Nieruchomości

238 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

650 000 zł1 390 m² 467,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonym otoczeniu ___ informacje ogólne Działka stanowi część kompleksu - osiedla 13 działek budowlanych, wszystkich o większych powierzchniach przeznaczonych pod.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Stobrawa, zaledwie kilka minut od Brzeg. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni około 15 arów, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł498 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie 7 działek nad jeziorem Dzierzgoń! Przedstawiamy wyjątkowy kompleks działek położony nad malowniczym jeziorem Dzierzgoń, tylko 600 m od plaży. Wyjątkowe miejsce do wybudowania domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 830 zł68,35 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak podatku pcc sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Apartament składa się : - wiatrołap i klatka schodowa 7,28 m2 - komunikacja 6,04 m2 - sypialnia 7,53 m2 - sypialnia 11,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

87 580 zł3 020 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży niezabudowane działki gruntu, każda powyżej 3000 m2 położone w na skraju wsi w pobliżu dużego kompleksu leśnego, iława - Starzykowo, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł158,93 m² 10 061,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:248 m²

1 599 000 | sprzedaż | 159 M2 | segment środkowy | zgorzała Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni całkowitej 190,84 m2, użytkowej 158,93 m2, położony w Zgorzale, przy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek spokoju w sercu Częstochowy! Oferowana działka o powierzchni 1500 m to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni i kontaktu z naturą, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł37,90 m² 14 775,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie przy ul. 23 Marca 91b w Sopocie. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37,9 m znajduje się na pierwszym piętrze 10-piętrowego budynku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,42 m² 17 675,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w sercu poznańskich Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego, o powierzchni 29,42m2. Mieszkania gotowe do zamieszkania, idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

559 460 zł2 543 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmie Śląskim idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 2543 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 443 zł42,35 m² 17 743,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja Gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w maju. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i uczelnie w pobliżu. Tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

2 550 000 zł248 m² 10 282,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Unikatowy dom Z ogrodem, stawem I dodatkowym domem gościnnym 2 budynki | Oaza spokoju blisko centrum | 2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia Wyjątkowy dom z duszą, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 400 m² 420,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 15 arów, położoną w granicach administracyjnych miasta Lublin, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Węglin,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy pawilon handlowo/usługowy o powierzchni 63 mkw, zlokalizowany w samym sercu Żarowa, tuż przy dworcu kolejowym i autobusowym. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł895 m² 279,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta Działka żory baranowice same centrum okazyjna cena 250 tys. Tylko U nas. Wyłączność solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 895.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,91 m² 14 109,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91 m , położone przy ul. Mariana Hemara 9C na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 205 m² 149,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Lubsku 1205 m2 ul. Gdańska. Możliwość podziału działki na dwie działki o powierzchni 602 m2. Twoje miejsce na wymarzony dom w spokojnej okolicy Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł142,20 m² 7 734,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko w biurze prospace. Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim według projektu "dom w Cieszyniankach" (archon) odbiór początek 2026! Na sprzedaż atrakcyjny, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 000 zł17 000 m² 3 705,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Budynek o funkcji handlowo-usługowej, w części podpiwniczony. Obiekt oddany do użytku w roku 2001, w późniejszych latach przebudowany i odnawiany. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

551 256 zł32,17 m² 17 135,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość szukania idealnej inwestycji, która nie wymaga remontu ani wyposażenia? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży gotowego apartamentu inwestycyjnego o powierzchni 32,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł80,50 m² 4 409,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy do odświeżenia, o powierzchni 80,5 m , usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość zachowała wiele oryginalnych elementów,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł51,10 m² 10 176,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,1 m z dużym tarasem. Na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i licznych terenów rekreacyjnych. Doskonałe dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 950 m² 1 680,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny na Warszawskiej Białołęce, w rejonie ul. Zdziarskiej/ Ostródzkiej- bliżej kanału Żerańskiego. Idealny na inwestycję deweloperską wielorodzinną, lub usługową!.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 199 m² 112,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W makowie twoje miejsce na ziemi blisko radomia działka Z potencjałem W cichej okolicy gmina skaryszew Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 061 m² 58,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3061 m2, położoną w Sienicach gm. Łagiewniki tj. około 6 km od dk8 i około 45 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Teren.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 114 m² 141,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Cenisz sobie ciszę i zieleń? To oferuje Ci działka w Skale, blisko Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknej nieruchomości, położonej w Dolinie Prądnika. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł71,70 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca przestronne, czteropokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie przy ulicy Widnej. Nieruchomość zostanie odświeżona (odmalowana) przed wprowadzeniem się nowych lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł60 m² 11 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość o powierzchni około 60.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 440 m² 339,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o funkcji rekreacyjnej, nad morzem, dębina ul.Łąkowa, gmina Ustka, województwo pomorskie, 489.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana z funkcją 5.ML teren.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł105 m² 7 895,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Obniżka ceny o 30tys. do 15 kwietnia 2026 Wyjątkowy apartament 2 poziomy ( 105 m2) + taras na dachu 35 m2 na kameralnym osiedlu (monitorowanym oraz zamkniętym) w stanie deweloperskim. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

776 000 zł48,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Dwudziestolatków budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł62,50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, położone na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Śródmieście w Szczecinie. Cały obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centrum Jastrzębia-Zdroju dostępny od zaraz. Idealny na biuro .

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł82,12 m² 8 219,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Brwinowie, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku (ogrzewanie gazowe z własnym piecem). Wnętrze łączy industrialny charakter z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł220 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy. W skład nieruchomości wchodzi: -dwukondygnacyjny budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64 m² 10 921,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Słoneczne mieszkanie na sprzedaż, tuż przy Parku Śląskim! Szukasz swojego miejsca na ziemi? Mieszkania pełnego światła, z widokiem na zieleń i szybkim dojazdem do centrum? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Kostuchna Park | blisko lasu | balkon/taras | 2021 koszty pośrednictwa pokrywa sprzedajacy Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z rynku wtórnego, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł30,60 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Helenka ul. Budowlana 30,6 m2 / 1 pokój + kuchnia! Blisko Śum i strefa ekonomiczna! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 260 m² 674,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około 13 arów, położona w Opolu w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Nieruchomość z planem ogólnym o oznaczeniu 52sj.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Radgoszcz,mazowieckie

74 000 zł48,80 m² 1 516,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.