Nieruchomości

238 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

430 000 zł57,07 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle "leśne Zacisze" w Widzinie koło Słupska i Kobylnicy , komfort i nowoczesność w spokojnej okolicy 0% prowizji , 0% pcc nie jest wymagana zgoda Ministerstwa oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Trzemeszeńska

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

689 000 zł360 m² 1 913,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Kamienica w centrum Gąsawy z działką 1670 m2! Biuro Nieruchomości Makler przedstawia kamienicę na sprzedaż z 1876 r. zlokalizow aną w samym sercu Gąsawy przy ul. Trzemeszeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł73,70 m² 2 578,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na parterze budynku z ok. 1890 roku, w spokojnej i zielonej miejscowości Ołobok (woj. dolnośląskie).

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł94 m² 19 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić mieszkanie na Służewiu! Atuty - Przestronny układ funkcjonalny - Słoneczny taras z ogródkiem - Wysoka jakość wykończenia - Możliwość wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 667 m² 191,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę budowlaną blisko centrum Przyłęk, w bezpośrednim sąsiedztwie Noteci. Działka z warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł208 m² 9 610,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Nowoczesny dom z antresolą i dużą działką - Bojano, 202,7 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i nowoczesnego domu w Bojanie, idealnego dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²300 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł285,90 m² 6 610,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, przestrzennego domu o pow. całkowitej 285,9 m2 ( działka 799m2) położonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 339 000 zł9 023 m² 370,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka przemysłowousługowa o powierzchni 9 023 m z pozwoleniem na budowę w Siechnicach, g. Siechnice, pow. wrocławski. W odległości około 400m bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,80 m² 51,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Gliwice, zatorze Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2, zlokalizowane w Gliwicach, w dzielnicy Zatorze przy ul. Chorzowskiej 17. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowo - usługowego. Lokal znajduje się na poddaszu w nowym budynku Powierzchnia 45mkw (60 mkw po podłodze) Drugie piętro, dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł64 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem sucha, 24/dobę dostępna przestrzeń do przechowywania zlokalizowana W domu W gdyni redłowie opis lokalu: lokal (piwnica) o powierzchni 64 m2 położona jest w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł36,50 m² 18 054,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,5 m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1965 r., Włochy, Okęcie. Nowoczesne, po generalnym remoncie, w pełni wykończone i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²200 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam na wynajem lokale w bardzo dobrej lokalizacji Białegostoku, na osiedlu Antoniuk, blisko Centrum. Lokale: I) - na poziomie 0, o pow. 100 mkw. , ścianki działowe można zlikwidować.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł24 m² 17 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Warszawa, włochy, al. Jerozolimskie - 24 m2 / mikro kawalerka + miejsce w garażu podziemnym we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 24 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł109 m² 7 706,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej w urokliwej miejscowości Kobylanka, położonej nad jeziorem Miedwie do plaży około 10 minut. Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł10 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-przemysłowa. Powierzchnia biologicznie czynna minimalnie 20%. Maksymalna wysokość zabudowy do 15 m. Chłonność gruntu nawet do 4400 m2 powierzchni usługowo-produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł5 515 m² 104,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 5515 m2 | Łubianka | kujawsko-pomorskie | cisza, spokój | doskonała lokalizacja | blisko jezioro | blisko Torunia | możliwość podziału na mniejsze | pod budowę domu | dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł764 m² 653,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w miejscowości Kanie, o powierzchni 764m2. Idealna lokalizacja,działka usytuowana w 2 linii zabudowy, 800m do wkd. Wokół zabudowa jednorodzinna. Wymiary 38mx20m.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł44 m² 11 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Krzywoustego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44 m2 z piwnicą. Nieruchomość sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł105,93 m² 6 513,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 135 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Stare Berezowo, zaledwie 9 km od Hajnówki. To idealne miejsce dla osób, które marzą o życiu.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł60 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż nieruchomość w gminie Mielnik. Atrakcyjnie zlokalizowane siedlisko na działce o powierzchni 4600m2, położone w gminie Mielnik, w miejscowości Oksiutycze. Dom drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne nowe słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto Gen. Józefa Sowińskiego. Wokół mieszkania liczne miejsca parkingowe. Ekspozycja okien południowy wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł33,14 m² 9 656 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna, przestronna kawalerka z dużym balkonem na os. Kijewo. Położona na II piętrze w niskim budynku z cegły z 2004r. Mieszkanie z możliwością przerobienia na dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,46 m² 14 151,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 56,46 m , położonego w Legionowie przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

