Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 149 700 zł66 m² 17 419,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

N20 Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w rejonie Starego Podgórza. Osiedle Fi to inwestycja powstała w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł43,10 m² 10 765,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł31,70 m² 11 640,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł51,20 m² 10 429,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł433,96 m² 3 339,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:42

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40,87 m² 3 303,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 40,87 mkw. usytuowanego na parterze w budynku wielorodzinnym. Na nieruchomość składa się: - przedpokój - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł134,34 m² 12 647 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Możliwość wydzielenia 7 pokoi. Atuty: mieszkanie wielkości domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł250 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż samowystarczalny, ekonomiczny dom, z możliwością bezkosztowego utrzymania, oraz funkcjonowania niezależnie od warunków kryzysowych. W dzisiejszych czasach niezależność to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

1 080 992 zł73,04 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech pokojów, łazienki, wc oraz trzech balkonów. Promocja - 10 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

998 593 zł72,89 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech pokojów, łazienki, wc oraz trzech balkonów. Promocja - 10 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

671 091 zł38,37 m² 17 490 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Promocja - 10 mieszkań Z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł71 m² 9 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, bardzo przestronne i doświetlone 4-pokojowe mieszkanie w Kątach Wrocławskich. Mieszkanie posiada dodatkową toaletę oraz przestronny balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54,66 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gdańsk Jasień- inwestycja Urzeka (domesta) Dostępność: od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł260 m² 4 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Prezentujemy dom o ponadstandardowej przestrzeni w Księginicach - zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Wrocławia oraz autostrady A4. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł138 m² 9 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny w Miłoszycach o powierzchni ok. 138 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu lasu. Pomysłowo zaaranżowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 715 zł110,79 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Rezerwacja Ten przestronny lokal o powierzchni 110,79 m2 to idealne miejsce na rozwój Twojego biznesu. Składa się z funkcjonalnego pomieszczenia użytkowego o metrażu 80,51 m2, zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł978,30 m² 817,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Nieruchomość inwestycyjna W sercu ustronia działka + 2 budynki Ustroń, skrzyżowanie ulic Spółdzielcza / Daszyńskiego Cena: 800 000 zł W skład nieruchomości wchodzi: 1. murowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Kozielska 110

Wojska Polskiego Gliwice

932 040 zł121,86 m² 7 648,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z aneksem kuchennym, łazienką, wc, balkonem i ogródkiem, mieszczący się na nowym osiedlu wizawi w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Kozielska 110

Wojska Polskiego Gliwice

996 165 zł133,53 m² 7 460,23 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Kozielska 110

Wojska Polskiego Gliwice

931 620 zł121,86 m² 7 645 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z aneksem kuchennym, łazienką, wc, balkonem i ogródkiem, mieszczący się na nowym osiedlu wizawi w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł165 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Do sprzedaży jest do jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 71m kwadratowych. Powierzchnia mieszkalna składa się z kuchni, łazienki, przedpokoju, 3 pokoi oraz werandy. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł41,10 m² 13 844,28 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów 2 pokoje | ostatnie piętro | widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł77,37 m² 15 509,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie: całkowicie przearanżowane - idealne dla 2 osób - z dużymi możliwościami. Obecnie 2 pokoje z dużą garderobą. Pierwotnie mieszkanie 4 pokojowe co można niewielkim kosztem.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł2 625 m² 1 409,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:47 250 m²

Słoneczny Stok - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Beskidu Sądeckiego Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy Słoneczny Stok , położony w malowniczej miejscowości Sucha Struga (gm.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,20 m² 6 780,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do remontu centrum miasta. To idealna oferta dla Ciebie, jeśli szukasz pierwszego mieszkania lub myślisz o mieszkaniu na wynajem. Mieszkanie wymaga remontu natomiast jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 030 m² 120,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2030 m , położona w miejscowości Jabłonna Druga, w gminie Jabłonna, z wygodnym dojazdem i bardzo dobrym potencjałem pod.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,40 m² 11 160,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bezpłatnie pośredniczę w uzyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu i uzyskania informacji na temat możliwości finansowania. Na sprzedaż oferuję spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł37 m² 5 594,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukacie kawalerki? Wyobraźcie sobie kawalerkę, która ma osobną sypialnię. Kawalerkę, w której można komfortowo przenocować gości. Kawalerkę, która nada się dla pary, a nawet dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł180,82 m² 5 414,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Kameralna inwestycja - gotowe domy | stan deweloperski | garaż | ogród Zwolnij tempo i zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza naprawdę istnieje. Tu poranki zaczynają się spokojnie, na własnym.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł46,67 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem | 46,67 m | Białołęka, ul. Aluzyjna Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m , położone na parterze budynku z 2020 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem oferty jest słoneczne mieszkanie dwupokojowe, położone na 5 piętrze w odnowionej kamienicy na ul. Naruszewicza. Kilka lat temu kamienica przeszła generalny remont, wymieniony dach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł80,66 m² 15 497,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najpiękniejsza secesyjna kamienica Szczecina, ul. Św. Wojciecha 1. W samym sercu miasta, z dala od zgiełku ulicy, z widokiem na podwórko z fontanną. Parter, wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grzędzice,zachodniopomorskie

549 000 zł77 m² 7 129,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Top Oferta Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 71 m2 (całkowita 77m2) ), położony na działce o powierzchni 250 m2 przy ulicy Radości.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł67 m² 12 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, bardzo klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy. Mieszkanie położone na 3 piętrze. Wejście do budynku od ulicy jak i od zielonego podwórza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż dom z 2001 roku, zbudowany jako poziom I- 50m2- salon, kuchnia, pom. gosp.,WC, na podłogach terakota, szklane drzwi wyjściowe na taras, piękne duże okna; POZIOM II- Trzy sypialanie 12,11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł129 m² 7 589,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Młochów to spokojna miejscowość, zamieszkiwana przez niespełna 1 tys. osób. W okolicy znajdują się zabytkowe parki z alejami lipowymi, lasy Młochowskie, w których obrębie utworzono.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Stargard,zachodniopomorskie

1 400 000 zł150 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Nowoczesny bliźniak stargard os. Pyrzyckie Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m?, położony na działce 605 m? w spokojnej części Osiedla Pyrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł180,82 m² 5 524,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Gotowy dom z ogrodem i garażem | stan deweloperski | S8, blisko Warszawa Zamień miejski pośpiech na ciszę, zieleń i własną przestrzeń. Poranki na tarasie, spokojne wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²97 m² 5 820 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowe, przestronne lokale użytkowe zlokalizowane w Rabka-Zdrój. Do dyspozycji najemców są nowoczesne powierzchnie o łącznej wielkości 97 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32,10 m² 68,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie w dobrej lokalizacji dla singla lub pary. Znajduje się na 5 piętrze z windą. Dobry dojazd do centrum, komunikacją 15 min do metro Młociny. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł26,69 m² 8 579,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowy kolejny etap już W sprzedaży! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 26,69 m2 z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu horyzont z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 000 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2.000m2 - DZIAŁKA BUDOWLANA w CENTRUM JELENIEJ GÓRY Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i PROJEKTEM DOMU w cenie! BEZPOŚREDNIO! Płaska, działka budowlana 2.000 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy dom wykończony pod klucz z pełnym wyposażeniem segment 1b Kupujący zwolniony z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment domu położony na zamkniętym osiedlu koralove.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł68,95 m² 17 984,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Styl, komfort i zieleń - wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią i ogródkiem | Aleja Pokoju 81e Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 943 000 zł220 m² 13 377,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Prestiż I przestrzeń - rezydencja przy ul. Wiczlińskiej | gdynia Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży luksusowego domu wolnostojącego, powstającego w sercu gdyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,85 m² 9 417,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie z balkonem, położone w zielonej i spokojnej części osiedla Dębina (tzw. Zielony Dębiec). Dużym atutem jest bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł71,12 m² 16 872,89 zł/m²