położona w nadmorskiej miejscowości Machowinko, gmina Ustka. Działka o numerze ewidencyjnym.