Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 900 zł851 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Obiekt produkcyjno- składowy znajdujący się na terenie 4128 m2 oznaczonym w mpzp symbolem K4.4P: -przeznaczenie podstawowe: tereny przemysłu, tereny usługowo-produkcyjne -przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł120 m² 6 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Komfortowy dom na 15-arowej działce cisza, przestrzeń i funkcjonalność Oferujemy solidny, murowany dom o powierzchni użytkowej 120 m , oddany do użytku w 2015 roku. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o pow. 180 m2, położony w spokojnej i zielonej części Sulejówka - Miłosnej. Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu oraz dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

653 800 zł41,12 m² 15 899,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do odstąpienia w formie cesji mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią o łącznej powierzchni 41,12 m2 w powstającej inwestycji Rytm Mokotowa dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł60 m² 6 583 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m Jeśli cenisz wygodę życia w centrum, a jednocześnie spokój i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł111 m² 12 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim (111 m2) na zamkniętym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

11,54 zł/m²260 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal użytkowy 230 m - topowa lokalizacja, idealny pod handel lub usługi! Wyjątkowa okazja wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 230 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją mieszkania w bloku 62 m2 na 1 piętrze. Inwestycja ruszyła w 2023 r planowane zakończenie jest w 3 kwartał 2025. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

47,20 zł/m²125 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Głównym atutem lokalu jest jego lokalizacja i dostęp do darmowych miejsc parkingowych. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:742 m²

Szukasz niedużego domu w dogodnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 50 m2, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Kameralna inwestycja w Mnikowie, domy 120 m2, własny ogród, garaż, miejsce postojowe lokalizacja Mników, leżący w otulinie Teńczyńskiego Parku Krajobrazowego, to doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł183 m² 6 989,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferta dostępna W moryls nieruchomości - zapraszamy do współpracy A może uciec z miasta i zamieszkać wśród natury? Idealne miejsce do slow life, praca zdalna też nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 704 m² 73,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż działkę gruntu nr 168/10 położoną w obrębie Bolesławice, w pobliżu centrum handlowego "pod Wiatrakami", a także marketów Obi.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł27,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka przy ul. Bieżanowskiej, kraków Mam do zaoferowania nową, umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Bieżanowskiej w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje | blisko Parku Grabiszyńskiego szybki dojazd do centrum Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze nowego budynku na dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²108 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal - możliwość przygotowania lokalu według preferencji Najemcy! Lokal handlowo - usługowy, położony na parterze w bliskich okolicach Centrum. W chwili obecnej na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,30 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego na sprzedaż położonego na II piętrze w niskim bloku przy ul. Proletariackiej. Na powierzchnię 48,3m2 składają się: pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł47,05 m² 5 419,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas *** 3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Zwycięstwa - Ząbkowice. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

180 060 zł3 001 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjne działki pod Nidzicą, obręb Waszulki. Parametry nieruchomości: -> lokalizacja: miejscowość Waszulki- 100 m od ul. Nowomiejskiej - Nidzica -> kształt: prostokątna; -> rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł600 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym na sprzedaż. Kamienica z 10 lokalami w aktywnym najmie, które zapewniają stabilny dochód. Generalny remont w 2021 roku wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł944 m² 369,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Budynek na dużej działce o powierzchni 2010 m2 w odległości 17km od Kołobrzegu - 677 m2, taras 145m2 Działka w samym centrum Siemyśla, zabudowana budynkiem byłej restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł56 900 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży jest działka o powierzchni 5 ha 69 arów czyli 56 900m2 o szerokości 72 m2 , w części siedliskowej od głównej drogi jest droga gruntowa dojazdowa do budynku mieszkalnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 507 m²

Sprzedam bardzo atrakcyjną nieruchomość w świetnej lokalizacji w gminie Skulsk. Region centralnej Polski z pięknymi jeziorami, lasami i niepowtarzalnymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 000 zł147 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Na sprzedaż komfortowy, przestronny segment położony w cichej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego, w otoczeniu lasu, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 50m 2 ustronie handlowo-usługowy, położony przy ruchliwej ulicy zarówno dla ruchu pieszych jak i samochodowego. Weście i wystawa okienna od głównej ulicy, możliwość umieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł62,30 m² 7 913 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Myślisz o wykończonym, trzypokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Chcesz wprowadzić się od razu, bez czasochłonnych i kosztownych remontów? Zapraszam do zapoznania się z ofertą!.

Szczegóły ogłoszenia

3 055 000 zł1 200 m² 2 546 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dwie hale Przemysłowo- magazynowe 443 m i 798 m oraz biuro. W pobliżu lotniska Modlin przy drodze krajowej 62. Duża ogrodzona działka, około 4700 m. Posiada bramę wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 500 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki idealnej dla dewelopera. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze, blisko Centrum Rokietnicy. Nieruchomość ma szeroki front ( około.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł130 m² 10 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji od kupującego. Komfortowe, ciche dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Jabłonnie na ul. Słoneczna Polana 44 z miejscem postojowym zewnętrznym i komórką lokatorską. Nowsze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,40 m² 14 495,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Marzysz o kupnie mieszkania w zielonym i spokojnym miejscu obok pięknego Parku Julianowskiego, parku nad Sokołówką i stawu, na osiedlu strzeżonym? Mam dla Ciebie takie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł100,80 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu idealne mieszkanie zlokalizowane w Kobierzycach przy ulicy Sportowej. Lokalizacja: kobierzyce, ulica Sportowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:352 m²

Marzysz o zamieszkaniu w cudownej spokojnej lokalizacji z dala od zgiełku ? Ten urokliwy dom spełni Twoje oczekiwania! Położony w malowniczej okolicy, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł2 200 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 2200 m2 położona w malowniczej okolicy miejscowości Czarnów w gminie Dąbrówka, powiecie wołomińskim. Odległość od Warszawy 35 km, dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł136,07 m² 4 740,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Jeżeli szukasz nowego domu dla rodziny, w miejscu które daje spokój, przestrzeń i świetny widok na panoramę miasta Łomży zatrzymaj się przy tej ofercie na chwilę dłużej. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł96,20 m² 6 964,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu lokal mieszkalny wraz z ogrodem, zlokalizowany w cichej części dzielnicy Wróblin w Opolu Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 654 m² 151,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1654 m - Bramki, ul. Północna gm. Błonie, pow. warszawski zachodni Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1654 m , położona w miejscowości Bramki.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł100,06 m² 9 294,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:342 m²

W ofercie naszego biura jest skrajny segment domu oddany do użytku w 2019 roku o powierzchni użytkowej 100.06m2, składający się z następujących pomieszczeń: 1. Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 802 m² 119,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa o powierzchni 1802 m położona w miejscowości Zofiówka. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł142,20 m² 8 291,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, położony w malowniczym Nowogrodźcu na Dolnym Śląsku, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł37,88 m² 7 840,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,88 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Teofilów. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,33 m² 78,27 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem.