Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 000 zł1 300 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Obiekt handlowo/usługowy z witryna oraz parkingiem dla klientów. Wszystkie szczegóły u nas w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł116 m² 9 482,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! zadzwoń I umów się na prezentacje! Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2, aktualnie przystosowany i działający jako kawiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł65 m² 23 076,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

!Rewelacyjny Inwestycja Centrum Gdańska! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem.Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,80 m² 15 045,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Victoria Estate prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie na południu Krakowa przy ul. prof. M. Bobrzyńskiego - Ruczaj Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na I-piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 547 m² 284,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1547 m , położona w niezwykle malowniczej części Lubinia, zaledwie 70 metrów od linii brzegowej Zalewu Szczecińskiego. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 732 m² 38,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1732m2 zlokalizowana w miejscowości Tytusin Gm. Chełm Działka znajduje się wśród podzielonych działek budowlanych, co w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł684 m² 6 140,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę w dzielnicy Mokotów Sadyba. Jest nią oferta działki niezabudowanej o powierzchni 684 m2, z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,65 m² 9 338,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 47,65 m 2 - salon 18 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 788 zł54,28 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bielsko-biała, centrum komfortowe mieszkanie apartamentowe 2 pokojowe, nowe budownictwo Wykończenie pod klucz. Proponuję do zakupu komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,28m 2 , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł121,98 m² 3 238,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Prezentuję na sprzedaż duże mieszkanie o łącznej powierzchni 121,98 m2. Prezentowana nieruchomość to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale także świetna opcja inwestycyjna. Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł135 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 135M2 Przedmiotem wynajmu jest Apartament o pow. 135m2 , położony na drugim poziomie domu jednorodzinnego , wolnostojącego z niezależnym i oddzielnym wejściem, o ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 637 zł80,02 m² 10 667,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie o pow. 80 m2 w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. > 0% prowizji > brak podatku pcc 2% > zakup bezpośrednio od dewelopera Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł25,91 m² 5 210,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spora kawalerka z sypialnią oraz garderobą w Wałbrzychu. Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Podgórze. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 962 981 zł107,85 m² 18 201,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w inwestycji, która redefiniuje standard premium w Polsce To nie jest oferta dla każdego. Jeśli szukasz po prostu mieszkania , możesz ją pominąć. Jeśli natomiast zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł352 m² 7 073,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję Państwu nową halę produkcyjno- magazynową wraz z pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 352 m2, położoną w Redzie przy ul. Spółdzielczej na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 200 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*oferta tylko u nas - wyłączność *bez prowizji od Kupującego Działka budowlana na sprzedaż, usytuowana pod Wrocławiem we wsi Domasław, gmina Kobierzyce. Teren płaski o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56,80 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,8 m z dużym balkonem, położone przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (prądnik Czerwony). Kwota wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł62,70 m² 9 330,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowe mieszkanie 62,70 m2 - 3 osobne pokoje, świdnik, ul. Lecha Kaczyńskiego - 2026 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne pod własną aranżację. Powierzchnia: 62,70 m2 + balkon ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł32,74 m² 8 827,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 1 pokojowe mieszkanie z ogródkiem (ogródek o powierzchni 23,71 m2) w stanie developerskim w nowym budynku 4-kondygnacyjnym. Lokalizacja - nowe kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tyczyn,podkarpackie

999 000 zł120,50 m² 8 290,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni 120,5m2 usytuowanego na 6-arowej widokowej działce - zaledwie 10 minut do ch Millenium Hall. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 97 a zlokalizowana w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Działka posiada prawomocną decyzję wz na kompleks 6 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł68,83 m² 9 370,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Zalasewo k. Poznania | 68,83 m + balkon 12 m | 3. piętro Na sprzedaż ustawne (rzut w galerii), 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł180 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w miejscowości należącej do gminy Korczyna. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 607 m²

Korwinów, gm. Poczesna, komfortowy dom z piękną działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn! Biuro Nieruchomości wgn ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową i komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

5 710 €1 328 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 1328 m2 zlokalizowana Warszawa Praga Północ standard: wysokość wnętrza w świetle 8 m ogrzewanie rampa dostęp tir możliwość wynajęcia biura 24.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł98 m² 4 998,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze reprezentatywnej i pięknie odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta Świdnica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł428 m² 2 733,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia handlowa 500 m od stacji metra. Studium - Uchwała nr LXXXII/2746/2006 z dnia 10 października 2006 r.,z póź. zm. (ostatnia zm. w styczniu 2018 r.), Strefa Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł399 m² 5 012,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 960 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o powierzchni ok. 399 m , położona w Kłodzku, na dużej, pięknie zagospodarowanej działce 2960 m . To przestronny, reprezentacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Libertów,małopolskie

1 074 291 zł95,07 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 95,07 m , stanowiący połówkę bliźniaka w otoczeniu zieleni z 160m2 ogrodem. Inwestycja obejmuje zaledwie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 419 zł51,03 m² 11 726,81 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł2 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów położona w Zebrzydowie. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Media przy granicy działki: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Alle Anschlüsse vorhanden (strom, wasser, heizung, kanalisation) Das Gebäude ist renovierungsbedürftig, bietet aber großes Entwicklungspotenzial Grundstück: parkplätze für bis zu 6 Autos auf dem.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ostatnie wolne domy! bez prowizji! Osiedle "zielona Rączna" etap II to kameralna inwestycja 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położona w malowniczej podkrakowskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,82 m² 11 019,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el27a/2025 Chcesz zamieszkać w pięknej zabytkowej kamiennicy lub szukasz nieruchomości pod inwestycję na wynajem? Idealna propozycja dla Ciebie! Oferujemy apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 028 000 zł175,87 m² 5 845,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 144,55m2 a całkowitej 175,87m2 posadowiony na działce o pow. 819m2 Działka zagospodarowana z urządzonym miejscem do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 955 m² 63,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie proponuje do kupna niezabudowaną działkę nr 1066/6 obręb Białki o powierzchni 0,1955 ha w gminie Siedlce, powiat siedlecki,.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł30,12 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze. Lokal jest efektem adaptacji poddasza z 2018 roku. Na powierzchnię 30,12 m2 składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

125 160 zł840 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** piękne miejsce na budowę domu ***studzianki*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację atrakcyjnie położonej działki w Studziankach gmina Wasilków. Nieruchomość o powierzchni 840 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł112,44 m² 7 194,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię. Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 353 560 zł67 678 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna numer 68/8, położona tuż pod samymi Trzęsowicami. Złotów, gmina Zawonia, powiat trzebnicki. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł182 m² 5 489,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Twoja oaza spokoju w samym sercu Wigierskiego Parku Narodowego. Dlaczego ta nieruchomość to twoja najlepsza inwestycja? lokalizacja marzeń natura U twoich stóp: zaledwie 100 metrów od jeziora.