Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

541 000 zł41,57 m² 13 014,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Aparthotel, apartament, pokój hotelowy. Biała Perła. Czarna Góra. Nowoczesny apartament usytuowany na ostatnim piętrze hotelu Biała Perła z widokiem na góry o powierzchni 41,57m2.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł100 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom do remontu. Dom około 100 m na działce 35 arów w miejscowości Dynów. Dom znajduję się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł58,90 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami.

Szczegóły ogłoszenia

791 900 zł88 m² 8 998,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja I okolica Nieruchomość położona na granicy Bielsko-Biała oraz Jaworze, u podnóża gór, w cichej i spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Blisko szlaki turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 425 m² 83,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1425 m , położoną w wyjątkowej, zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

151 100 zł3 022 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna okazja - osiem atrakcyjnych działek rolnych położonych w malowniczej miejscowości Aleksandria , w gminie Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42,23 m² 10 869,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe, położone przy Bolesława Śmiałego (przy przychodni). Adaptacja poddasza: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 15,55 m2, - sypialnia 7,80 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Leśna

Leśna,dolnośląskie

3 900 000 zł554 m² 7 039,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:4 480 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić niezwykle ciekawą ofertę. Czy kiedykolwiek marzyłeś, aby zamieszkać w prawdziwym pałacyku? Pragniesz zainwestować we wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł59,30 m² 13 811,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa na prezentacje mieszkania przy ul. Lasek Brzozowy Opis nieruchomości : Mieszkanie znajduje się na trzecim i zarazem ostatnim piętrze bez windy, natomiast schody są niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 150 000 zł160,23 m² 7 177,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Sprzedam nowoczesny dom w miejscowości Łubna! Szukasz przestrzeni, komfortu i nowoczesnego domu w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Piaseczna czy Warszawy? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 382 zł38,31 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł280 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczecin, dom, wolnostojący, pogodno, wysoki standard, idealne dla firmy, dla rodziny, na biuro, energooszczędny, pompa ciepła, fotowoltaika, klimatyzacja. Na wynajem prestiżowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł767 m² 149,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 17/12 o powierzchni 767 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Kantorowice, tuż przy Lewinie Brzeskim. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56 m² 7 839,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie wysokiego parteru w 10 piętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Ściegiennego w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł75 m² 5 853,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 261 m²

Przepiękna działka 8000M kw! kameralny budynek 75M kw Z możliwością rozbudowy! możliwość podziału I odsprzedaży! Oferujemy państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji Apartamenty Piłsudskiego w Łodzi przy al. Piłsudskiego 98b. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł212 m² 7 972 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

tel.   . Marzysz o zamieszkaniu w pięknym domu, spokojnej, zielonej okolicy? Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie ciszę, lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sątok,dolnośląskie

115 700 zł1 212 m² 95,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa mn/u | 1212 m2 | Sątok, gm. Bierutów | 30 x 40 m | 115 700 zł Na sprzedaż duża, ustawna działka 1212 m2 w miejscowości Sątok (pow. oleśnicki), objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 480 zł25,58 m² 13 974,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 250 zł27,30 m² 13 745,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla kupującego Brak podatku pcc 2% Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,36 m z balkonem 4,5 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego budynku w Gdańsku Śródmieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł2 167 m² 588,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod inwestycję - węgrzce wielkie, ul. Parkowa fv vat , cena W ogloszeniu to cena brutto Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł55 m² 2 381,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu działkę o pow.300mkw. w Rodzinnych Ogródkach Działkowych/ rod/ w Wadowicach. Świetna lokalizacja, pełna infrastruktura i spokojne otoczenie sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

4 704 zł168 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na pierwszym piętrze żelbetowego budynku przemysłowego w Nowym Sączu. Powierzchnia 168 m2, rozładunek stała rampa i winda towarowa. Nośność posadzki 500 kg/m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł52 m² 11 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Parkowym przy ul. Semaforowej we Wrocławiu. Osiedle jest zamknięte, ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

28,53 zł/m²45 m² 1 284 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, 19,45 m , Wola, warszawa. Opis lokalu Nowoczesny lokal na 4. piętrze budynku z doskonałym doświetleniem naturalnym. Prosta, funkcjonalna przestrzeń łatwa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł687,16 m² 2 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - kamienica położona w ścisłym centrum Żywca, przy ul. Dworcowej. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 687,16 m , w całości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomość dostępna od zaraz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego świeżo wyremontowanego mieszkania (57m2) dwupokojowego znajdującego się na osiedlu Bartodzieje przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł952 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Wancerzów, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: powierzchnia: 952 m Wymiary: ok. 20 m x 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw, z balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, z całkowicie nowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy nowy, luksusowo urządzony i kompletnie wyposażony dom o wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej części Kiełczówka, z doskonałym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł171,97 m² 4 622,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

Są nieruchomości, które kupuje się tylko ze względu na metraż i lokalizację. Są też takie, które oferują znacznie więcej - przestrzeń do życia, potencjał inwestycyjny i solidne.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 088 m² 130,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Przemyślu przy ul. Jacka Kaczmarskiego nr ewidencyjny 700/1, obręb 206. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Zielonka.

Szczegóły ogłoszenia

465 500 zł1 330 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do kupna przepięknej działki położonej w okolicach nadmorskich. Posadowiona jest na płaskim terenie i ma regularny kształt prostokąta. Działka jest uzbrojona. Zatwierdzony został.