99 480 zł829 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Glinna, powiat gryfiński, gmina Stare Czarnowo. Otulina Szczecińskiego Parku Krajobrazowego Puszcza Bukowa. Dojazd do działki drogą utwardzoną, wewnętrzną kdw. Działka o powierzchni 829 m2.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł125 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:375 m²

Złóż ofertę! Oferowana cena 5000 zł jest kwotą wpisaną dla potrzeb eksportu oferty na portale. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem technicznym zlokalizowana na działce o powierzchni 375.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²480,10 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Wrocław, fabryczna, nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Fabryczna, w niskiej i kameralnej zabudowie, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chodzież,wielkopolskie

109 900 zł89 m² 1 234,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W centrum chodzieży. Przedmiotem oferty jest działka w ścisłym centrum miasta o powierzchni 89 m 2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bydgoska

Świecie,kujawsko-pomorskie

61,46 zł/m²81,35 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokali biurowych, w doskonałej lokalizacji - przy ul. Bydgoskiej 2 - w Świeciu z miejscami parkingowymi. Do wynajęcia dwa lokale na pierwszym piętrze budynku. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł40 m² 17 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na os. Bohaterów Września w dzielnicy Mistrzejowice, kraków. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lipca! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ulicy Biskupa Jana Prandoty. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Łazienka Balkon świetna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł93,60 m² 8 012,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecam wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na IV piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego z lat 90. Lokal o powierzchni użytkowej 93,6 m został.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł550 m² 1 816,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:836 m²

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - kamienica z 1935 roku - inwestycyjna premium Z potencjałem redevelopmentu Sosnowiec, ul. Rybna | Projekt pod sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kruszki

Kruszki,wielkopolskie

250 000 zł5 382 m² 46,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! W przypadku konkretnego zainteresowania cena może ulec zmianie! Duża działka z mpzp - Kruszki blisko Łobżenicy Działka mieszkaniowo usługowa- kruszki gmina Łobżenica. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do wynajęcia od 1 maja skrajny dom z dużym ogrodem w zabudowie szeregowej o powierzchni 122 m , wybudowany w 2022 roku. Na parterze znajdują się: * kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł79,63 m² 5 877,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży gotowy do użytkowania lokal o powierzchni ok. 80m2 położony w Białej Podlaskiej przy ul. Żeromskiego 45. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia osobnego, zamykanego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

579 000 zł126,03 m² 4 594,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 126 m2 mieszkanie 4-pokojowe Z możliwością korzystania Z ogródka Duże mieszkanie bezczynszowe to komfort, przestrzeń i oszczędność Cenisz sobie mieszkanie z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

110,71 zł/m²56 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy, w pełni wyposażony I działający salon fryzjerski wejście od ul. Wrocławskiej Kraków lokalizacja: na wynajem w pełni funkcjonujący, profesjonalny salon fryzjerski zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł99,83 m² 8 764,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

DO sprzedaży parterowy dom wolnostojący W stanie deweloperskim znajdujący się W miejscowości widoma dom Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 038 zł39 m² 8 642 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z myślą o Tobie. Twoich potrzebach i wygodzie. Chcemy, żeby nasze inwestycje służyły okolicznym mieszkańcom, dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty: wygodne w użytkowaniu drogi,.