Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 530 000 zł3 364,68 m² 4 021,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż zabudowana działka o pow. 14360m2 zlokalizowana w Chmielniku. W skład zabudowań wchodzą: - magazyn garażowo - magazynowy - o pow. 124,37 m2; - magazyn rezerwowy.

Szczegóły ogłoszenia

83,01 zł/m²43,28 m² 3 593 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,31 m² 9 921,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja - mieszkanie, które możesz dopasować do siebie! katowice brynów, ul. W. Pola 13. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,31 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,89 m w Sopocie Górnym (osiedle Przylesie, ul. 23 Marca) w miejscu, gdzie za oknem jest las i zieleń, a dookoła panuje cisza i spokój. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 000 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

3 999 000 tys. zł ekskluzywna inwestycja na peryferiach lubnia! Lokale użytkowe z ogromnym potencjałem! Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną, która spełnia najbardziej wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł147 m² 5 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment w budynku dwulokalowym z garażem oraz ogródkiem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy domek letniskowy, na zamkniętym i monitorowanym terenie ośrodka Lago, przy najczystszym jeziorze pojezierza lubuskiego w Niesulicach. Budynek wybudowany z bali w 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

14,50 €/m²230 m² 3 335 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę powierzchni biurowych w energooszczędnym, inteligentnym, zielonym, przyjaznym dla zdrowia biurowcu. Na 14 kondygnacjach zastosowano innowacyjne technologie przyczyniające się do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Ten dom nie udaje czegoś, czym nie jest. To solidny, spokojny adres dla ludzi, którzy szukają prawdziwej przestrzeni do życia. Parter domu jest w pełni użytkowy i zorganizowany bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł349,87 m² 5 713,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:891 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w sercu Turku. Budynek o powierzchni blisko 350 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²247 m² 12 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: prezentowane lokale znajdują się na Okolu, niedaleko węzła zachodniego w kompleksie biurowców. Dogodne położenie sprawia że jest ono dostępne zarówno dla klientów jak.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63,10 m² 12 979,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość na parterze w Apartamentowcu w dzielnicy Podzamcze. Cztery wykończone pokoje do wejścia, okna wychodzące na południe oraz północ. Mieszkanie składa się z eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

111 000 zł809 m² 137,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 29 ( województwo śląskie , powiat pszczyński.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 428 zł37,98 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

553 000 zł73,69 m² 7 504,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 duże pokoje z osobną Kuchnią - gotowe do zamieszkania wizualizacja pomieszczeń - zmiany niewielkim nakładem - załączona do zdjęć Kuchnia w zabudowie na wymiar wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Klimatyczny drewniany domek Z widokową działką Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo rzadko spotykaną w tych rejonach nieruchomość stanowiącą budowlano-rolną działkę numer.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł4 762 m² 2 519,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 292 m²

Oferujemy na sprzedaż oraz na wynajem dwie hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 4 762 m2. ,powierzchnia działki 14.292m2. Nieruchomość jest zlokalizowana w Świebodzinie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Westate Katowice prezentuje na sprzedaż 2 - pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o pow. 52,5 m2, usytuowane na parterze budynku, w Tychach, w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

176 760 zł982 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w miejscowości Michałów, w gminie Klembów 28 km od Warszawy. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

120 120 zł1 001 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest, działka rolna z przeznaczeniem pod budowę o powierzchni 1001m2, położona w miejscowości Kąty około 10 km od Goleniowa i 30 km od Szczecina. Do morza.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 867 m² 51,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,2867 ha, położona w miejscowości Szymbark (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Gorlice). Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł88 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni 88m2 zlokalizowany na parterze budynku na jednym z ładniejszych osiedli w Otwocku przy ul. Reymonta. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Klimatyczne siedlisko Zimnochy-Świechy Na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w spokojnej miejscowości Zimnochy-Świechy, idealne dla osób szukających ciszy, przestrzeni i życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,80 m² 6 871,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku wielorodzinnym zamieszkałym jedynie przez osiem rodzin na w sumie dwóch poziomach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

479 360 zł2 996 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej Działka budowlana o przeznaczeniu mieszkalno- usługowym. Brak mpzp, należy wystąpić o warunki zabudowy. Dwie działki o powierzchni:1996m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 750 zł79,05 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w pożądanej lokalizacji. Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 79.05 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł50 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Eleganckie mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - ul. Koszykowa 1 Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł201 m² 6 218,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , składające się z trzech oddzielnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, dwóch łazienek z wc oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bierzglinek,wielkopolskie

215 000 zł856 m² 251,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Urokliwa działka budowlana Wszystkie media w drodze I mpzp - zabudowa jednorodzinna i usługowa I Dogodny dojazd do Wrześni i Poznania I Spokojna okolica I Potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

31,99 zł/m²56,92 m² 1 821 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 1.02 znajdujący się na I piętrze budynku dworca przy wschodniej klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł118 m² 5 084,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Na sprzedaż dom całoroczny w Olchowcu - w sercu Bieszczad! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom położony w miejscowości Olchowiec, gmina Czarna, w powiecie bieszczadzkim.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²103,56 m² 1 761 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 103,56 m2 znajdujący się przy ul. Dworcowej 10 w budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł56,86 m² 13 190,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Warszawie, mokotów : Mieszkanie o powierzchni 57 m w stanie do remontu - Dobry układ pomieszczeń, możliwość otwarcia kuchni na pokój. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł24,90 m² 21 686,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia zacznie na siebie pracować albo stanie się Twoją bazą w centrum Warszawy? To idealna propozycja dla inwestora lub singla, który chce wejść.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Nieruchomość mająca w sobie wiele nieodkrytych dotąd możliwości. Z przyjemnością Ci je przedstawimy, a Ty będziesz mógł zadecydować, która opcja jest dla Ciebie idealna.

Szczegóły ogłoszenia

351 200 zł1 273 m² 275,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Borzęcin Duży, w gminie Stare Babice. Nieruchomość zlokalizowana jest w drugiej linii zabudowy, w dynamicznie rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł39,71 m² 19 994,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Powrót do sprzedaży 2 pokoje przy metrze | kamienica z windą | gotowe do zamieszkania | Wola | ul. Działdowska 12 Atuty mieszkania słoneczne 2 pokoje o powierzchni 39,70 m oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

126 625 zł1 013 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o pow. 1013 m2. Działka z wydanymi warunkami zabudowy w Cielu.

Szczegóły ogłoszenia

137 560 zł1 448 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości ckdom ma przyjemność zaprezentować działke budowlaną o powierzchni 1448 m , położoną w malowniczej miejscowości Oblęgorek, gmina Strawczyn, zaledwie 20 minut.