Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł88 m² 16 352,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mint Property przedstawia piękny apartament o najwyższym standardzie wykończenia, usytuowany w nowym budynku na nowoczesnym osiedlu. Składa się z:przestronnego salonu z kuchnią,trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł81,35 m² 14 321 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne - serce gdańska! Szukasz idealnej nieruchomości pod inwestycję w samym centrum Gdańska? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! najważniejsze atuty: - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 182 m² 912,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna kształtna działka 48 x42 m przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Dodatkowym atutem jest fakt iż media przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł291,60 m² 4 797,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

Szprotawa, dom parterowy dwulokalowy z budynkiem mieszkalno-usługowym, łączna powierzchnia 291,6 m2, działka 28 ar, cena 1 399 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż nieruchomość z 2012 roku, dla.

Szczegóły ogłoszenia

718 100 zł1 670 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nad morzem o powierzchni 1670 mkw. Zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim w gminie Dziwnów tuż przy drodze wojewódzkiej 102 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63,40 m² 10 252,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji- bez pcc- bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Gdyni, dzielnica Chwarzno-Wiczlino. Lokal o powierzchni 63,44 m z dużym balkonem 9 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł119 m² 9 243,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W samym sercu Opola, przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Dzierżona, znajduje się przestrzeń absolutnie wyjątkowa. Ulica po rewitalizacji zachwyca elegancją, świeżością i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł14,90 m² 10 738,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferta sprzedaży lokalu handlowo-usługowego Centrum Handlowo-Usługowe arkada Warszawa, ul. Solec 81b Na sprzedaż prawo do nakładów i powierzchni handlowej w Centrum Handlowo-Usługowym arkada,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł598 m² 418,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej. Działka o powierzchni 598 mkw, ogrodzona murowanym płotem. Miejscowy Plan symbol 1 mn,U zezwala na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 969 000 zł35 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 3,5ha, zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł114,98 m² 4 861,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko w Best Nest! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania ze wspólnym ogródkiem zlokalizowanego w zielonej i rekreacyjnej części Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 460 m² 119,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż prezentujemy dwie działki budowlane znajdujące się w Zabierzowie Bocheńskim, gminie Niepołomice, powiecie wielickim, województwie małopolskim. Działka numer 1 ( cena 175 000 zł ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł78 m² 8 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

*** osada mników - wyłączne biuro sprzedaży *** *** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł81,11 m² 22 179,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestorze - trafiłeś na perłę inwestycyjną. Ostatnie mieszkanie na najwyższym piętrze z wyjątkowym widokiem, tuż nad Motławą, piękna architektura, możliwość wygenerowania dwóch lokali.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł1 240 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy, która jednocześnie zapewnia pełne możliwości inwestycyjne? Ta nieruchomość to wyjątkowa propozycja dla inwestora, dewelopera lub osoby marzącej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł260 m² 3 423,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty Na sprzedaż: kamienica parterowa w centrum Brzeska - ul. Jana Sobieskiego Cena: 890 000 zł (do negocjacji)

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38m2 usytuowane na I piętrze niskiego bloku w dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z oknem, salonu, małego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł148 m² 8 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Nowoczesny bliźniak 148 m z ogrodem i garażem - zamknięte osiedle bez pcc | wysoki standard | świetna komunikacja Na sprzedaż przedstawiam wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,54 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m , położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

568 900 zł52,57 m² 10 821,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W sercu nadodrza | 2 pokoje | ul. Trzebnicka Idealne mieszkanie dla studentów lub jako inwestycja pod wynajem super lokalizacja Wrocław, nadodrze, ul. Trzebnicka Szukasz miejsca na czas.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 330 m² 97,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 1 330 mkw. położoną w urokliwej miejscowości Nieborów. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje 56 m Radogoszcz Zachód balkon ekspozycja Północ-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 11. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37 m² 17 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone tuż obok stacji metra Stacja metra Wierzbno, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Atuty: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,95 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Teraz nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 53,95 m - Trześniów, gmina Haczów (woj. podkarpackie) Z garażem, działką i bezczynszowe! Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 505 m² 637,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czaplinek, jez. Drawskie. Atrakcyjna nieruchomość, zagospodarowana i zabudowana trzema domkami całorocznymi nadającymi się na wynajem, lub do własnego wykorzystania rekreacyjnego. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł3 718 m² 160,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W drugim rzędzie za zabudowaniami dojazd drogą nie utwardzoną piękna działka budowlana. Działka 753/58 a.m. 2 obręb Zawada Gmina Turawa, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł2 000 m² 224,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2000 m , położoną w miejscowości Borzęcin Duży, w drugiej linii zabudowy od ul. Trakt Królewski, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł24 m² 19 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone mieszkanie w samym sercu Wrocławia! Lokalizacja i układ mieszkania sprawiają, że jest to świetna inwestycja pod wynajem długo i krótko terminowy. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 441 020 zł1 533 m² 940 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1533 m Józefów (część zachodnia) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1533 m , położona w spokojnej, zielonej części zachodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 472 zł73,62 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

112,62 zł/m²1 850 m² 208 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni biurowej o metrażu 1 850 m w prestiżowym budynku klasy A w dzielnicy Śródmieście przy ul. Emilii Plater. Powierzchnia oferuje najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55,70 m² 26,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M4- 55,7m 2 , W rybniku ul. ŚW. Józefa - 1500 zł Wynajmę częściowo umeblowane mieszkanie trzy pokojowe na I piętrze przy ul. Św. Józefa w Rybniku. Lokal mieszkalny składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł448 m² 10 042,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy wielorodzinnej w Gdyni Orłowie, położonej na działce o powierzchni 405 m . Łączna powierzchnia mieszkań oraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł249 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia przestronny dom w zabudowie szeregowej, idealny dla rodziny lub dla firm poszukujących zakwaterowania dla pracowników (4 8 osób) z możliwością pracy zdalnej / biurowej na.

Szczegóły ogłoszenia

21,38 zł/m²304 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze budynku dworca w Mysłowicach ul. Powstańców 14, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne w pełni rozkładowe i przytulne mieszkanie 45 m2 Dwa pokoje na Teofilowie - ul. Rojna 6 Lokal składa się z: - przedpokoju z dużą, praktyczną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 800 m² 197,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 0,48 ha Tarnów, ul. Elektryczna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,4774 ha, położona przy ul. Elektrycznej w Tarnowie (obręb 109). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,50 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną kuchnia, balkonem i komórką lokatorską przy ul. Sportowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82 m² 7 304,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - nowoczesny, po generalnym remoncie apartament w prestiżowej kamienicy przy ulicy Ziemowita, z zapierającym dech w piersiach widokiem na gliwicką Katedrę.