Nieruchomości

238 341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 000 zł4 091 m² 19,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 79.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu z dwoma komfortowymi sypialniami oraz miejscem postojowym w hali garażowej, usytuowanego w nowej inwestycji oddanej do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł900 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:344 m²

Kamienica z oficyną w centrum Inowrocławia o powierzchni użytkowej 619,92 m2 (powierzchnia liczona jest bez schodów, korytarzy, piwnic, strychów)., powierzchnia całkowita około 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł108 m² 1 657,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 354 m²

Oferta sprzedaży Siedlisko w Mdzewie gmina Strzegowo powiat mławski województwo mazowieckie Adres: mdzewo 50, gmina Strzegowo, powiat mławski Działka: 2500 m , w pełni ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74 m² 10 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, słoneczne, przestronne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w bliskiej odległości do Rynku. W mieszkaniu jaki i w budynku wymienione wszystkie instalacje- wodna, grzewcza,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł49,40 m² 5 668,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w centrum Giżycka - ul. Kombatantów 6 Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,97 m² 6 088,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Czeladzi przy ulicy Waryńskiego, dzielnica Centrum. Układ funkcjonalny: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 zł/m²160 m² 160 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| uwaga: zwolnienie z czynszu przez okres 12 miesięcy w zamian za samodzielną adaptację lokalu na potrzeby prowadzonej działalności. Do wynajęcia wolny lokal handlowo-usługowy na parterze (w.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł92 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 700 m²

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Środkowe przeurocze 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Emilii Gierczak! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie ze słoneczną wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²144,29 m² 8 657 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł63,50 m² 9 055,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w Legionowie przy ul. Marysieńki 1. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z wielkiej płyty z lat 80., bez windy. Budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo- biurowy o powierzchni ok. 200 m2. Lokal posiada 6 pomieszczeń plus duży hall, dwie łazienki z wc i pomieszczenia socjalne. Na podłodze we wszystkich pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

70 687 190 zł415 807 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne w Strykowie i w Warszewicach. Przedmiotem sprzedaży są działki inwestycyjne położone w Strykowie w pobliżu ul. Targowej. Łączna powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł85 m² 2 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1921

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Do sprzedania mieszkanie willowe w małej miejscowości niedaleko Ziębic. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w willi.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,60 m² 9 435,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 65,6 m , położone na 5. piętrze 8-piętrowego budynku z windą przy ul. Matejki w Świnoujściu. Lokal jest zadbany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 080 zł65,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bartoszyce,warmińsko-mazurskie

719 000 zł272,44 m² 2 639 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, energooszczędny, położony przy prywatnym lesie o pow. 3,45h (istnieje możliwość dokupienia) znajdujący się w granicach Bartoszyc.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, wyposażone M-3 w Rybniku. Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku w Rybniku na ulicy Marokanów.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł9 400 m² 55,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament z 51 m tarasem | Bez pcc | 64,77 m | 3 pokoje | Garaż | Kraków północ Na sprzedaż nowy, idealnie wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł2 367 m² 142,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: modliszów; atrakcyjne położenie w malowniczej wsi, z dogodnym i szybkim dojazdem do Świdnicy (10km) oraz Wałbrzycha (10km). Wspaniałe widoki na pasmo Gór Wałbrzyskich.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 666 m² 84,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Na sprzedaż działka budowlana w Złejwsi Małej przy ulicy Wschodzącego Słońca. Działka o płaskim ukształtowaniu. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom wolnostojący w Świeradowie-Zdroju, położony 700m od centrum/deptaku, 800m od Kolei Gondolowej, 600m od lasu. Dom znajduję się na końcu ślepej, asfaltowej ulicy, na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł65,50 m² 22 748,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Podstawowe zalety: mieszkanie przytulne, ciepłe, z wyjątkowym klimatem, idealnie ciche, jasne, dwustronne, wysokie (ponad 3 m), salon z kominkiem i wyjściem na balkon, po remoncie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56 m² 15 160,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowość! Atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Białołęce - idealne dla rodziny. Mieszkanie jest bardzo zadbane, umeblowane- zostaje większość mebli. Nie wymaga wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, zlokalizowane na 2 piętrze- tuż przy Galerii Świdnickiej. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 594 300 m² 5,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż wyjątkowa nieruchomość leśna O powierzchni 159,43ha Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 159,43 ha, położona w miejscowości Borucza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł98 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe w budynku jednorodzinnym w miejscowości Duczki (powiat wołomiński) przy ul. Poprzecznej. Nieruchomość, w której możesz wygodnie mieszkać z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prawa strona sprzedana Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej okolicy w Jeleńskiej Hucie (woj. pomorskie). Kameralna inwestycja - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł193 m² 4 611,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Atrakcyjna oferta - nowoczesny dom w Ciechocinku Oferujemy gotowy do zamieszkania dom o powierzchni całkowitej 193m2, użytkowej 147m 2 usytuowany na ogrodzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł168 m² 3 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Oferta sprzedaży wiejskiego domku, położonego w Skrzyszowie, w bardzo zielonej i spokojnej okolicy. Na największą uwagę zasługuje lokalizacja domu - bez sąsiadów tuż za płotem,.

Szczegóły ogłoszenia

996 739 zł48,53 m² 20 538,62 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w centrum warszawskiej Woli przy stacji pkp promocja * Bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Mieszkanie położone jest na Warszawskiej Woli, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

13,75 zł/m²160 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Biurowiec na ulicy Maczka -twoje Miejsce w Miastku Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł849 m² 116,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 12 działek niezabudowanych o powierzchni od 706m2 do 836m2 znajdujące się w Toporzysku, gminie Nowa Wieś Wielka zaledwie 9 km od granicy Bydgoszczy (fordon) oraz w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²160 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na wynajem, który mieści się na parterze budynku w samym centrum Goleniowa, z osobnym wejściem wprost z chodnika, bez schodów. Lokal.