Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

229 900 zł7 800 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł64,31 m² 15 394,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Michała Spisaka nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki Ogrzewanie gazowe, woda.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł58,47 m² 11 937,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z niesamowitym widokiem na Gdańsk. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny. Idealnie sprawdzi się zarówno jako gotowe miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w Kwidzynie przy ulicy Toruńskiej. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł220 m² 4 027,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Agencja nieruchomości ab Grand poleca przestronny i funkcjonalny 3-poziomowy dom mieszkalny murowany z roku 1995, o powierzchni 220 metrów, usytuowany w odległości 20 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

13 500 000 zł2 226 m² 6 064,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miasto powiatowe położone 70 km od Warszawy. Na sprzedaż sklep wielkopowierzchniowy ze stałymi najemcami i długoletnimi umowami najmu. Wielkość działki: 6597 m2 Wielkość budynku ch 2226,07.

Szczegóły ogłoszenia

16,25 €/m²166 m² 2 698 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Budynek zlokalizowany na bliskiej Ochocie. Spełnia wszystkie wymogi stawiane budynkom biurowym klasy A. W pobliżu dworzec pkp i linie autobusowe. Budynek posiada certyfikat breeam na poziomie Very.

Szczegóły ogłoszenia

164 480 zł1 028 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną nr 517/9 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Studzianki gm. Wasilków. Zlokalizowana niecałe 9 km od Wasilkowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 897 m² 46,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam na prezentacje działki w okolicy jeziora Paniewo Działka o nr 373/2 oznaczona jako Łąki trwałe Identyfikator : 200106_2.0008.373/2 Powierzchnia ewidencyjna : 0,3897 ha (3446 m w.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²729 m² 16 038 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/mm252b/2019 Oferujemy do wynajęcia piętro o powierzchni 729 m2 w obiekcie produkcyjnym zlokalizowanym w Łodzi, dzielnica Górna, osiedle Chojny. Zakład.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100,34 m² 5 630,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2 Główne atuty nieruchomości - przydomowy ogródek - orientacja dwustronna - 12 km od kołobrzegu - garaż na posesji - duży taras - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Zawadzie przy ulicy Wiejskiej o powierzchni 49 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku z nowoczesną windą do poziomu samego dworu. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Wyjątkowa kamienica na sprzedaż w centrum Rzeszowa, ul. Reymonta Na sprzedaż kamienica z 1938 roku, położona w samym centrum Rzeszowa obok Galerii Rzeszów, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 007 m² 109,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Grochale, gmina Leoncin, o powierzchni 1007 m , położona w malowniczym otoczeniu Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,59 m² 16 528,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

* dla konesera * * śródmieście / plac grunwaldzki/ ul. Curie-skłodowskiej/ 3 pokoje/78,59M2* Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78,59m2, usytuowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 477 m² 94,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia z szybkim dojazdem do miasta, to ta oferta jest dla Ciebie. Działka budowlana usytuowane w Grębocinie o powierzchni 3477m2 z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Lipce k. Legnicy. Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Są takie miejsca, gdzie życie po prostu toczy się spokojniej. Gdzie rano odprowadzasz dziecko do szkoły w kilka minut, a po południu idziecie razem na spacer do lasu albo nad jezioro. To.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł5 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia duża działka budowlana 5500m2 z możliwością podziału na mniejsze części, wzdłuż działki wydzielona jest droga dojazdowa. Teren z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł185 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy, nowy dom do wynajęcia | Kwirynów k. Warszawy | 185 m | przy lesie Do wynajęcia zupełnie nowy, nigdy niezamieszkały dom położony na terenie zamkniętego, kameralnego osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł374 m² 173,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka letniskowa z domkiem w ciszy i spokoju , czyste powietrze obok las. 30 km do Bydgoszczy , 10 km do Koronowa. Korzyści z działki letniskowej : 1. Relaks i wypoczynek na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł58,11 m² 13 250,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 58,11 m2 , zlokalizowany na parterze w 12-piętrowym bloku przy ul. Emilii Plater. W promieniu 400 m Pałac Kultury i Nauki , ch Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

613 000 zł64,10 m² 9 563,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeszcze niższa cena - 613.000zł Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem na nowym osiedlu. Szczecinek, ul. Polna. Parter. Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42,19 m² 16 591,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Niższa, bardzo atrakcyjna cena! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu na prestiżowym osiedlu Baltica Heaven w Rogowie, zaledwie 200 metrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój umeblowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł18 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój na Bydgoskim Przedmieściu idealny dla studenta lub osoby pracującej! Oferuję przestronny i komfortowy pokój ok 18m2 w świeżo wyremontowanym mieszkaniu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kwadrat prezentuje na sprzedaż dwie działki budowlane w miejscowości perzów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy. W Perzowie znajdziemy szkołę podstawową,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nieżyn

Nieżyn,zachodniopomorskie

450 000 zł152 m² 2 960,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 999 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 0,4999 ha położone w miejscowości Nieżyn, gmina Siemyśl - zaledwie 12 km od Kołobrzegu. Zdjęcie nr 1 i 2 przedstawia wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

854 172 zł43,14 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł2 113 m² 0,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona w miejscowości Zalesie, gmina Straduny, powiat ełcki. Idealne miejsce pod inwestycje. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

329 720 zł30,25 m² 10 899,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród"w odległości zaledwie 400 m od centrum miasta gdzie znajduje się stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Olecko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł39,19 m² 7 399,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,19 m2, z klimatyzacją, położone w Kamienicy Roch w Olecku przy ul. Kościuszki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł59,20 m² 27 027,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m , położone na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 625 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo wymarzonego miejsca do zamieszkania, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem i niesamowitym widokiem na dolinę Wisły, to ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

272 650 zł1 435 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana o pow. ok.1435 m2 położona w Kętach ul. Staszica, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, wykończony w standardzie premium, doskonale zlokalizowany 2-pokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

2 575 000 zł136 m² 18 933,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

To nie jest "zwykłe mieszkanie" to coś między apartamentem a domem! Ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny zaledwie 8 min od morza! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł63,21 m² 8 384,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł310 m² 1 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

| oferujemy państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym posadowiony na 16-arowej, widokowej działce u podnóża lasu. Nieruchomość położona jest w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 175 zł53,25 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Złota ostatnie mieszkanie wykończone tuż przy Parku Śląskim To miejsce, w którym miejska wygoda spotyka się z przestrzenią i spokojem natury. Inwestycja uzyskała pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 790 zł42,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.