Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 999 zł41,50 m² 72,27 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * 3 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * 10 min autem do Gdańskiej Starówki; * 3 min pieszo do Galerii Morena * 10 min autem do centrum Wrzeszcza * nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

509 960 zł23,18 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł843,26 m² 11 265,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż

Oferta Na sprzedaż duży, w pełni umeblowany obiekt mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 843,26 m , zlokalizowany w centrum miasta Braniewa. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł62,40 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atuty: pięć minut pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, idealne do dalszego wynajmu, świetnia inwestycja, możliwość zakupu przez obcokrajowców, widok na morze, 20 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 154 m² 93,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dobra lokalizacja pod kątem zamieszkania lub inwestycji! bardzo duży potencjał zagospodarowania Z uwagi na lokalizację - tylko 100 metrów do drogi krajowej nr 86! istniejący budynek Z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

W biurze Rzeszowskie-nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m w znakomitej lokalizacji przy ul. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28,49 m² 17 514,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: jacek Mamiński lic. Pfrn 30802 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem w budynku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²49,20 m² 3 444 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany lokal biurowy znajduje się na 1 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku biurowego w samym sercu biznesowej części Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz, przy głównej arterii komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 976 zł67,81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim położone jest na parterze w bloku z ogródkami w dzielnicy Ponikwoda w Lublinie. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

18 450 zł2 953 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecam działkę rolną o numerze ew. 229/2 i pow. 2953 m2 usytuowaną w otoczeniu pól i łąk na obrzeżach wsi. Teren płaski w kształcie trójkąta, oznaczony symbolem łiii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

278 000 zł90,10 m² 3 085,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w samym centrum miejscowości Glinki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł69,50 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 69,5 m Centrum Poznania, ul. Piekary 16 | Ogrodowa 17 (wejście do pasażu od dwóch stron) Cena: 12 000 zł/m netto Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 850 zł39,50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy tej ofercie biuro nie pobiera wynagrodzenia. Inwestycja zlokalizowana w Bielsku- białej na osiedlu Karpackim. Na działce powstaje 1 budynek wielorodzinny, trzypiętrowy z windą, ( łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł31 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie? Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację, cenę.

Szczegóły ogłoszenia

3 042 050 zł5 531 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Toruń - Stawki Działka Usługowa 5531 m przy ul. Łódzkiej Biuro Nieruchomości Blue Home prezentuje unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze komercyjnym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Najemca nie płaci prowizji. Obiekt usługowy na wynajem, piętrowy budynek o łącznej powierzchni ok. 140m2 z dwoma osobnymi wejściami oraz parkingiem. Oferowana nieruchomość jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 456 zł60,14 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46 m² 11 413,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż idealnie zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe. Bardzo blisko ścisłego centrum Pruszcza Gdańskiego. Cicha, spokojna, a jednocześnie bardzo dogodna lokalizacja. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł79 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe, przestrzenne I klimatyczne mieszkanie W centrum Z potencjałem I miejscen parkingowym! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu jasne i przestronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł140 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Do sprzedania działka położona w miejscowości Truskaw na granicy z Izabelinem i kpn, powierzchnia 1550mkw wymiary od frontu 20x45m z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej ulicy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

3 650 000 zł349 m² 10 458,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:989 m²

Na sprzedaż uroczy pensjonat, posadowiony na działce o pow. 989m2. Budynek został wybudowany w 2010r, murowany, dachówka ceramiczna, posadzki betonowe, stolarka okienna i drzwiowa pcv. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Atrium Park przy ul. Gajowej 80 w Bydgoszczy. Nieruchomość została wykończona z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²160 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa, 6 pokoi o łącznej powierzchni 160 mkw., w kamienicy przy ul. Królewskiej, na I piętrze. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 670 €1 450 m² 4,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1450m2 w Jawczycach standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr odporność ogniowa 4000 mj/mkw ogrzewanie posadzka niepylna manewr tir doki bramy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł30,30 m² 10 858,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie inwestyjne w centrum Katowic - gotowe do wynajmu lub zamieszkania Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł78,50 m² 56,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us opis Do wynajęcia atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie (78,5 m2) zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Pieczyska

Pieczyska,wielkopolskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta sprzedaży domu pieczyska, gm. Brzeziny Zapraszamy do zamieszkania w wyjątkowym miejscu domu położonym na wsi, tuż przy ścianie lasu, w miejscowości Pieczyska, gmina Brzeziny (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

880 887 zł69,97 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.10, loggia: 5,50 m, m-ce parkingowe naziemne 30.000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł78,60 m² 12 213,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Czeczów, dzielnica Złocień. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

835 920 zł1 161 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kluczowe cechy: zamknięte, strzeżone, komfortowe osiedle domów, blisko Konstancina-Jeziorny, mpzp, dobre sąsiedztwo. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 650 zł36,02 m² 14 149,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

* dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * ostatnie - 2 pokoje z aneksem - w tym metrażu - w tej cenie! * wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * Bezpieczny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Luksus Expert prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Wróblew w powiecie sieradzkim. Nieruchomość położona na dużej, ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 402 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 402 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane z wydaną decyzją zatwierdzającą projekt budowlany oraz udzielającą pozwolenia na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł48 m² 16 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Afrykańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Do sprzedania mieszkanie o pow. 53.86m2 usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie pierwotnie z zgodnie z K.w dwu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł63,83 m² 12 454,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,83 m2, mieszczące się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Budynek: - oddany do użytku w 2009 roku - kameralny, 4 piętrowy -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30,83 m² 5 157,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Grodkowie przy ulicy Morcinka. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł173,44 m² 24 504,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy penthouse z widokiem na Las Wolski - River Lane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 610 zł64,44 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie 64,44 m z ogródkiem w stanie deweloperskim, na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł24,37 m² 14 361,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,37 m2 zlokalizowane w Nowej hucie na os. Jagiellońskim w Krakowie. W skład Mieszknia wchodzi: - salon - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł3 300 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. 33 ar na terenie msc. Przyborów, gm. Borzęcin. Dla nieruchomości została wydana decyzja wz - zabudowa mieszkalna jednorodzinna ( szer.