Nieruchomości

238 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

84 000 zł1 335 m² 62,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Czerwone, gmina Kolno o powierzchni 1335m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu. Cicha, spokojna okolica, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,80 m² 14 623,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować ofertę dwustronnego mieszkania o powierzchni 47,77 m2 z dwiema piwnicami oraz strychem. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Krakowa, nieopodal agh.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Lublin,lubelskie

51 zł/m²30 m² 1 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokale usługowo-biurowe i magazyny do wynajęcia - Lublin Do wynajęcia oferujemy funkcjonalne lokale usługowo-biurowe oraz magazyny w bardzo dobrej lokalizacji w Lublinie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,60 m² 16 630,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tarchomin, strumykowa 4, 46,6 m2 2 pokoje Zapraszam do zakupu ciekawego mieszkania na ul. Strumykowej 4. Powierzchnia: 46,6 m2 Sypialnia z balkonem Obszerny salon z dużym balkonem Otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł5 386 m² 49,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena - 269 000 zł. Działka budowlana przy zakolu rzeki parsęta. Radomyśl - ok. 10 km od szczecinka. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 5386 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł2 657 m² 199,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonale wyeksponowana działka przy drodze wojewódzkiej - doskonałe miejsce na działalność handlową Księżpol, ul. Biłgorajska Położenie i okolica: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w odległości spaceru od centrum Otwocka. Mieszkanie jest umeblowane i urządzone. Mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 790 000 zł158,59 m² 23 898,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bez prowizji od kupującego | bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Jaśminowy Mokotów - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67,10 m² 43,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie na wynajem na Księżu Małym. Idealne dla pary lub singla. W bliskiej odległości od sklepów i przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkanie o powierzchni 61,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł105 m² 14 276,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość składająca się z domu wolnostojącego o pow. 105m2 oraz działki 9600m2, obsadzonej lasem sosnowym. Wyjątkowa oferta dla klientów ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

946 453 zł55,50 m² 17 053,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny klimatyzowany apartament w ścisłym centrum , gotowy do zamieszkania. W cenie zawarte jest kompletne umeblowanie i wyposażenie. Układ pomieszczeń : Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,57 m² 15 137,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bałtyckiej w budynku z siłownią i dwoma saunami! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji do plaży ok 1,3 km.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,60 m² 7 832,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Centrum na pograniczu z Turzynem. Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu o pow. 58,6 m2, składa się z : - pokoju dziennego, -.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 005 m² 64,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3005 m , położona w malowniczej miejscowości Nowa Wieś Przywidzka (gmina Przywidz, powiat gdański), bezpośrednio przy ścianie lasu! To.

Szczegóły ogłoszenia

968 000 zł88,28 m² 10 965,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż ostatni lokal użytkowy o powierzchni 88,28 mkw w pięknie zrewitalizowanej willi miejskiej w Poznaniu, pod jednym z najlepszych adresów w mieście- ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,17 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem położone na czwartym piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Milionowej 8 w Łodzi, w ramach prestiżowej inwestycji "fuzja", to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł53,70 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie - Wrzosowiak! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł160 m² 3 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:881 m²

W ofercie Biura Prosper Home Na sprzedaż dom w Rzeszowie Budziwój, ul. Budziwojska! Szukasz nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym lub miejsca do własnej aranżacji? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana dla miłośników przyrody umiejscowiona tuż pod miastem, w urokliwej miejscowości Posoka, obręb Rumin, gm. Stare Miasto (5 minut samochodem do Centrum).

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klucz do sukcesu Twojego biznesu - lokal użytkowy 101 m , Warszawa Włochy, ul. Przerwana 13 ? Zdjęcia ukazują lokal w obecnym użytkowaniu oraz w stanie deweloperskim - dla lepszego.

Szczegóły ogłoszenia

113 900 zł7 600 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Spokojna wieś w sercu natury Owczary to niewielka, ale urokliwa miejscowość, która oferuje ciszę, spokój i bliskość natury. Otoczenie pól, lasów i łąk sprzyja spacerom, rowerowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka Czeladź, ul. Płocka Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 17 m , zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł73 m² 6 575 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży wolnostojący budynek usługowy w świetnym miejscu w Lesznie przy ul. Krzywej (centrum) Budynek parterowy o powierzchni 73 m2 posadowiony jest na narożnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł98,40 m² 25 406,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 200 000 zł370 m² 8 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Budynek o powierzchni ok. 370 m2 znajduje się na działce o powierzchni 600m2 Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: zielona enklawa prestiżu Perfumiania to unikatowa inwestycja zlokalizowana w samym sercu Parku Wilsona zielonej wizytówki Poznania. Budynek powstał w miejscu dawnej fabryki perfum,.

Szczegóły ogłoszenia

1 037 000 zł235 m² 4 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Dom na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow.235m2+piwnica 40m2 na działce 23,11ara w Mielcu. Lokalizacja to dodatkowy atut dla osób,które oprócz domu mieszkalnego poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,94 m² 9 992,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku. Mieszkanie nr 26.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z ogrodem nad Wisłą english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje mieszkanie znajdujące się w inwestycji Apartamenty Ludwinów.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł67,31 m² 10 681,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz dopracowanego mieszkania, do którego wchodzisz z walizką, a nie z ekipą remontową? To 3-pokojowe mieszkanie na nowym, zamkniętym osiedlu w Pułtusku może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 006 m² 115,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana 1006 m - Bielice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1006 m , położona w spokojnej, zielonej miejscowości Bielice. Nieruchomość idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Borowa,podkarpackie

375 000 zł70 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom drewniany parterowy o powierzchni 70 m2 położony w miejscowości Borowa leżącej w gm. Czarna. Świetna lokalizacja w luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

86 940 zł828 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone na skraju wsi Grodziszcze, zaledwie 2 km od Świebodzina. Grunty położone są w wyjątkowo spokojnym miejscu, wokół powstaje nowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

266 639 zł30,48 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,48 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł36 419 m² 27,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 3,64 ha- nowogard obręb Olchowo informacje podstawowe: powierzchnia: 36 419 m2 Kształt działki: nieregularna Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 207 zł47,48 m² 15 295 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! Cena obejmuje 5 % rabat wraz z miejscem postojowym gartis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie spokój, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

707 700 zł64 m² 11 057,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujeny do sprzedaży atrakcyjne, 3- pokojowe mieszkanie o pow.63,52mkw usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu"Dolina Odry" na 3-piętrze, 4-piętrowego budynku przy ulicy Studziennej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

85,18 zł/m²335 m² 28 535 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro 310m przy ul. Żelazna Warunki najmu: łączny koszt miesięczny 36927 pln netto Opłata czynszowa 28535 zł netto Koszty eksploatacyjne 8392 zł netto Rozliczenie energii elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł129 m² 7 364,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrześni przy kameralnej i spokojnej ul. Gwiaździstej, w sercu willowej dzielnicy.