Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 000 zł1 048 m² 90,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki z wydanymi warunkami zabudowy położone na obrzeżach miejscowości Pławno w gminie Czaplinek. 1. 34/14 o powierzchni 1043 m2 2. 34/15 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł54 m² 15 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w doskonałej lokalizacji Krakowa Czyżyny, ul. Centralna. Mieszkanie mieści się na 5. piętrze w 9 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł8 600 m² 29,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna Działka inwestycyjna położona 5 km od nowotomyskiego węzła autostrady A2 w Miedzichowie.do której zostały wydane Warunki Zabudowy dla budynku biurowo-administracyjnego oraz hali.

Szczegóły ogłoszenia

128 400 zł1 284 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Rychnowie Gmina Barlinek wszystkie działki objęte są decyzją O warunkach zabudowy Pięknie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł816 m² 306,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Inwestuj w widok, którego nikt Ci nie zasłoni. Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze 22387/5, położona w jednym z najbardziej pożądanych punktów Zawoi. Teren jest lekko.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 002 m² 264 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego- 10 min jazdy do Lublina. Nasutów - gm. Niemce, działka budowlana o powierzchni 1002 m2. Położona w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

To mieszkanie to nie tylko doskonała lokalizacja, ale także przestronność, spokój i styl życia w jednym z najpiękniejszych i najstarszych rejonów Poznania. Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²139 m² 6 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura znajdują się w kameralnych budynkach biurowo-mieszkalnych z całodobowym dozorem ochrony, położonych w spokojnej części Wilanowa, w pobliżu Pałacu w Wilanowie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,33 m² 65,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 30,33 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą w miejscowości Bolszewo. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 343 m² 127,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2343 mkw., przy ul. Jesiennej w Kutnie. Świetna lokalizacja. Działka położona 160 m. od ul. Jesiennej. Plan miejscowy pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł110 m² 204,55 zł/m²

 

Piętro:36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 110 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł50,20 m² 11 533,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jest przytulne mieszkanie o powierzchni 48,15 m2., składające się z 2 pokoi i oddzielnej kuchni. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze kameralnego, 2piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł98 m² 10 683,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

0 % prowizji Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie w stanie developerskim w świetnej lokalizacji w zielonej części Miedzeszyna blisko komunikacji skm .Budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63,50 m² 11 480,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania Lokalizacja: ul. Adama Krzyżanowskiego, rzeszów Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 787 700 zł5 959 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Obok zlokalizowane usługi i zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł68 700 m² 58,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe miejsce w Bieszczadach z widokiem na pasmo gór! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym niesamowitym miejsce dającym ogromne możliwości do realizacji marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł48,10 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,10 m2 usytuowane na 1. piętrze w bloku zlokalizowanym w atrakcyjnej części Lublina przy ul. Szmaragdowej (dzielnica Czuby). Na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Modern House ma przyjemność zaprezentowania państwu urokliwego mieszkania, które potrafi przenieść nas w czasie. Mieszkanie te ma ekspozycje na 3 strony co daje uczucie ciepła jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł959 m² 3 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 152 m²

Rezydencja z prywatnym basenem i ogrodem | Koźmin | 3 250 000 zł Jeżeli marzysz o miejscu, które łączy w sobie komfort codziennego życia, elegancję oraz udogodnienia na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 615 m² 114,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Głogowie, w granicach osiedla Widziszów, ul. Fabryczna / ul. Końcowa. Znajduje się ona we wschodniej części Głogowa, w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 041 zł67,42 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w północnej części osiedla Kapuściska (bartodzieje Małe), w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł408 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:585 m²

Tylko W naszym biurze! będzin ksawera! wielolokalowa kamienica! inwestycja! możliwość wydzielenia 6 - 8 lokali mieszkalnych! Oferujemy państwu do sprzedaży kamienicę o powierzchni ponad 400m.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł660 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Luksusowa posiadłość dająca niezwykłe możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Sprzedam ekskluzywną nieruchomość wybudowaną w 2000r. Początkowo służyła jako rezydencja, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł10 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położona u podnóża urokliwych Gór Sowich w dolinie miejscowości Przygórze. W pobliskim sąsiedztwie znajduje się wyciąg narciarski oraz liczne szlaki turystyczne. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł52,42 m² 2 479,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni użytkowej 45,55 m , położony na I piętrze i składa się z 3 pokoi o pow. 16,51 m , 12,87 m i 8,53 m ; kuchni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45 m2 na 1 piętrze w Kępicach. Oferujemy do sprzedaży przytulne i słoneczne mieszkanie w dwupiętrowym budynku przy ulicy Niepodległości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Agent prowadzący: agata, tel.   Na sprzedaż wolnostojący dom usytuowany na dużej, ustawnej działce o powierzchni 1100 m . Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 423 zł39,63 m² 12 021,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Kielce,świętokrzyskie

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na poddaszu do wynajęcia - idealne miejsce dla Ciebie! Szukamy kobiet oraz studentek. Oferuję do wynajęcia samodzielną kawalerkę usytuowaną na poddaszu niedużego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł600 m² 148,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : Wierzbna, wieś na trasie Świdnica- żarów, łatwy i szybki dojazd do miasta. Działka prostokątna; zbliżona do kwadratu; idealna pod budowę małego domku jednorodzinnego. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł51,50 m² 5 417,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

51m2/2 pok/2 piętro/balkon/okolice Sudeckiego Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na drugim piętrze w zadbanym budynku przy Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - działka budowlana 910 m2, - dobrzeń wielki Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,10 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jangrot,małopolskie

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Jangrot gm. Trzyciąż - dom wolnostojący o pow. 212 m2 na działce o pow. 99 ar. Nieruchomość znajdująca się w Jangrocie gm. Trzyciąż składająca się z działek gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł4 876 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawną działkę położoną w miejscowości Pigany, w gminie Sieniawa, powiat przeworski, województwo Podkarpackie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł120 m² 12 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom 120m2 w miejscowości Adamowizna k. Grodziska Mazowieckiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w cichej i urokliwej miejscowości Adamowizna usytuowanego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie gotowe do wynajęcia. Wyposażone w zmywarkę, pralkę, lodówkę, piekarnik i płytę gazową. W sypialni duże łóżko, komoda oraz szafa. Na korytarzu szafa dwudrzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł2 292 m² 326,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustronna nieruchomość pod lasem - azyl z dala od miasta, w którym odnajdziesz ciszę, przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa! Wyjątkowa działka z domkiem nad jeziorem - inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

265 000 zł168 m² 1 577,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dobre Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w sercu Inowrocławia - Osiedle Piastowskie Szukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu lub pewnej inwestycji? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł60 m² 21 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 922 m² 59,10 zł/m²