Nieruchomości

238 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Lokal użytkowy, ul. Zielona

Ryn,warmińsko-mazurskie

20 zł/m²125 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy Ryn, ul. Zielona 2 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 125 m, zlokalizowany w parku handlowym w Rynie, przy ul. Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł74,98 m² 4 334,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 74,98 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Próchnika 19 w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 660 zł56,30 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł45,23 m² 10 148,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m i położone jest na 3 -cim piętrze ,w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł170 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Stylowy dom z ogrodem na Starych Bielanach - ulica Płatnicza Na sprzedaż niepowtarzalny dom o powierzchni około 170 m , położony przy ulicy Płatniczej na Starych Bielanach - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 600 zł35,70 m² 10 913,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł74 m² 9 418,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł138,02 m² 8 621,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 138,02 m2 z garażem. Nieruchomość jest w trakcie budowy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo! Jeżeli poszukujecie domu wykończonego, urządzonego i do wprowadzenia, to ta oferta jest dla Państwa! Jest to doskonała propozycja dla rodzin z dwójką, lub trójką dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²290 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal o łącznej powierzchni 290m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Pomieszczenia o przeznaczeniu biurowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Jeśli szukasz azylu, który łączy luksus nowoczesnego budownictwa z kojącym widokiem na otwartą przestrzeń ta oferta jest dla Ciebie. Dom z 2020 roku położony jest w Ludwinie-Kolonii,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,23 m² 14 370,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł106 m² 14 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 106 m , położony na dużej działce o powierzchni 1030 m w Kiełpinie Gdańskim. Nieruchomość z 2011 roku, gotowa do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

26,58 zł/m²188,12 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal O powierzchni 188 M2 znajdujący się przy ul. Dietla W dzielnicy stare miasto oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax Do wynajęcia lokal usługowy mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo nowocześnie zaaranżowane studio w ścisłym centrum Gliwic - 300 metrów od Politechniki Śląskiej, 500 metrów od Starówki Bardzo nowocześnie zaaranżowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m , położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej Białołęce Dom został odświeżony pomieszczenia są odmalowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł245 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego domu wolnostojącego w malowniczej miejscowości Morzyczyn, położonej zaledwie 3 km od Kobylanki, 9 km od Stargardu i 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł182,30 m² 8 502,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Uwaga! Wrócił do sprzedaży jeden z segmentów! Klucze od ręki! inwestycja! pole golfowe! Kryniczno! Zamieszkaj na prężnie rozwijających się przedmieściach Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Tylko U nas! Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Gdańsk Wrzeszcz | 85 m | ogródek Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł51 m² 16 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kraków/podgórze/płaszów Oferujemy do sprzedaży "klimatyczne" mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym ze skosami. Kameralny budynek 10 - mieszkaniowy z 2015roku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł182 m² 5 489,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Polecam Państwu wyjątkową posiadłość z całorocznym domem, położoną na skraju urokliwej wsi Tarnopol, na działce o powierzchni 4400 m . Dom z sauną, garażem oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²79,40 m² 4 446 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o metrażu 79,40 m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń: - pokój - 26,40 m2, - pokój - 27, 60 m2 - Pokój - 21,80 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji od Kupującego! W ofercie działka usługowa położona bezpośrednio przy trasie Oleśnica Syców w miejscowości Poniatowice. Działka nr 70/19. Powierzchnia działki 1,36ha (13.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

1 255 550 zł173,65 m² 7 230 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 173,65 m2, który jest idealny pod działalność biurową i usługową. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł380 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Idealny na Kwatery Pracownicze! Przedmiotem ogłoszenia jest dwupiętrowy budynek biurowy o powierzchni 380 m2 znajdujący się na działce o powierzchni 3500 m2. Do budynku przynależy parking na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł20 101 m² 12,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Tluczaniu. Działka o powierzchni ok. 20101 m2, z czego ok. 2400 m2 budowlane. Okolica bardzo spokojna wśród luźnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Urocze mieszkanie o powierzchni ciut ponad 38 mkw położone jest na Osiedlu 700 lecia na parterze. Mieszkanie jest wyposazone i umeblowane. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł114,25 m² 10 678,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 114 m2 położone w centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego - kilka minut na pieszo od Dworca Głównego pkp, centrum Handlowego Renoma. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł82 m² 13 109,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w Centrum Gdańska? Świetnie trafiłeś! atuty: - duży balkon - 8 m z widokiem na panoramę Starego Miasta (wyremontowany), - odnowiona elewacja i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł10 235 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra inwestycja! nowa cena tylko 37 zł za m2. Działka rolna wydane warunki zabudowy , zabudowa jednorodzinna. położona w mieście Siemiatycze. Działka ma powierzchnię ponad 1 ha ., położona.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²400 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun Oferty: bartosz Samorek Tel:   do wynajęcia hala produkcyjna W brzozie oddalonej 8M od bydgoszczy Hala przystosowana jest pod produkcje spożywcza. Dogodna lokalizacja! 8km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł75 m² 16 653,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska, przy prestiżowej ulicy Św. Ducha. To propozycja łącząca historyczny klimat starej kamienicy z nowoczesnym designem mieszkań. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia