Nieruchomości
239 140 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka rekreacyjna Stobiec
Stobiec,pomorskie
290 000 zł10 000 m² 29 zł/m²
Dom szeregowy Dąbrowa
Dąbrowa,opolskie
895 000 zł106 m² 8 443 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Curie Skłodowskiej
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
25,45 zł/m²110 m² 2 800 zł
2 200 000 zł1 849 m² 1 189,83 zł/m²
Rynek pierwotny
258 489 zł26,11 m² 9 900 zł/m²
Rynek pierwotny
553 303 zł112,46 m² 4 920 zł/m²
Dom z garażem Borek Stary
Borek Stary,podkarpackie
750 000 zł161 m² 4 658,39 zł/m²
629 000 zł38 m² 16 553 zł/m²
Rynek pierwotny
435 501 zł52,47 m² 8 300 zł/m²
280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Śliwice,dolnośląskie
369 000 zł1 100 m² 335 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Łódź,łódzkie
530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Poznań,wielkopolskie
639 942 zł42,60 m² 15 022,11 zł/m²
Biuro klimatyzowane Poznań
Poznań,wielkopolskie
38 zł/m²360,90 m² 13 714 zł
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego
Szczecinek,zachodniopomorskie
239 000 zł44,74 m² 5 341,98 zł/m²
399 000 zł1 533 m² 260,27 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Grójecka
Warszawa,mazowieckie
61,80 zł/m²5 m² 309 zł
279 900 zł74 m² 3 782,43 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Puszkarska
Kraków,małopolskie
265,78 zł/m²45 m² 11 960 zł
59 zł/m²400 m² 23 600 zł
Dom z tarasem Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
1 049 000 zł214 m² 4 901,87 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Bodycha
Piastów,mazowieckie
1 667 505 zł158,81 m² 10 500 zł/m²
Dom, ul. Chojnicka
Starogard Gdański,pomorskie
429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²
185 000 zł938 m² 197,23 zł/m²
Lokal handlowy z parkingiem Wieliczka
Wieliczka,małopolskie
68,03 zł/m²147 m² 10 000 zł
Działka komercyjna Ulesie
Ulesie,dolnośląskie
507 000 zł3 900 m² 130 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa
Gdańsk,pomorskie
1 349 000 zł61 m² 22 114,75 zł/m²
1 030 000 zł44,58 m² 23 104,53 zł/m²
Dom z garażem, ul. Oborska
Konstancin-Jeziorna,mazowieckie
15 000 000 zł1 297 m² 11 565,15 zł/m²
Mieszkanie, ul. Wierzbięcice
Poznań,wielkopolskie
379 000 zł75,52 m² 5 018,54 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem Rudna Wielka
Rudna Wielka,podkarpackie
539 000 zł73,03 m² 7 380,53 zł/m²
Działka budowlana Lubomin
Lubomin,dolnośląskie
193 135 zł2 033 m² 95 zł/m²
7 500 zł108 m² 69 zł/m²
117 000 zł3 503 m² 33,40 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Lema
Kraków,małopolskie
2 269 200 zł94 m² 24 140,43 zł/m²
Działka budowlana Nowa Wioska
Nowa Wioska,kujawsko-pomorskie
74 500 zł1 050 m² 70,95 zł/m²
Dworek Żabia Wola
Żabia Wola,lubelskie
3 990 000 zł517,80 m² 7 705,68 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kelles-Krauza
Radom,mazowieckie
329 000 zł44,85 m² 7 335,56 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia